Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#241 2014-11-12 20:19:40

Edward

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Żebym glosowal na tego zdalnie sterowanego debila musiałby mnie Bóg opuścić!

#242 2014-11-12 23:20:51

AntyEdward

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Edwardzie - Poziom z rynsztoka. Pogratulować...

Ja będę głosowała na Sokoła.

Nie dam się zwieść tym wyssanym z palca "faktom" i "rzetelnym opiniom" pisanych przez "obiektywne osoby" ;)

Powodzenia Panie Jerzy.

#243 2014-11-12 23:34:16

Anty AntyEdward

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Ludzie nie dajcie się zwariować Sokół to pajac pociągany za sznurki przez ludzi z miasta. Tak sterowalną marionetkę to szukać ze świeczką. U tego jegomościa jedno w głowie splendor i kasa nic więcej. Za nic praca u podstaw. Dobre kolejne miesiące i latka dobrze płatnej posadki. To jest jedyny cel Sokoła. Nachapać się.

#244 2014-11-13 06:26:12

Pitu Pitu

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

No tak... Odwróćmy logikę.. Ludzie nie dajcie się zwariować. Te kłamstwa i oszczerstwa piszą klakierzy z innych sztabów wyborczych. Mam nadzieję, że nie dacie się zwieść. Jerzy Sokół to dobry kandydat

#245 2014-11-13 07:02:30

reniaezg

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Dobry jak miodek kubusia Puchatka i równie lotny umysłowo. Niestety w funkcji prezydenta potrzebna jest samodzielność i decyzyjność a u sokoła to poziom zerowy😁 Dyrektor Szkoły to już dla niego nieosiągalne wyzwanie a jako byly prezydent najlepsze to ze były 😁

#246 2014-11-13 07:48:52

Adamwys1

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Jerzy Sokół mógł uchodzić za DOBREGO kandydata 8 lat temu, na początku swojej kadencji.
Jerzy Sokół mógł uchodzić za DOBREGO na radnego 4 lata temu na początku nowej kadencji.
Wreszcie, Jerzy Sokół mógł uchodzić za DOBREGO oponenta Wieczorkowej na początku nowej kadencji.

Wszystko to czas przeszły niedokonany.

Wyborcy już raz wypowiedzieli się na temat politycznych aspiracji Jerzyka. Zdaje się, że pokazali mu serdeczny środkowy palec.

Sokół-prezydent pozostawił Zgierz w stanie agonii. W przeciwieństwie do niego, Wieczorkowa wykazała się nieco większą empatią i nie pozwoliła miastu na dalsze cierpienie. Zgierz wykończyła.
Sokół-radny chciał udawać opozycję. Niestety, tej politycznej kukiełce znów się wszystko pochrzaniło. Zamiast punktować wpadki Wieczorkowej i zbierać punkty na poczet przyszłego rozdania wyborczego, ponownie wybrał haratanie w gałę i marszobiegi po kęblińskich lasach. Walkę z mainstreamem powierzył Bączakowi, który... wolno przetwarza i rzadko kiedy kontaktuje... Efekt? KOALICJA.

Pomijając złośliwości, mam pytanie do zwolenników Jerzyka:

Sokół nie poradził sobie na stanowisku prezydenta w czasach, gdy miasto znajdowało się w niezaprzeczalnie lepszej sytuacji ekonomiczno-rozwojowej niż obecnie.
Skoro nie poradził sobie wtedy, to dlaczego teraz miałoby mu się udać?

#247 2014-11-13 08:04:55

AntyMięsok

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Mnie Sokół przekonuje ponieważ nie dał się skusić w obecnej kadencji jakimikolwiek intratnymi posadami. Zatem przyprawianie mu gęby poplecznika Wieczorkowej to chyba jakieś nieporozumienie.

Widać też, że nie chciał prowadzić polityki w stylu jestem w opozycji i będę głosował przeciwko wszystkiemu, polityki destrukcji bo nie jestem u władzy. Wymachiwanie szabelką nic by raczej nie dało.

Z resztą styl jego prezydentury, a Wieczorkowej to jak niebo do nocy.

