Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#46 2014-04-18 12:52:34

red star

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Ksiądz Blewiński w ramach pokuty dla Iwony Wieczorek wskaże jej kilku kolejnych młodzieniaszków, którzy będą zmuszeni odbębnić pańszczyznę.

 

#47 2014-04-18 13:30:52

Monika

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Z niecierpliwością oczekujemy na następne wypociny Iwonki o jej sukcesach. Wróble na dachu ćwierkają, że jeszcze przed świętami każdy zgierzan w prezencie otrzyma nową gazetę, opisującą sukcesy pani prezydent. Tych sukcesów jest tak dużo, że proponowałabym aby ta znana pisarka napisała książkę (w kilku tomach) o swoich osiągnięciach.

 

#48 2014-04-18 13:38:24

kano

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Jest to jeden z nielicznych włodarzy miast i wsi, który o swoich osiągnięciach tylko mówi, ew. pisze. Bo nijak ich nie widać w rzeczywistości. Ponownie pieniądze z budżetu miasta zostały wydane na promocje CZEGOŚ, czego nie da się już reklamować. Bo owo COŚ to towar zepsuty i mocno śmierdzący.

 

#49 2014-04-18 14:32:35

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Tekst autorstwa Iwony Wieczorek w Raporcie o stanie Miasta Zgierza

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/115_1397824152.jpg

Ostatnio edytowany przez April (2014-04-18 14:33:24)

Offline

 

#50 2014-04-18 17:17:23

Monika

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Pierwsi szczęśliwcy otrzymali już nowa gazetę, opisującą sukcesy pani prezydent. Zastanówmy się czy wypada dzisiaj kolportować jest taką gazetę?. Wielki Piątek jest dniem: zadumy nad Męką Chrystusa, skupienia, powagi, wzmożonej pobożności. Wieczorkowa swoim posunięciem przeistoczyła ten dzień w dzień zadumy nad naszą męką z nią. To jest nasza 4-letnia Droga Krzyżowa.

 

#51 2014-04-18 17:47:30

Adamwys

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Nawet dobrze, że wyszła ta gazetka. Widocznie odium krytyki było tak silne i tak zmasowane, że winna zaczęła się tłumaczyć. Szkoda, że nie robi tego na forum publicznym, podczas sesji RM. Wyszłoby z pewnością taniej. Ciekawe, czy kolportowanie materiałów wyborczych z kasy miasta jest dozwolone prawnie?

Powyższe fragmenty świadczą, że tekst został napisany stylem paździochowym - czyli pustosłowie obleczone w pojęcia typu wskaźniki, mierniki, czynniki. Iwonka nigdy nie miała lekkiego pióra. Być może redakcję swoich złotych myśli powierzyła niejakiej Sendalównie - niestety, efekt jest odwrotny do zamierzonego. Pani S. jest typowym urzędniczym wyrobnikiem, a nie typem myśliciela. Przepisze, co podadzą. Z iwonkowego Orędzia do Narodu zgierskiego po raz kolejny wychodzi majaczenie bez ładu i składu: to nie ja, to mnie, to nie ze mną, to przeciw mnie. A w ogóle Zgierz jest piękny i jest MÓJ MÓJ MÓJ, tylko mieszkańcy są tacy BE. Mogłabym sobie spokojnie rządzić, gdyby nie ci zgierzanie. Czego oni ode mnie chcą: inwestycji, czystego miasta, tańszych opłat za media, prostych chodników i remontów dróg, sprawnej i nowoczesnej komunikacji, zatrudniania fachowców i zwalniania znajomków, oszczędności w kasie miejskiej, pracowitości z mojej strony?  Chyba zidiocieli...

Iwono Wieczorek, nastał czas świątecznej refleksji. Życzę ci, abyś pomyślała nad złem, które uczyniłaś. Życzę ci, abyś wreszcie zaczęła się otaczać porządnymi ludźmi,  życzę ci szczęścia w życiu prywatnym. Niestety,  ta dziwna symbioza z pewnym młodszym jegomościem nie wychodzi ci na dobre. Pomyśl o mnie przy jajku. Tyle ode mnie.

 

#52 2014-04-18 20:12:28

Monika

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Wydawanie obecnie takich gazet jest elementem kampanii wyborczej Wieczorkowej i jednocześnie narusza ustawę o ordynacji wyborczej. Pomijam tu fakt, ze robi to za publiczne pieniądze. Jeśli, chciała ona pochwalić się co zrobiła w całej kadencji, to powinna uczynić to w miesiącu październiku.

