Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#76 2017-05-19 16:30:48

zezem

Gość

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

Radny Kupis jest przynajmniej konsekwentny w dążeniu do celu.
Jego celem jest być przy korycie.
A kto jest przy korycie odpowiedzcie sobie sami.....

#77 2017-07-01 18:28:55

yoker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-01-10
Posty: 91

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

Kupis był i jest nastawiony roszczeniowo ale czego oczekiwać od sterydów?

Offline

#78 2017-10-12 15:05:11

cenzor

Gość

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

O mnie  ( Jerzy Sokół) na stronie pewnego stowarzyszenia.

„Moja przygoda z samorządem  zaczęła się w 1994 r. Pełniłem funkcje na różnych stopniach: Przewodniczącego KOKSiR, Wiceprzewodniczącego i Przewodniczącego Rady Miasta oraz Prezydenta Miasta Zgierza V Kadencji. Mam żonę Annę oraz dwóch synów Jakuba i Bartosza, dwa psy Jazza i Sambę jak również koty Łatkę i Kropkę. Przez 26 lat pracowałem w zgierskich szkołach oraz pełniłem funkcję Komendanta Hufca. Obecnie jestem odpowiedzialny za rozwój Spółki TBS w Zgierzu, pełniąc funkcję prokurenta”

Słabo coś z pamięcią, albo po prostu kłamczuch. Jak tacy ludzie za coś odpowiadają, to tylko pogratulować. Ręce opadają!!

#79 2017-10-12 20:31:18

meva

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 203

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

Jureczek się zachwala
Czyżby zamierzał ubiegać się ponownie o mandat radnego?
Jako mieszkaniec Kęblin może zamierza zostac radnym w gminie"

Offline

#80 2017-10-13 17:24:38

Grucha

Gość

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

Z tej strony Staniszewskiego wynika, że w końcu wywalili z Klubu Leśniewicza. To jakaś dobra wiadomość :)

#81 2017-10-14 11:53:13

pietrucha

Gość

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

Grucha podaj link, bo nie mogę namierzyć informacji o "wywaleniu" Leśniewicza.

#82 2017-10-14 14:52:27

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

Bezpartyjni, a jednak z PiS

Prezydent Zgierza Staniszewski oraz przewodniczący rady Radosław gajda wmawiają wszystkim, że są bezpartyjni.
Jednak prawda jest zupełnie inna. Są oni związani z PiS, z którego nadania pełnili i pełnią funkcje publiczne.

Bezpartyjni Ziemi Łódzkiej. Samorządowcy chcą skusić wyborców swoją bezpartyjnością

Bezpartyjni Ziemi Łódzkiej - taką nazwę nosi stowarzyszenie, które w czwartek, 12 października, spotkało się w Strykowie. To nowy ruch samorządowy, w którym są m.in. byli politycy PiS.

......

Wśród Bezpartyjnych (lecz nie Ziemi Łódzkiej, a w ogólnopolskim stowarzyszeniu) jest także Radosław Gajda. To m.in. były radny sejmiku, a obecnie przewodniczący Rady Miejskiej Zgierza. Do obu samorządów dostał się z list PiS.

– Odszedłem z PiS ponad dwa lata temu – mówi przewodniczący Gajda, dziś członek klubu radnych Przemysława Staniszewskiego, prezydenta Zgierza. Gajda sugeruje, że Staniszewskiego jak najbardziej można dziś łączyć z Bezpartyjnymi. Staniszewski wygrał wybory z poparciem... PiS.

http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci … ,12571426/

Offline

#83 2017-10-17 21:57:21

arbuz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-11-12
Posty: 17

Re: Wpadka czy celowe kłamstwo?

Jeśli Gajda i Staniszewski mieliby pewność wyboru, to zapisaliby się nawet do SLD.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rplifestyle.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.everquest.pun.pl www.lista-ots.pun.pl www.weight-loss.pun.pl