#248 2014-11-13 08:20:55

racja

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Poprzednik napisał

Z resztą styl jego prezydentury

(Sokoła),

a Wieczorkowej to jak niebo do nocy.

Fakt niezaprzeczalny że styl Sokoła to za jego prezydentury dla niego niebo.
Bo były darmowe bankiety, pływanie w godzinach pracy, gra w tenisa i limuzyna wożąca do Keblin.
A za czasów Wieczorkowej to noc, bo wszystko co miał wcześniej wyparowało.
Nawet próba załapania etatu w TBS czy prezesura klubu sportowego MKP też się nie powiodła.
Ale najgorsze, że jak przeczytałem, to że koalicjanci postawili na nim krzyżyk i ma go zastąpić Mieczysław Witczak.

#249 2014-11-13 08:22:13

wojtek37p

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-21
Posty: 63

Re: Sokół dla Zgierza

AntyMięsok napisał:

(...) Sokół (..) nie dał się skusić w obecnej kadencji jakimikolwiek intratnymi posadami. Zatem przyprawianie mu gęby poplecznika Wieczorkowej to chyba jakieś nieporozumienie.

vs

AntyMięsok napisał:

Widać też, że nie chciał prowadzić polityki w stylu jestem w opozycji i będę głosował przeciwko wszystkiemu, polityki destrukcji bo nie jestem u władzy. Wymachiwanie szabelką nic by raczej nie dało.

Dobre :)

Offline

#250 2014-11-13 11:41:45

Monika

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

AntyMięsok wypisuje okropne brednie , że Sokół nie dał się skusić intratnymi posadami. Otóż dał on się skusić zasiadaniem w Radzie Miasta Zgierza (niezgodnie z prawem). Wiedział dobrze, że dopóty będzie chodził na sznurku PiS i Wieczorkowej, to jemu nic złego się nie stanie. Jakby zaczął podskakiwać, to spotkałby go los radnego Skupińskiego.

#251 2014-11-13 12:20:53

Pitu pitu

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Co za brednie....

#252 2014-11-13 14:16:31

Monika

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Jerzy Sokół to jest sympatyczny karierowicz i cwaniaczek. Jest do tego tak bezmyślny, że zaprosił do siebie do Kęblin Telewizję Centrum, chcąc pochwalić się jak mieszka. Afera Jureczka za wyłudzanie diet z publicznych pieniędzy, znacznie przekracza aferę Hofmana z PiS za wyłudzenie pieniędzy na delegację do Madrytu. Jego miejscem pobytu powinny być "wczasy" u Grzegorza Łęczyckiego. I tak stanie się po tych wyborach.

#253 2014-11-13 15:49:52

orlik

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

To Jureczka wyautowano.
Jego miejsce maja zająć ludzie Witczaka.
Prezes PEc sprawia wrażenie nieudacznika a tu w perspektywie powyborcza koalicja z PiS i ugrupowaniem Iwony Wieczorek.
Muszę docenić zdolności organizacyjne otoczenia prezesa, że dogadali taki m(a)iraż.

#254 2014-11-13 15:52:04

jastrzębiec

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Nie ma co rozpaczać nad Jureczkiem będzie miał wreszcie dużo czasu na bieganie po kęblińskich lasach.
Jedynie limuzyny wożącej na pływalnię lub na korty szkoda.

#255 2014-11-13 18:33:34

Monika

Gość

Re: Sokół dla Zgierza

Ludzie typu "Orlika" wymyślają plany powyborcze, których nie ma i być nie może. Nikt nie dogadywał się, iż ludzie Witczaka mają zająć miejsce Jureczka w koalicji rządzącej Zgierzem. Bardziej prawdziwą informacją jest, że ludzie Witczaka chcieliby zająć miejsce nie tylko Jureczka, ale także Wieczorkowej i PiS, aby wspólnie z innymi rozsądnymi ludźmi z innych stowarzyszeń  - rozbić istniejący układ powiązań istniejący w naszym mieście i doprowadzić do normalności i rozwoju Zgierza.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gangsterlife.pun.pl www.etk.pun.pl www.turbogamehero.pun.pl www.nithrp.pun.pl www.kolejkamarecka.pun.pl