Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2014-06-21 14:46:38

Monika

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Iwonka znana z wyrzucania i przesadzania urzędników, znów jest w swoim żywiole. Tym razem robi to z roślinami i drzewami zasadzonymi na pl. Kilińskiego. Jak doniósł sobotni "EI" - Iwona Wieczorek po wizycie na pl. Kilińskiego postanowiła wykopać rośliny i drzewa tam zasadzone i posadzić je w inne miejsce. Po prostu nie przypadły jej do gustu. Sama udała się do składu z roślinami i wybrała inne krzewy. Doprawdy jakiego mamy wspaniałego prezydenta i gospodarza miasta!
Jednak mimo wszystko, teraz zgierzanie czekają, aby w listopadzie ktoś ja wykopał ze stanowiska i posadził w innym miejscu, najlepiej u Grzegorza Łęczyckiego.

 

#32 2014-06-23 11:30:46

LewaReka

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Monika napisał:

Iwonka znana z wyrzucania i przesadzania urzędników, znów jest w swoim żywiole. Tym razem robi to z roślinami i drzewami zasadzonymi na pl. Kilińskiego. Jak doniósł sobotni "EI" - Iwona Wieczorek po wizycie na pl. Kilińskiego postanowiła wykopać rośliny i drzewa tam zasadzone i posadzić je w inne miejsce. Po prostu nie przypadły jej do gustu. Sama udała się do składu z roślinami i wybrała inne krzewy. Doprawdy jakiego mamy wspaniałego prezydenta i gospodarza miasta!

cudownie to ujęłaś Moniko! Nawet nie widziałam tego wpisu w EI... :-D ponieważ już wszystkich poprzesadzała lub wykopała w osobach ludzkich (takie dziwne sformułowanie, wybaczcie), teraz przyszedł czas na rośliny. No ta no ta. Za koty przecież się nie weźmie, jest ich słuszną zwolenniczką - co nie dziwi w przypadku takiego zasiedlenia szczurami centrum miasta....

 

#33 2014-06-26 13:01:32

avokado

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 52

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Kłamstwem Iwona Wieczorek pragnie osiągnąć zamierzone cele?

Zapytania mieszkańców. Henryka Piekut, na moje pytania, że mieliśmy różne  informacje niż na spotkaniu, w dniu konsultacji był inny plakat. Moje pytanie jest takie – dlaczego są różne plakaty, gdyby dzielnica wiedziała, że będą ankiety, będzie większa frekwencja, jak mogą wychodzić o jednym spotkaniu różne plakaty. Czuję się przez panią prezydent obrażona.

z relacji z sesji Rady Miasta Zgierza w dniu 26 czerwca 2014 roku

http://gazetazgrzyt.pl/?p=4846

Offline

 

#34 2014-06-26 13:32:21

Bazyli

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Zgadzam się z Iwoną Wieczorek, że mieszkańcy Zgierza, to "podli ludzie".
Jak człowiek bez tytułu co najmniej doktora może zadawać pytania Prezydent doktor Iwonie Wieczorek, a twierdzić że ONA kłamie to już szczyt podłości...

 

#35 2014-06-26 14:07:56

ola

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Nigdy Pani Prezydent nie powiedziała o mieszkańcach Zgierza ,że są podli.

 

#36 2014-06-26 14:20:58

kano

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

poniedziałek, 18 marca 2013
Podłość ludzka nie zna granic.
     Dziwię się osobom, które zadają kąśliwe pytania odnośnie zdrowia moich zastępców i mojego. Żenująca wręcz jest arogancja osób zarzucających mi, że śmiałam zachorować i w związku z tym iść na zwolnienie lekarskie. Czyżby uważali, że los nie może im spłatać figla? Kto dał im gwarancję na zdrowie? Czy sami naprawdę nigdy nie chorowali? Jeśli tak, to gratuluję i zazdroszczę zarazem. W moim odczuciu jednak, nigdy nie wiadomo, kto z nas będzie następny. To przychodzi tak nagle i niespodziewanie. Choroba zaskakuje. Śmierć nikogo nie omija. Kiedy jesteśmy zdrowi wydaje się nam, że nieszczęścia dotykają innych. To nieprawda. Czy były prezes jednej z miejskich spółek ma absolutną pewność, że sam nie trafi na stół operacyjny, że w pełni zdrowia dożyje późnej starości? Ja również nie jestem nadczłowiekiem. Zdarzyło mi się zachorować, miałam zapalenie oskrzeli z wysoką temperaturą oraz zapalenie kłębuszków nerkowych. Kilka lat wcześniej stoczyłam walkę z nowotworem. Mam nadzieję, że już nigdy ta choroba mnie nie dopadnie. Czy na pewno tak będzie nie wiem i wiedzieć nie mogę, ale czy tylko dlatego muszę być napiętnowana? Ostatnia operacja zwieńczyła moją walkę z chorobą nowotworową, czego życzę wszystkim osobom zmagającym się z nią. Nie życzę choroby nawet wrogowi, ale nikt, naprawdę nikt, nie wie co go może spotkać. Czy dlatego, że chorowałam jestem gorszym człowiekiem? Czy dlatego, że w związku z tym nie byłam obecna w pracy jestem gorszym prezydentem? W moim odczuciu to po prostu podłe.

     Kolejny zarzut stawiany mojej osobie, to korzystanie z przysługującego mi ustawowo urlopu! Tak jak wielu osobom przysługuje mi prawo do 26 dniowego urlopu wypoczynkowego. Oczywiście go wykorzystuję i nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Prezydent też ma prawo do urlopu.

     Czy z powodu mojej nieobecności w Urzędzie Miasta Zgierza powstały jakieś zaniedbania. Nie. Jest to kwestia wiedzy, umiejętności i organizacji pracy. Odsyłam w tym miejscu do lektury z zakresu zarządzania. Dlaczego w tak podły sposób próbuje się pomniejszyć moje zaangażowanie w pracę? Staram się pracować najlepiej jak potrafię i poświęcam się pracy z pełnym oddaniem. Minione lata mojej kadencji traktuję jako dobre dla Zgierza. Tak szybko jak bym chciała nie udaje się wszystkiego realizować, między innymi z powodu uwarunkowań formalno – prawnych, finansowych czy polityki.

     Wiem, że zbliżają się wybory i będą używane wszelkie możliwe sposoby aby moją osobę przedstawiać w złym świetle. Wiem o tym, ale zrozumieć nie potrafię. To po prostu podłe. Ludzie, którzy zamiast kamieni używają pomówień, powinni zacząć każdy dzień od spojrzenia w lustro. Mam wrażenie, że większość z nich od dawna tego nie robi. To naprawdę smutne.

     Jak pisał E. Stachura „dajmy czasowi czas”, jeszcze niespełna dwa lata do wyborów i jedno jest pewne, wszystko będzie podlegało weryfikacji wyborców. Czas pokaże…
Autor: Iwona Wieczorek

 

#37 2014-06-26 14:51:16

ola

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Nadal nie wiem gdzie Pani Prezydent użyła zwrotu,że "mieszkańcy Zgierza to podli ludzie"? Na pewno nie w zamieszczonym fragmencie nie ma takiego sformułowania.

 

#38 2014-06-26 14:55:49

Adamwys

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Kolejny zarzut stawiany mojej osobie, to korzystanie z przysługującego mi ustawowo urlopu! Tak jak wielu osobom przysługuje mi prawo do 26 dniowego urlopu wypoczynkowego. Oczywiście go wykorzystuję i nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Prezydent też ma prawo do urlopu. 

To, że śmiało korzysta pani z uroków, jakie daje urlop wypoczynkowy, widzi każdy mieszkaniec Zgierza. Pani praca na rzecz miasta to trwający od 4 lat nieprzerwany wypoczynek! Owszem, ma pani prawo do wypoczynku, ale ma też pani obowiązek pracy, zwłaszcza jeśli pobiera pani pensję z kasy miasta.


Czy z powodu mojej nieobecności w Urzędzie Miasta Zgierza powstały jakieś zaniedbania.


Paradoskalnie, zaniedbania powstają ZAWSZE podczas pani obecności. Czego się pani nie tknie, to zamienia w ....(wpisać coś brzydkiego). Zatem im rzadziej będzie pani odwiedzać UMZ, tym większa szansa, że miasto jakoś przetrwa te ostatnie miesiące pod pani kompromitującymi rządami.


