Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#241 2018-07-27 09:52:43

imbir

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-12-17
Posty: 14

Re: Zgierz dobra zmiana

Zgierska dobra zmiana, to karykatura pozytywnych zmian.
Prezydent miast zachowuje się niczym celebryta.
Zamiast rozwiązywać sprawy mieszkańcow i miasta pozuje do fotek.
Ale czemu się dziwić, ze tak wszystko wygląda skoro lansując się w pisemku Stowarzyszena Staniszewskiego radna Piekut ma być zgierską Gessler.
Podczas gdy w innych miastach np. Ozorkowie przebudowuje się ulice i ciągi komunikacyjne w Zgierzu za inwestycje ma uchodzić położenie kilkudziesieciu metrow kostki na chodniku.

Offline

#242 2018-08-10 11:04:11

nika

Gość

Re: Zgierz dobra zmiana

Dokładnie tak i powiem wam że Staniszewski ma jak najbardziej szanse na reelekcje  dlatego że ludzie go bwybiora bo nie ma silnego kontrkandydata a to moze byc za mało że Witczak pisze o zagrożeniu odpadami.Naród jest nieobliczalny.

#243 2018-08-12 09:36:09

dandys

Gość

Re: Zgierz dobra zmiana

Mentorka Staniszewskiego Iwona Wieczorek także miała grono klakierów wychwalających jej dokonania jednak nie wygrała kolejnej kadencji.
Staniszewski działa podobnie, ma klakierów, udaje, że w mieście są prowadzone poważne inwestycje drogowe. Opowiada o ściąganiu inwestorów, zapowiada miliony z funduszy europejskich oczywiście w kolejnej kadencji.
Obiecuje przywrócenie linii tramwajowej 45 i 46, przebudowę Malinki itd........
Co prezydent Staniszewski robił przez 6 lat (2 lata jako zastępca Iwony Wieczorek i 4 lata samodzielnych rządów)?
Co ciekawe te pomysły eksplodowały tuz przed rozpoczęciem kampanii wyborczej. Czyżby przypadek?
Czyżby zrodziły się w drodze do pracy pomiędzy Szczukwinem w gminie Tuszyn gdzie mieszka, a Zgierzem?
Jak na przejechane do pracy tysiące kilometrów, to tych pomysłów nie narodziło się zbyt dużo.

#244 2018-08-25 09:08:39

Laluś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 196

Re: Zgierz dobra zmiana

Twierdzenie, że za kadencji prezydenta Staniszewskiego nic nie zrobiono, to ewidentne kłamstwa. Wystarczy rozejrzeć sie po mieście, w którym były i są remontowane drogi i chodniki.
Mamy dobre nowe nawierzchnie głównych dróg. Położono nową nawierzchnię na ul. Śniechowskiego oraz Konstantynowskiej. Przebudowano ul Piatkowską oraz pojawiła się nowa nawierzchnia na ul 3 Maja.
Ale wiecznie niezadowoleni twierdzą, że nic nie zrobiono.

Offline

#245 2018-08-28 07:49:36

bolek

Gość

Re: Zgierz dobra zmiana

Laluś napisał:

Twierdzenie, że za kadencji prezydenta Staniszewskiego nic nie zrobiono, to ewidentne kłamstwa. Wystarczy rozejrzeć sie po mieście, w którym były i są remontowane drogi i chodniki.
Mamy dobre nowe nawierzchnie głównych dróg. Położono nową nawierzchnię na ul. Śniechowskiego oraz Konstantynowskiej. Przebudowano ul Piatkowską oraz pojawiła się nowa nawierzchnia na ul 3 Maja.
Ale wiecznie niezadowoleni twierdzą, że nic nie zrobiono.

Jakie drogi!!!!!~. Dziura na dziurze przykryta asfaltemi znowu dziura. Krzywe chodniki, brudne ulice, braki infrastruktury. Jedyne plusy to zabawy i gry w kosza Staniszewskiego wraz ze świtą.

#246 2018-09-01 08:34:44

Aspirant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-01
Posty: 229

Re: Zgierz dobra zmiana

W Zgierzu Dobra zmiana = DOJNA ZMIANA

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/216_1535783562.jpg

Offline

#247 2018-09-11 22:02:57

meva

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 193

Re: Zgierz dobra zmiana

Staniszewski pozwala doić miejskie spółki wiernym pretorianom.

