Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2014-07-04 19:47:41

krańcówka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 10

Co z tym "bezrobociem"

Niedawno w jednym z łódzkich marketów kupiłam całkiem tanio płytki na podłogę do łazienki. Na tablicy ogłoszeń przy kasach znalazłam kilku "fachowców" którym miałam zamiar zlecić położenie podłogi na macie elektrycznego ogrzewania. Po kontakcie telefonicznym wytypowałam najtańszych i tych co mają czas, a nie było to łatwe. Najbardziej ciekawie prezentowało się trzech panów z których dwu przyjechało do mnie tramwajem, trzeci na rowerze. Cóż każdy ma jakieś początki. Niestety gdy poprosiłam o gwarancję że nie uszkodzą maty grzewczej poddali się mówiąc że jeszcze czegoś takiego nie robili. Trudno pomyślałam i zaczęłam czytać jak to się robi http://www.myway-paradyz.com/porady/ukl … ramicznych. Po przejrzeniu filmów na YouTube postanowiłam zakasać rękawy i poprosić kolegę o pomoc. Trzy dni i płytki znalazły się ułożone na podłodze, do tego mata grzeje. Pamiętajcie tylko by dać odpowiedni klej i fugę nadającą się do ogrzewania podłogowego. Musi być elastyczna !
Trzy dni i nauczycielka zarobiła 1000 zł :-)
Może czas zmienić zawód ?

Offline

#2 2016-03-06 11:51:15

cava

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-06
Posty: 7

Re: Co z tym "bezrobociem"

Wśród działaczy PiS problem bezrobocia został po ostatnich wyborach parlamentarnych praktycznie rozwiązany.
W Zgierzu już od roku także działacze PiS nie mają problemu ze znalezieniem pracy.
Staniszewski czyli prezydent Zgierza spod Tuszyna zatrudnia wszystkich członków PiS.
W ostatnim okresie zatrudnienie w Zgierzu  znaleźli Michał Banaszczyk (mieszkaniec Aleksandrowa Łódzkiego) oraz Krzysztof Łebedowski (mieszkaniec Leśmierza).
Pierwszy został prezesem Energetyki Boruta, drugi także prezesem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rplifestyle.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.lista-ots.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl