Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#301 2014-03-25 17:01:56

LOLEK

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Tak mi się jeszcze przypomniało,hmmm ,dzięki Pani Prezydent nasze dzieciaki w przedszkolach mają  bezpłatne zajęcia dodatkowe ,przeznaczyła aż 50zł na każde dziecko,gdzie w innych miastach nie ma nic ,albo jakieś grosze.Naprawdę nie rozumiem niektórych postów ,mam wrażenie ,że to jakaś nagonka przedwyborcza .Wszyscy jesteśmy Polakami i powinno nam zależeć na coraz lepszej egzystencji ,alby się dogadywać ,pomagać sobie wzajemnie.Myślę ,że Pani Prezydent chce jak najlepiej dla naszego miasta i dla nas.Na wszystko potrzeba czasu.

 

#302 2014-03-25 17:05:06

LOLEK

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Uwierz mi nikt żadnego zadania mi nie powierzył,śmieszne to wszystko naprawdę. A burmistrz  z Aleksandrowa  ma większą siłę przebicia bo niestety albo "stety":D ma chody w Marszałkowie

 

#303 2014-03-25 17:24:04

Adamwys

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Zaraz, zaraz, a czy przypadkiem Marszałek Województwa Łódzkiego niejaki Witold Stępień nie jest z PSL - partii, do której należy również Wieczorkowa?

Czyli potwierdzasz, że Wieczorkowa nie jest w stanie się porozumieć absolutnie z nikim, nawet członkami własnej formacji. I pomyśleć, że tak zabiegała o członkostwo...


Oj Karolku, ktoś tu bardzo brzydko kłamie...

Znowu wpuściłeś (świadomie/nieświadomie) carycę na bombę.
Proszę cię o więcej... z każdym kolejnym postem uświadamiasz mi, że na stanowisku Prezydenta Zgierza zasiada osoba o poważnych deficytach, której działalność przynosi szkodę miastu.

Wieczorkowa nie potrafi się dogadać z członkami własnej partii (wyjątek: słabiutki Stankowski), z pracownikami (ciągłe rotacje, procesy i zwolnienia), ze Starostwem (legendarne już wojny), z Marszałkowem, z Wojewodą, z władzami spółek miejskich, z potencjalnymi inwestorami... Lista jest dłuuuuuga. Nawet baryton uciekł popiskując to tu, to tam... Również rzekomo wyznawane przez carycę wartości rodzinne mają się nijak do rzeczywistości.

Czy jest choć jedna pozytywna cecha stała u Iwonki?

 

#304 2014-03-25 17:29:58

LOLEK

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Adamwys napisał:

Zaraz, zaraz, a czy przypadkiem Marszałek Województwa Łódzkiego niejaki Witold Stępień nie jest z PSL - partii, do której należy również Wieczorkowa?

Czyli potwierdzasz, że Wieczorkowa nie jest w stanie się porozumieć absolutnie z nikim, nawet członkami własnej formacji. I pomyśleć, że tak zabiegała o członkostwo...


Oj Karolku, ktoś tu bardzo brzydko kłamie...

Znowu wpuściłeś (świadomie/nieświadomie) carycę na bombę.
Proszę cię o więcej... z każdym kolejnym postem uświadamiasz mi, że na stanowisku Prezydenta Zgierza zasiada osoba o poważnych deficytach, której działalność przynosi szkodę miastu.

Wieczorkowa nie potrafi się dogadać z członkami własnej partii (wyjątek: słabiutki Stankowski), z pracownikami (ciągłe rotacje, procesy i zwolnienia), ze Starostwem (legendarne już wojny), z Marszałkowem, z Wojewodą, z władzami spółek miejskich, z potencjalnymi inwestorami... Lista jest dłuuuuuga. Nawet baryton uciekł popiskując to tu, to tam... Również rzekomo wyznawane przez carycę wartości rodzinne mają się nijak do rzeczywistości.

Czy jest choć jedna pozytywna cecha stała u Iwonki?

Zajmujesz się sprawami o których nie masz pojęcia ,idź chłopie przekop ogródek ,ugotuj obiadek:D:D
Jak masz coś napisać mądrego to najpierw odrób lekcje.Witold Stępień jest z PO,burmistrz  Alexa tez jest z PO

Witold Stępień jest z PO

 

#305 2014-03-25 17:36:44

Adamwys

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Faktycznie, masz rację. Zwracam honor. Miałem na myśli przewodniczącego struktur PSL w województwie łódzkim - Łuczakiem. Jakoś tak mi się skojarzyło z ich ostatnimi potyczkami.

Ale to w niczym nie przekreśla pozostałej części mojej wypowiedzi.

Iwona Wieczorek po prostu nie potrafi się porozumieć z nikim. PSL, PO - w tym wypadku nie ma to znaczenia.

Z drugiej strony, Wieczorkowa jak rzadko kto ma za sobą prawie całą Radę Miasta. Ta, o ile się nie mylę, specjalnie nie utrudniała jej życia. A sukcesów jak nie było, tak nie ma...


Spiskowa teoria dziejów - Wieczorkowej nikt nie lubi. A może to Iwonka nikogo nie trawi?

 

#306 2014-03-25 17:59:58

zuza

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

LOLEK napisał:

Ja tez uważam ,że w końcu coś w tym naszym Zgierzu zaczęło się dziać dobrego.Nie tylko chodzi o różnego rodzaju imprezy ,koncerty itp(w końcu można gdzieś wyjść ,ukulturalnić się),ale także o infrastrukturę.może nie jest tego wiele ,ale już coś .Naprawdę nie jest prosto pozyskać pieniądze na różnego rodzaje modernizacje ,remonty ,tym bardziej jeśli zgierskiej władzy podkłada się "kłody pod nogi ". Zadajmy sobie pytanie ,dlaczego np.Aleksandrów Ł.ma piękne chodniczki ,jezdnie? No jak myślicie?

Dodam do twojej wypowiedzi nowe place zabaw dla dzieci,  już nie mogę się doczekać  parku i  Pl. Kilińskiego po rewitalizacji natomiast Centrum Kultury Dziecka wygląda ślicznie widać ,że Prezydentowa się postarała żeby dzieci miały gdzie spędzać czas. W Aleksandrowie jakoś nic mnie nie zachwyciło tak samo pomazane mury domów przez wandali, zwykłe ulice szału niema miasteczko całkiem zwyczajne.

 

#307 2014-03-25 18:29:31

Adamwys

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Zuza, czy ty byłaś kiedykolwiek w Zgierzu?

Mówisz, że Zgierz jest brudny i pomazany. Ciekawe, jak na jego tle wygląda Zgierz. Odpowiem, jak miasto z horroru klasy B.

Plac zabaw i imprezy to trochę mało jak na 4 lata urzędowania.
A Kilińskiego jest nawet w 1/4 nie zrobiony. Nie odprawiaj modłów, nie zaklinaj rzeczywistości, tylko o pisz o namacalnych i widzialnych efektach, a nie o tym, co może być za rok-dwa-pięć.

 

#308 2014-03-25 18:30:15

Adamwys

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Errata - Mówisz, że Aleksandrów jest brzydki i pomazany.

 

#309 2014-03-25 19:37:55

zuza

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Przejeżdżam często przez Aleksandrów i widzę pomazane mury domów oraz rudery na wylocie do Zgierza.
Wcale to miasto mnie nie zachwyca. Wolę Zgierz mimo iż jest jeszcze sporo do zrobienia ale też widzę jak zmienia się na dobre.

 

#310 2014-04-24 11:02:29

11bolo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 58

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Zapytania radnych. Skupiński – przed chwileczką zdjęto punkt o Gminnych Programie Ochrony Środowiska. Po raz kolejny uchwała została zdjęta z porządku.... pani prezydent znów wyszła, pani mnie traktuje jak intruza i sobie poszła. Pan odpowiada panie przewodniczący za tą sesję, obowiązują nas kanony, także panią prezydent! Komorowski – zgadzam się z panem, ale nie mam uprawnień, żeby tu panią prezydent przykuć, mogę tylko ogłosić przerwę do czasu powrotu pani prezydent. Wraca Wieczorek.

