Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2018-02-05 10:43:41

bolek

Gość

Re: powtórzenia

Aspirant napisał:

Zgierski PiS znalazł kandydata na urząd prezydenta Zgierza.
W wyborach przeciwko Staniszewskiemu, Witczakowi i Frachowi ma wystąpić radny miejski Zbigniew Linkowski.

Ej, chyba pomyłka, tak miało być ale ostatnio radny Leśniewicz wstąpił do PiS-u. Chyba nie po to aby wspomagać Matuszewskiego, ma większe aspiracje . To on będzie kandydatem na prezydenta Zgierza.  Z SLD do Pis-u prosta droga!

 

#17 2018-09-07 21:17:54

szok

Gość

Re: powtórzenia

Ja również jestem wstrzasnieta! Najgorsze jest to, że podobno nauczyciele i jakaś grupka rodziców wstawila się nie za tym dzieckiem, tylko za tą nauczycielka. Wstyd!!!!  Ja bym się pod ziemię zapadła. Jak nie może opanować emocji to niech idzie rowy kopać, tam się wyzyje.. A nie na dzieciach!! Zastanawiam się czy nie zmienić szkoły, skoro nauczyciele popierają agresję...

 

#18 2018-09-08 15:51:07

Wenus

Gość

Re: powtórzenia

Czytam Państwa wypowiedzi i niedowierzam. Rodzice którzy się wypowiadają "że podobno Pani używa przemocy" nie wiedzą jak widać o kogo chodzi. Zawierzają pogłoskom innych osób. Osoba która jest osądzona o przemoc jest cudownym człowiekiem o czym świadczą opinie dzieci których uczyła i uczy. I może warto na tym bazować. A nie na tym co się usłyszy. A co do Pana Zaborowskiego to miałabym wiele jako rodzic do zarzucenia. Choćby nie zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w szkole podczas ataków jednego z uczniów. Najprawdopodobniej chorego psychicznie, który biega po szkole i rzuca koszami na śmieci w innych, rozbiera się do naga, kopie i be dzieci. Ja byłam świadkiem takiego zdarzenia. Pan dyrektor zamknął to dziecko w ciemnym pomieszczeniu aby się uspokoiło. Szok. A procedura powinna wyglądać następująco: wezwać karetkę. Dwóch nauczycieli nie było w stanie go utrzymać. Szok. To jest zagrożenie. I to niestety podobno to dziecko ta nauczycielka pobiła. Smutne ale niestety nie prawdziwe. Moje dziecko było świadkiem tego zdarzenia. I to to dziecko pobiło nauczycielkę. A te komentarze pisze zapewne pani Kowalczyk i jej poplecznicy. Żenada totalna.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dajkamienia.pun.pl www.shippuden.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl www.rm-nysa.pun.pl www.wisla-prokocim.pun.pl