 

#53 2014-04-19 13:34:41

Pytia

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Jeśli już ktoś posiada nowa gazetę pani prezydent, to proszę o podzielenie się wrażeniami na jej temat.

 

#54 2014-04-19 14:19:58

Adamwys

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Bełkot.

 

#55 2014-04-19 15:20:28

Monika

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Należę do tych szczęśliwców, którym już dostarczono nową gazetę pani prezydent. Czytając ją można być szczęśliwym, że mamy takiego doskonałego prezydenta, który tyle dobrego robi dla naszego miasta - mimo przeszkód jakie stwarzają podli ludzie. Nasze miasto z dnia na dzień staje się piękniejsze, powstaje wiele inwestycji. Sama pani prezydent nie grzeszy skromnością, twierdząc, że zamierza ubiegać się o reelekcję i przekonać nas że jest bardzo dobrym prezydentem naszego miasta i będzie najlepszym kandydatem w zbliżających się wyborach samorządowych.
Ten piękny odraz zmącił mi błąd jaki popełniłam wychodząc na miasto. Otóż zobaczyłam zaraz wszechobecny brud, graffiti na budynkach i płotach, poniszczone przystanki. Spotkałam jednego pracownika Urzędu Miasta, który to co mówił o Wieczorkowej - nie da się powtórzyć. Jego najłagodniejsze stwierdzenie było takie, iż pracownicy UMZ z niecierpliwością czekają, kiedy swoją kadencję zakończy to podłe babsko.
Ja do sukcesów pani prezydent dodałabym, iż potrafi również czynić cuda. Otóż poprzednio na wydawanie ITZ - miasto dokładało ok. 300 tys. zł, zaś obecnie wydawanie takich 16-stronicowych gazet nie kosztuje prawie nic, do tego trzeba dodać że są bezpłatne i dostarczane do każdego domu.

 

#56 2014-04-21 09:13:47

rysiekezg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 26

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Ludzie wyczuwam tu sarkazm... Pani Moniko, czy po odmalowaniu budynku , tej samej nocy młodzi gniewni zostawią swoje autografy, zniszczą przystanki itd..  Czy to wszystko wina Prezydent Iwony Wieczorek ? Wcześnie Rano jakiś paparazzi porobi kilka zdjęć i już jest do gazetki że Pani Prezydent to taka zła jest... Ludzie Wy się wszystkiego czepiacie... Dzisiaj pada deszcz - Wina Prezydent Iwony Wieczorek buahaha

Offline

 

#57 2014-04-21 14:52:25

Amelia

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Rysio jako wybitny znawca podaj jakiś przykład odmalowanych elewacji, które następnego dnia zostały pomalowane przez wandali.
Większość bohomazów na budynkach pamieta początki kadencji Iwony Wieczorek.

 

#58 2014-04-21 17:38:28

Hero

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Wydawnictwo agitacyjne Iwony Wieczorek mówi wszystko.
Po pierwsze tytuł Zgierz Moim Miastem (czytaj Iwony Wieczorek).
Po drugie był to wielkanocny prezent dla mieszkańców za ich pieniądze.
W tym wydawnictwie został uprzedzony wielkanocny poniedziałek, większość tekstów to wielkanocne lanie wody. Ale co za dużo to nie zdrowo....

 

#59 2014-04-21 17:48:13

Adamwys

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Zwracam się do Urzędu Miasta Zgierza z prośbą o odpowiedź, ZA CZYJE PIENIĄDZE ZOSTAŁA WYDANA GAZETKA AGITACYJNA IWONY WIECZOREK?

Czy gazetka, mająca charakter przedwyborczej autopromocji, może być wydawana w taki sposób?

IWONO WIECZOREK, PROSZĘ SIĘ WYTŁUMACZYĆ!

 

#60 2014-04-21 18:13:18

Hero

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

To radni koalicji wspierającej Iwonę Wieczorek PSL (Skupiński, Pelikan) SLD (Zapart, Komorowski) PiS (Gajda, Forfecki, Makowczyńska-Grzelak, Sencerek Pilarski) Klubu Sokoła (Steglińska-Maciak, Wężyk, Maciński, Krzewina,i Jerzy Sokół)w budżecie miasta na 2014 przeznaczyli kwotę ponad 500 tys złotych na  promocję.
Iteraz mamy tego efekty przez gazetki, które nie tylko zostały dostarczone do mieszkań lecz także fruwały po całym mieście.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-fan.pun.pl www.rolnictwo1112.pun.pl www.chaotic-game.pun.pl www.gwiezdneszczury.pun.pl www.world-of-naruto.pun.pl