Jest to kwestia wiedzy, umiejętności i organizacji pracy.

Zgadzam się w całej pełni. Trzeba jeszcze te umiejętności, wiedzę i organizację posiąść. Pani wiedza ogranicza się do pałek perkusyjnych.

Staram się pracować najlepiej jak potrafię i poświęcam się pracy z pełnym oddaniem.
Proszę zatem pracować jak najgorzej i tak bardzo się nie poświęcać. Mieszkańcy odetchną z ulgą.

Minione lata mojej kadencji traktuję jako dobre dla Zgierza.
Zgierzanie mają inne zdanie w tej materii. Zgoła odmienne!


Jak pisał E. Stachura „dajmy czasowi czas”, jeszcze niespełna dwa lata do wyborów i jedno jest pewne, wszystko będzie podlegało weryfikacji wyborców. Czas pokaże…
Autor: Iwona Wieczorek


Ambitna sentencja (Kasia Sendal podrzuciła do publikacji?). Proszę być pewnym, że pani prezydentura zostanie DOKŁADNIE zweryfikowana - niekoniecznie przez czas, ale odpowiednie służby.  A czas już pokazał, że jest pani najgorszym prezydentem w historii Zgierza.

 

#39 2014-06-26 15:15:04

Teodor

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Iwona Wieczorek obiecywała PORANEK dla ZGIERZA, a wyszła wielka "kicha".

 

#40 2014-07-21 13:36:25

Hirek

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Wieczorkowa kłamie gdzie tylko może.
Po zapoznaniu się z wynikami ankiety dotyczącej przyszłości straży miejskiej oceniła, że inni postępują tak samo jak Ona i wyniki ankiety są nieobiektywne, gdyż większość jej uczestników opowiedziała się za dalszym jej funkcjonowaniem.

 

#41 2014-07-23 18:31:09

Incerno

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

No, no! Jestem mile zaskoczony tym, że pani doktor nie chciała skorzystać z zaproszenia do eurokoryta. To pokazuje jak bardzo jej zależy na Zgierzu. Czy to nie jest wystarczający dowód na to, że pani Wieczorek nie jest typowym politykiem i o coś jej jednak chodzi?

 

#42 2014-07-23 18:56:49

Adamwys

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Pani doktor mogła co najwyżej skorzystać z europarlamentarnej toalety. O żadnym zaproszeniu di Brukseli mowy być nie mogło z następujących powodów:

- brak listy, z której mogłaby wystartować. Przypomnę, że została WYWALONA z PSL-u,
- brak zaproszenia ze strony kogokolwiek. A że mamusia jej coś doradzała - to już problem relacji matka-córka,
- nie dostałaby się. Biorąc pod uwagę, że w eurowyborach przepadł gdzie popularniejszy od Wieczorkowej poseł Matuszewski, owa damula mogłaby jedynie wykupić sobie wycieczkę do Brukseli.

To tyle na temat marzeń Wieczorkowej o wegetowaniu w Brukseli. Na pewno nachodzi ją teraz refleksja, że gdyby jednak się udało...  Perspektywa listopadowej utraty stołka musi ją jak widać nieźle dołować skoro przywołuje nierealne marzenia senne...

 

#43 2014-08-05 17:51:38

Szpakuuu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-05
Posty: 3

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Adamwys napisał:

- brak listy, z której mogłaby wystartować. Przypomnę, że została WYWALONA z PSL-u,

To ona wywaliła PSL z daleka od siebie. A ty przypadkiem nie zostałeś skądś ostatnio wywalony hmm?

Offline

 

#44 2014-08-13 07:36:48

Teodor

Gość

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Nawet taka partia jak PSL nie chciała Iwony Wieczorek w swych szeregach, to o czymś świadczy.

 

#45 2014-08-13 12:19:09

straszyk666

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-30
Posty: 9

Re: Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo..... 2010-2014

Pani Prezydent,co z e-dyskusją na temat użyteczności Straży Miejskiej w Zgierzu?

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lista-ots.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.everquest.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl