Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#151 2016-01-14 23:53:42

misio

Gość

Re: PiSoZgierz

guma napisał:

Nic dodać nic ująć post wyźej. Staniszewski dodałbym poza przymiotnikami młody itd to zwykła marionetka, a moźna by rzec popierdółka albo jak kto woli "poźyteczny chłopiec na posyłki" Radosława G.

Twierdzę, że Staniszewski chodzi na krótkiej smyczy Radosława G.Porazka dla Zgierza.

#152 2016-01-15 10:59:49

macaron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-07
Posty: 55

Re: PiSoZgierz

Yoker napisał

Staniszewski, to medialna osoba.
Jego promotor Młynarz Gajda zachwalał, go jako młodego. przystojnego.
Później pojawiło się określenie prawnik.
Jednak te przymioty to zbyt mało aby być dobrym prezydentem miasta Zgierza.

Racja w tym stwierdzeniu, bo dla Gajdy jest on młody, przystojny i zdolny.
Ale patrząc na Młynarza Gajdę, jest on od niego młodszy, także nie jest rudy i łysiejący, co wystarcza do określenia że jest przystojny.

Offline

#153 2016-01-16 07:27:52

Yanka22

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-10
Posty: 20

Re: PiSoZgierz

Najważniejsze dla Młynarza jest,  że Staniszewski jest marionetka.
Ten osobnik ze Szczukwina najbardziej jest zadowolony,  że  został kimś w przeciwieństwie do Józefa S,

Offline

#154 2016-02-14 16:45:25

BEST

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-15
Posty: 92

Re: PiSoZgierz

PiS rozświetlił miasto neonami proponując "Zakochaj się w Zgierzu".
Rzeczywistość jednak jest smutna i posępna, może z perspektywy magistratu nie widać tego.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12715418_1044691148928207_5686033305219513472_n.jpg?oh=72d932cee5cca4a33c281168b9669c7c&oe=575EDFD7

więcej na: https://www.facebook.com/zgierz.best/photos_stream

Offline

#155 2016-02-15 01:47:54

Apacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-18
Posty: 59

Re: PiSoZgierz

Na łono zgierskiego PiS  wraca  radny Tomasz Kupis wybrany w ostatnich wyborach samorządowych z listy PO.

Czyżby uciekał z tonącego okrętu?

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/237_1455497084.jpg

Offline

#156 2016-02-20 10:03:22

koval

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 119

Re: PiSoZgierz

Prezydent Staniszewski i zgierski PiS uważają, że najpotrzebniejsze są nowe limuzyny....


Zgierska straż miejska kupiła nowy radiowóz

Po ośmiu latach zgierska straż miejska wymienia jeden ze starych radiowozów na nowy model. Auto kosztowało prawie 100 tysięcy złotych.

Straż Miejska w Zgierzu kupiła nowoczesny radiowóz. Samochód był bardzo potrzebny, bo obecne często psują się. Komendant zgierskiej formacji Dariusz Bereżewski przyznaje, że batalia z władzami miasta o kupno nowego pojazdu trwała kilka lat. - Po ośmiu latach mamy nowe auto. Jest ono przystosowany między innymi do przewozu osób nietrzeźwych - dodaje.

Robert Chocholski, Sekretarz Miasta Zgierza przyznaje, że nie wszyscy mieszkańcy są zadowoleni z tej inwestycji. - Wrzuciłem post na portal społecznościowy, w którym poinformowałem o zakupie auta i część osób wyraziła swoją dezaprobatę. Uważam jednak, że straż potrzebuje tego auta, bo nie ma samochodu do zadań specjalnych - wyjaśnia.

https://www.radiolodz.pl/posts/22665-zg … y-radiowoz

Offline

#157 2016-02-21 07:11:05

pixel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-14
Posty: 41

Re: PiSoZgierz

Nie tylko limuzyny dla straży miejskiej i prezydenta.
Obecnie rządzący budują WC za ponad 100 tysięcy złotych, z którego przez wiele miesięcy nikt nie korzysta.

Offline

#158 2016-03-15 17:21:50

Ecik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-30
Posty: 43

Re: PiSoZgierz

Prezydent Staniszewski i zgierski PiS na stronach kosztownego wydawnictwa Zgierz moja przestrzeń w tekście Polityka senioralna proponują atrakcje dla osób powyżej 60 roju życia.
Czytamy, że "Dla seniorów organizowane będą... spotkania z Prezydentem Miasta Zgierza, Komendantem Straży Miejskiej...."
Te propozycje ze strony władz miasta nie są tym czego najbardziej oczekuje ta grupa mieszkanców.
Seniorzy oczekują krótkich kolejek do lekarza, możliwości skorzystania z porady lekarza specjalisty czy równych chodników.
Ale może ja mam błędną ocenę potrzeb tych osób?

Offline

#159 2016-03-15 21:05:00

joker

Gość

Re: PiSoZgierz

Ecik napisał:

Prezydent Staniszewski i zgierski PiS na stronach kosztownego wydawnictwa Zgierz moja przestrzeń w tekście Polityka senioralna proponują atrakcje dla osób powyżej 60 roju życia.
Czytamy, że "Dla seniorów organizowane będą... spotkania z Prezydentem Miasta Zgierza, Komendantem Straży Miejskiej...."
Te propozycje ze strony władz miasta nie są tym czego najbardziej oczekuje ta grupa mieszkanców.
Seniorzy oczekują krótkich kolejek do lekarza, możliwości skorzystania z porady lekarza specjalisty czy równych chodników.
Ale może ja mam błędną ocenę potrzeb tych osób?

Przekonanie Staniszewskiego o własnej doskonałości jest tak wielkie , że uznał on iż spotkanie z NIM będzie wystarczającą atrakcją dla seniorów. Ale , że ma on w zwyczaju gadać "pod nosem " i na dodatek jeszcze niezbyt wyraźnie może być problem z jego zrozumieniem zwłaszcza przez tę grupę społeczna . Ale może właśnie o to mu chodzi ? Niczego sensownego na tych spotkaniach nasi seniorzy się nie dowiedzą to akurat pewne !

#160 2016-03-17 00:00:22

abc

Gość

Re: PiSoZgierz

Ecik napisał:

Prezydent Staniszewski i zgierski PiS na stronach kosztownego wydawnictwa Zgierz moja przestrzeń w tekście Polityka senioralna proponują atrakcje dla osób powyżej 60 roju życia.
Czytamy, że "Dla seniorów organizowane będą... spotkania z Prezydentem Miasta Zgierza, Komendantem Straży Miejskiej...."
Te propozycje ze strony władz miasta nie są tym czego najbardziej oczekuje ta grupa mieszkanców.
Seniorzy oczekują krótkich kolejek do lekarza, możliwości skorzystania z porady lekarza specjalisty czy równych chodników.
Ale może ja mam błędną ocenę potrzeb tych osób?

Dbanie Prezydenta Staniszewskiego o zgierskich seniorów ma charakter czysto propagandowy i dbanie o elektorat PiS.

#161 2016-03-18 13:40:54

katon

Gość

Re: PiSoZgierz

W Zgierzu stanowisko (szefa ARiMR) dostała radna Agata Grzelak-Makowczyńska.

#162 2016-03-19 07:02:18

Monicca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-24
Posty: 29

Re: PiSoZgierz

Ja się nie dziwię, że Grzelak Makowczyńska została szefem zgierskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
PiS dba o własne kadry i nagradza swoich.

Offline

#163 2016-03-19 11:39:22

obserwator2

Gość

Re: PiSoZgierz

Monicca napisał:

Ja się nie dziwię, że Grzelak Makowczyńska została szefem zgierskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
PiS dba o własne kadry i nagradza swoich.

A cóz za kwalifikacje owej radnej i co ma w zakresie obowiązków jako szef .Jestem ciekawa...

#164 2016-03-19 11:48:12

hiacynt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-01
Posty: 17

Re: PiSoZgierz

Pytasz o kwalifikacje radnej Grzelak Makowczyńskiej.
Posiada ona legitymację PiS i to obecnie w zupełności wystarczy.

Offline

#165 2016-03-19 20:53:25

Fiord

Gość

Re: PiSoZgierz

PiSowczykom wystarczy legitymka, wiedzy to u nich próżno szukać, wystarczy dobry partyjniak i posadka prezesowska albo kierownicza murowana. Przecież podobno wiadomo, że spółki wszelkiej maści - tak krajowe, jak i lokalne to tylko przechowalnie dla półgłówków, którzy normalnej roboty nie dostaną, bo niewiele wiedzą i kwalifikacji też nie przejawiają do czegokolwiek poza podpisaniem listy i odebraniem przelewu. To zmora tocząca ten kraj i miasta. A jeleni od roboty zawsze znajdą. I to za marne grosze.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kutnowskagruparajdowa.pun.pl www.nsh.pun.pl www.bestwin.pun.pl www.rebeldee.pun.pl www.juupi.pun.pl