Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2014-02-19 15:28:37

marlena

Gość

Re: śmieciowisko

kochany  FANIE I KANO  ilez inteligencji burzy sie w waszych glowkach ,az sie martwie o was ,tak macie racje  handluje na ryneczku i popijam bo jest zimno    hahahahaha

 

#17 2014-04-09 09:11:50

Ciekawski25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 5

Re: śmieciowisko

Najlepiej to sie spakuj Monika i wy.....z tego mista.siedzisz tutaj na tym portalu i wypisujesz jakies bzdury.!!moze masz problemy ze soba jak ci tak wszystko przeszkadza a z tego co widze to najbardziej Firma Markab i ludzie nia zarzadzajaca....

Offline

 

#18 2014-04-09 10:23:36

Ciekawski25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 5

Re: śmieciowisko

sama jestes buurak.!ogarnij sie kobieto wkonu!

Offline

 

#19 2014-04-17 09:40:38

obserwator

Gość

Re: śmieciowisko

l

 

#20 2014-06-20 11:26:38

ola

Gość

Re: śmieciowisko

A w którym to momencie Lewanoga dworuje z bezrobotnych?.

 

#21 2014-07-03 08:00:47

ola

Gość

Re: śmieciowisko

Musze sprostować - jajco - to nie były Prezydent. Dalsza część wypowiedzi ok.

 

#22 2014-07-03 09:34:42

duch

Gość

Re: śmieciowisko

olu, gubisz się w tym galimatiasie, a swoją drogą to skąd ta wiedza, że jajco to nie były Prezydent. Czyżbyś sam/ sama była tą osobą? A może jesteś tylko wice?

 

#23 2014-07-03 10:00:26

ola

Gość

Re: śmieciowisko

No cóż, musisz  drogi duchu te pytania pozostawię bez odpowiedzi.:)

 

#24 2014-07-09 13:32:49

ola

Gość

Re: śmieciowisko

jajco to nie jest były Prezydent J.

 

#25 2014-07-09 13:53:46

duch

Gość

Re: śmieciowisko

Droga olu, napisz dlaczego tak gorąco zaprzeczasz, że jajco to nie były Prezydent J. Co  ty chcesz przez to uzyskać i kolejny raz pytam skąd ta wiedza?

 

#26 2014-07-09 15:14:06

ola

Gość

Re: śmieciowisko

Zapewniam,że nic nie chcę uzyskać, nie wiem skąd  taka myśl. Ja tylko wyjaśniam i prostuję błędne skojarzenia.

 

#27 2014-09-15 14:30:09

Teodor

Gość

Re: śmieciowisko

Ciekawe kto się kryje według "chełmy" pod stwierdzeniem my?
Czyżby rację miał milczek stwierdzając, ze są to osoby spod adresu Zgierz 1 Maja 65?
Faktem jest, że właściciel biznesów spod wspomnianego powyżej adresu jest dobrym menedżerem ale tego samego nie można powiedzieć o protegowanych przez niego kandydatach na prezydenta vide Sokół i Bączak.

 

#28 2014-09-24 17:33:15

siekiera

Gość

Re: śmieciowisko

Adamiewys i Kano (to ta sama osoba)
musisz bardzo nienawidzec starej Malgośki z kadr, chyba Ci czegoś nie zrobiła?
Teraz się mścisz... Na szczęście prawdziwi przyjaciele znają Ją na wylot a chołota i świnie nie muszą
nawet Jej lubić, będzie to z korzyścią dla Niej.
Uważaj, żebyś z tej nienawiści nie umarł, bo ty wbrew pozorom też jesteś stary, tylko wyglądasz jak
"stary chłopiec".
Pisz wiecęj o sobie np. jak się bawisz na nowej drodze życia?

 

#29 2014-09-24 19:28:10

Kultura

Gość

Re: śmieciowisko

Byłem uczestnikiem marszu i nie słyszałem takich wyzwisk,o których pisze Pani Monika.
Uważam,że był to marsz ludzi kultury-jak chcę się przywalić,to można lepiej bez obrażania.
Postulaty słuszne,ale proszę wziąć pod uwagę,że ich pewna część nie będzie mogłą być
spełniona.Jeżeli Pani Prezydent nie narusza prawa- to możemy tylko narzekać,psioczyć,że
źle wybraliśmy i nie dać drugiej szansy.
Co do kandydatury P. Budziarskiego z PO - jeśli chodzi o mnie to dziękuję definitywnie wszystkim
kandydatom zarówno z PO,jak i PIS,SLD,PSL,KW Wieczorek,KW Sokół i innych kanapowych partyjek.
Oni mieli swoje,więcej niż, 5 minut i bilans jest delikatnie mówiąc słaby.
Ad. Pan Świątczak - jeżeli Pan to czyta,co poczytuję sobie za zaszczyt- bez obaw.Póki jest to notatka
tej pani dotycząca mobbingu to jest to świstek papieru niewiele znaczący. Proponuję,jeżeli Pan musi
współpracować z tą osobą,robić to w obecności świadka lub po poinformowaniu nagrywać wszystkie
rozmowy.Niestety każdy pracownik może oskarżyć przełożonego o mobbing nawet nie podając
przykładów.Nie będę się rozpisywać,ponieważ nie znam szczegółów.
Co do ewentualnych przypuszczeń co do proweniencji informuję ,szczególnie tych szkalujących i
plujących jadem,że będę głosował na Pana Witczaka z KW Wspólnie dla Zgierza jako  kandydata
na Prezydenta Miasta oraz na radnego z tej listy,jeżeli będzie w moim okręgu.

 

#30 2016-03-12 18:19:49

Guzik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-05
Posty: 18

Re: śmieciowisko

Dlaczego w ramach społeczeństwa obywatelskiego Andrzej Mięsok nie informował mieszkańców o konsultacjach, skoro jest taki wspaniały ?

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sga.pun.pl www.polishsupermanager.pun.pl www.bakugan-pbf.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl www.tibiaotsto.pun.pl