Skupiński – dziękuję, że raczyła pani wrócić. Do 14 kwietnia można było zgłaszać uwagi, w jaki sposób wyobraża sobie pani jak teraz będzie to wyglądało? Pani jest szefową tego miasta,pani rządzi miastem, ma pani prawo zdjąć uchwałę, ale jak sięgam pamięcią to jest 3, 5 roku znoszenia uchwały. Wszystko co się dzieje w urzędzie, te zmiany, nie wiem czy to o to chodzi mieszkańcom, o ten bałagan.

http://gazetazgrzyt.pl/?p=4762

Offline

 

#311 2014-04-24 11:51:31

Adamwys

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Panie Skupiński, sporo pan ryzykujesz - żona, synowa, syn... Skąd nagle tyle pary w żaglach?

Jeszcze tylko pół roku. 6 miesięcy. 180 dni i wywieziemy na taczce tę nieudolną Iwonę Wieczorek. Najgorszy Prezydent w historii Zgierza odejdzie w zapomnienie. Będzie sobie mogła dowoli zarządzać Tomkiem Zgierskim i pozwalnianą z UMZ w ekspresowym tempie ferajną znajomków, psychiatrów, krawcowych i kwiaciarek. Proszę pozabierać sobie do Proboszewic tych Zgierskich, Kapusty, Gajewskich, Bączaków i Staniszewskich. My ich tu nie chcemy!
Może sobie pani równie dobrze stworzyć wirtualny urząd na uchodźstwie.

Swoją drogą - znowu Iwono ci sesja nie wyszła. Znowu trudne i niewygodne pytania, przerastające cię intelektualnie... I co? Będzie kolejna gazetka wyjaśniająca dla ciemnego ludu zgierskiego?
Pętla się zacieśnia. Już nie ma pochwał. Jest wyłącznie krytyka i nagana ze strony niezadowolonego twoją bezczynnością otoczenia. Przebimbałaś równe 3,5 roku.

 

#312 2014-04-24 13:03:40

11bolo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 58

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Radny Mięsok – powinna pani po 3 latach wiedzieć, że to termin nie ustawowy, a statutowy.
Wieczorek – przepraszam, jeśli pana to razi.

cytat z relacji z sesji Rady Miasta Zgierza za: http://gazetazgrzyt.pl/?p=4762

Po ponad trzech latach sprawowania urzędu Iwona Wieczorek nadal nie czym jest ustawa, a czym Statut Miasta Zgierza.
I pomyśleć, że ta osoba była promotorem studentów piszących prace licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim.

Offline

 

#313 2014-04-24 13:14:14

Amelia

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Poziom Iwony Wieczorek, to rozważania o pałeczkach perkusyjnych, ewentualnie przesyłanie pracowników z jednego stanowiska pracy na inne.

 

#314 2014-04-24 13:19:20

Lidor

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Amelio zapomniałaś o rozważaniach Iwony Wieczorek o "podłości mieszkańców Zgierza" w 'felietonach" z cyklu Ploty, plotki, ploteczki...

 

#315 2014-04-24 13:28:59

Adamwys

Gość

Re: Czy potrzebny nam taki prezydent jak Iwona Wieczorek?

Ta baba już się całkowicie pogubiła. Mądra w gębie jest tylko w obstawie i z zawczasu przygotowanymi odpowiedziami na zawczasu przygotowane specjalnie dla niej życzliwe pytania. Na żadne pytanie zadane ad hoc i dotyczące bieżących i żywotnych spraw Zgierza, ta groteskowa postać nie jest w stanie odpowiedzieć. I to po 3,5 roku wieczne dokształcania się i cytuję "samodoskonalenia się".

Koszmarny gospodarz miasta. Do dzisiaj zachodzę w głowę, co to za wirus opanował głowy zgierzan, że wybrali taką ignorantkę. Co by nie mówić, Jerzyk o małym rozumku, to przy niej gejzer intelektu.

Podobno studentami Wieczorkowej były takie tęgi głowy jak Zgierski (ha ha ha 8 lat chłopina robił magistra wg portalu Goldenline), Gajewski i niejaki Pacyna + znana mi z widzenia ale nieznana z familii dziewczyna zatrudniona również w UMZ.

Ciekawe jak wyglądały u niej wykłady z pałeczek perkusyjnych... Ciekawe, czy była równie przygotowana na zajęcia jak na sesje RM. Ciekawe, czy w listopadzie przyjmą ją z powrotem na uczelnię po brutalnej eksmisji z UMZ...

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wjazdnaforum.pun.pl www.gryf.pun.pl www.zdobywcywieprzy.pun.pl www.allmetalforum.pun.pl www.tapetynafona.pun.pl