Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#271 2014-09-17 09:14:34

Monika

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

To jest świetny pomysł z organizacją "Pochodu Kultury", który odbędzie się 23 września o godz. 16.30 z pl. Kilińskiego w Zgierzu do UMZ. Będzie on wyrazem poparcia dla Witka Świątczaka, za jego bezpodstawne szkalowanie przez ludzi z otoczenia Wieczorkowej. Ten marsz ma też być protestem przed despotyzmem Iwonki, która stara się zniszczyć wszystko co w naszym mieście jeszcze dobrze funkcjonuje. W czasie marszu proponuję wznosić hasło "PRECZ Z WIECZORKOWĄ !".

 

#272 2014-09-17 11:45:53

Viking

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Lepiej późno niż wcale.
Marsz kultury przeciw Wieczorkowej będzie pożegnaniem Iwony Wieczorek przez  środowisko.
Jednak gdyby zdecydowanie wcześniej wszystkie środowiska zaangażowały się w sprzeciw przeciw działaniom Doktor prezydent mogła być już dawno odwołana w referendum.
Protesty zaczynają się dopiero wtedy gdy porządne osoby tracą zdrowie.
A tak persona o nazwisku Iwona Wieczorek zamiast znajdować się na śmietniku zgierskiej historii skutecznie wykańcza niepokornych.

 

#273 2014-09-17 14:38:59

wiktoria

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Pozostaje nadzieja , że  PT Wieczorkowa przegra wybory na prezydenta Zgierza. Wierzę, że tak właśnie będzie.

 

#274 2014-09-17 20:45:01

Gwiazda telewizji

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Po likwidacji tuby ITZ pani Iwonka miota się po zgierskiej telewizji,w dzisiejszym programie kilkakrotnie można było podziwiać jej "piękną" buźkę.

 

#275 2014-09-17 21:16:12

Zielony_Zgierz

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Kiedy organizowałem protesty przeciwko budowie spalarni odpadów niebezpiecznych w Zgierzu, próbowałem uzyskać zgodę na wywieszanie informacji na terenie zgierskich placówek oświaty. Ale dawano mi do zrozumienia že mogę w ten sposób zagrozić niektórym osobom. Mimo poparcia tych osób w Naszej sprawie, zgodę na wywieszenie plakatów nie otrzymałem.

 

#276 2014-09-18 11:01:24

Monika

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Wiszący baner na moście na Kuraku "Paździochowej mówimy nie" został już usunięty. Widocznie usunęła go Iwonka ze swoją ekipą. Ja się obawiam, czy jej się coś przykrego nie stało, gdyż jeżdżą tam pociągi, co stwarza duże niebezpieczeństwo. Choć w tym przypadku obowiązuje powiedzenie: "złego diabli nie wezmą". A swoją drogą jeśli Iwonka kazała usunąć ten baner, to tym samym przyznała się, że jest Paździochową.

 

#277 2014-09-30 18:19:56

janek_t34

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Koniec dobrego chytra babo ze Zgierza i dojenia mieszkańców tego miasta. Nikt nie zrobił tyle złego co takie wieśniary i to tyle lat uchodziło na sucho.. DOŚĆ!!! wynocha na śmietnik historii i tej najczarniejszej.. nocno - wieczornej zmory miasta Zgierza! Obywatele. Idźcie na wybory oby nie podniósł łba wieczór i zmory!!!

 

#278 2014-10-01 17:24:00

tomek

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Ulubienica Wieczorkowej z SP 11, Dąbrowska znów na tapecie. Została wytypowana do komisji wyborczej (będzie odpowiadała za przesyłanie danych) . Dwóch zgłoszonych przez szkołę kandydatów zostało odrzuconych przez mściwie panującą. Przypadek?
Ta wszechstronna kobiecina obstawia już świetlicę szkolną i środowiskową w SP 4.
Niedługo strach będzie otworzyć lodówkę, bo wyskoczy z niej pani D.

 

#279 2014-10-01 19:58:23

wiki

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Pani Dąbrowska kroczy po szkole ,  w której miała być dyrektorką, z wysoko podniesioną głową. To widok naprawdę frapujacy. Jej mina świadczy o niepogodzeniu się z rzeczywistością pokonkursową. No cóż....

 

#280 2014-10-01 20:00:52

wiki

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

tomek napisał:

Ulubienica Wieczorkowej z SP 11, Dąbrowska znów na tapecie. Została wytypowana do komisji wyborczej (będzie odpowiadała za przesyłanie danych) . Dwóch zgłoszonych przez szkołę kandydatów zostało odrzuconych przez mściwie panującą. Przypadek?
Ta wszechstronna kobiecina obstawia już świetlicę szkolną i środowiskową w SP 4.
Niedługo strach będzie otworzyć lodówkę, bo wyskoczy z niej pani D.

Myślę, że Dąbrowska zwana grubą Elą  nie zmieści się w żadnej lodówce.

 

#281 2014-10-02 07:05:00

mam dość

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Wieczorkowa zmieniła skład wielu zgierskich komisji wyborczych - nie tylko w SP11. Wszędzie powstawiała swoich ludzi. Czyżby planowała fałszowanie wyborów?

 

#282 2014-10-02 09:17:04

Monika

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Iwonka nie przychodzi na sesje Rady Miasta, gdyż ją nie interesuje co radni mają do powiedzenia i mieszkańcy Zgierza. Ją interesuje tylko promocja własnej osoby, oraz kasa. Wielka szkoda, że ta "wybitna" osobowość wkrótce znajdzie się na śmietnisku historii zgierskiego samorządu.

 

#283 2014-10-02 10:02:02

zgierzaczek

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Ciekawe co powiedzą wszyscy jak przypadkiem I.W. wygra wybory. :D

 

#284 2014-10-02 15:12:53

Monika

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Pani prezydent jest też mistrzynią intelektu. Oto pismo skierowane do Przemysława Staniszewskiego, odwołujące go z zajmowanego stanowiska:
Z dniem 01.10 2014 r. odwołuję Pana Przemysława Staniszewskiego ze stanowiska Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta Zgierza w związku z zamiarem powołania nowego Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta Zgierza.
                                                                                                                                             Iwona Wieczorek
PS. W tym piśmie nie ma żadnego uzasadnienia jego odwołania. Jest też interesujące, że na 1,5 miesiąca przed końcem kadencji powołuje się nowego jej zastępcę - przecież ten nowy( być może młodszy) będzie potrzebował kilka miesięcy, aby wdrożyć się do swojej pracy.
Pismo Iwonki może służyć jako za wzór pisania podobnych odwołań. Ja być może też będę chciała w przyszłości z niego skorzystać. Wówczas napiszę coś w tym stylu:
" Z dniem ... odwołuję Pana Jana S. ze stanowiska mojego męża w związku z zamiarem poślubienia nowego męża".
                                                                                                                                                      Monika S.

 

#285 2014-10-02 15:22:29

karo

Gość

Re: Prywatny folwark Wieczorkowej?

Czy to oznacza że zgierzaczek się cieszy, o czym świadczy ta radosna buźka? To faktycznie _ zgierzaczek , na pewno nie zgierzanin. Wszyscy, którym leży  choc trochę na sercu los tego miasta, powinni iśc na wybory i nie dopuścic do tego nieszczęscia, jakim jest obecnie mściwie panująca Iwonka  i jej,  pożal się Boże,  warte jej koleżanki, którymi tak chętnie obsadza lub próbuje obsadzac zgierskie stołki.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pisarze2012.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.szikaka.pun.pl www.magia.pun.pl www.shamanword.pun.pl