Offline

#248 2018-10-11 20:09:04

Jerzy Zgierski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-21
Posty: 102

Re: Zgierz dobra zmiana

Czy w Zgierzu pozostanie ten sam prezydent?

Czy Staniszewski wygra czas pokaże jednak promowanie się w sposób bliźniaczo podobny do byłej prezydent Iwony Wieczorek w moim przekonaniu sukcesu nie wróży.
Obecny prezydent ma pewna przewagę nad swą poprzedniczką ponieważ nie jest źródłem konfliktów (wyjątek sytuacja w Szkole Podstawowej Nr4).
Jednak otoczony podobnym towarzystwem, co poprzedniczka działa podobnie, ma klakierów wychwalających sukcesy, które trudno z innej perspektywy niż UMZ zauważyć.
Aparat magistrackiej propagandy wmawia mieszkańcom, że Zgierz się robi. Jednak efektów szczególnie w poprawie stanu dróg i ulic nie widać.
Podobnie nie widać zapowiadanych inwestorów (poza firmami z branży odpadów i śmieci). nowe miejsca pracy, którymi się chwalił obecny prezydent powstały jednak pod lub w Strykowie. Jako sukces zapowiadano powstanie firmy budującej hale magazynowe i produkcyjne w Lućmierzu. Jest, to sukces jednak może się nim chwalić Wójt gminy Zgierz.
Obecnie zapowiada miliony z funduszy europejskich oczywiście w kolejnej kadencji.
Obiecuje przywrócenie linii tramwajowej 45 i 46. Co robił przez 6 la aby tych linii nie zlikwidowano?
Obiecuje także przebudowę Malinki.
Ponieważ kampania wyborcza dopiero przed nami prezydent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Jakie są dokonania prezydenta Staniszewski zw czasie 6 lat (2 lata jako zastępca Iwony Wieczorek i 4 lata samodzielnych rządów)?
Podobne wizje rozwoju Zgierza przedstawiali na potrzeby kampanii wyborczej także przegrani w walce o reelekcje do fotela prezydenta obecni współpracownicy Staniszewskiego czyli Karol Maśliński i Jerzy Sokół.
Czy mieszkańcy Zgierza nabiorą się ponownie na gładkie słowa i atrakcyjny wygląd kandydata osobiście wątpię.

ze strony: https://www.facebook.com/groups/212140366236721/

Offline

#249 2018-10-12 21:59:42

kolec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 95

Re: Zgierz dobra zmiana

Prezydencka bajki dla dorosłych (wyborców)

Oglądając film promujący kandydata do fotelu prezydenta i odnoszę wrażenie, że "robią mnie w balona". Filmik przedstawia piękne, kolorowe i zadbane miasto oczywiście jest, to zasługą miłościwie panującego prezydenta ze zgierskiej dzielnicy Szczukwin (tam zamieszkuje).
Odnoszę wrażenie, że oglądam zupełnie inny Zgierz. Chodząc po ulicach skupiam się gównie na patrzeniu pod nogi, aby na zgierskich chodnikach nie "wywinąć orła".
Propagandziści przedstawili Zgierz jako miasto niczym z przewodnika turystycznego. Jednak jak, to często bywa w ofertach turystycznych po bezpośrednim zobaczeniu atrakcji turystycznych następuje rozczarowanie.
Ja mam odczucie, że znam zupełnie inny Zgierz. Mnie nie przekonują bajkowe obrazki gdyż stąpam twardo po ziemi. Zresztą nie mam innego wyjścia, gdyż moje spacery mogłyby się skończyć złamaniem nogi na "pięknych inaczej" chodnikach.
A może poniższy film przedstawia zgierską dzielnicę, w której zamieszkuje prezydent czyli Szczukwin? Nigdy w tych rejonach Zgierza nie byłem. Może rzeczywiście jest tam pięknie, kolorowo i mieszkańcy prowadzą beztroskie życie.

ze strony: www.facebook.com/groups/212140366236721/

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samowolka.pun.pl jeśli on ma się spotkać z byłą game rp xaa kod na odkrywanie ukladanki heroes 3 tobi bez maski