Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#61 2014-04-22 15:17:11

Pytia

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Wieczorkowa robi co tylko chce, a pierdołowaci radni na to jej pozwalają. Pozwala jej nawet Jureczek i Zapart, chociaż ona o nich wyraża się bardzo negatywnie - mówiąc, że najbardziej zadłużyli miasto.

 

#62 2014-04-22 15:38:46

Adamwys

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Trzeba posłuchać, co ci dwaj szanowni jegomoście mówią na temat Iwonki. Oficjalnie wielcy koalicjanci, a za plecami najgorsi i najpodlejsi wrogowie. Nikt inny tak jak koalicjanci nie obdarowywuje Iwonki równie kąśliwymi komentarzykami. No ale ktoś, kto twierdzi z uporem maniaka, że Zgierz jest piękny, nie może właściwie ocenić sytuacji i otoczenia. Niech się otacza ta proboszczewicka "piękność" ludźmi pokroju Zaparta, Gajdów, Skupińskich czy Sokołów. Daleko zajedzie na tej taczce. Wprost na śmietnik zgierskiej historii.

 

#63 2014-04-22 15:45:20

koval

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 119

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Ciekawe czy Iwona Wieczorek poinformuje o wyborze jako przewoźnika Firmy MARKAB, któremu zapłaci 30 milionów więcej niż za konkurencyjną ofertę.

Poniżej motto działań naszej chwalipięty.

Zamierzam bowiem wbrew opozycji informować Państwa na bieżąco o ważnych dla Zgierza sprawach.
Chcę byście mogli Państwo oddzielić ziarno od plew i jestem przekonana, że nie dacie Państwo wiary plotkom i pomówieniom.
Oszczerstwa i wyssane z palca informacje  piszą zazwyczaj anonimowi ludzie.
Cieszę się, że Zgierz się rozwija, że jego mieszkańcy mają coraz większe możliwości realizacji swoich inicjatyw i ambicji. Znam nasze Miasto i oglądam je z bliska.

z Raportu o Stanie Miasta Zgierza 2011-2013


Ciekawe czy Iwona Wieczorek poinformuje o wyborze jako przewoźnika Firmy MARKAB, któremu zapłaci 30 milionów więcej niż za konkurencyjną ofertę

Offline

 

#64 2014-04-22 15:59:02

Amelia

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Rzeczy absurdalne dzieją się od lat, ale „niepojęte” dopiero od niedawna.

cytat za Iwoną Wieczorek (?) z broszurki promocyjnej Zgierz Moim Miastem

Skąd taka przemiana i samokrytyka u m(iło)ściwie panującej Prezedent.
Wreszcie pojęła, że nikt nie jest w stanie pojąć jak taka persona jak Iwona Wieczorek mogła zostać prezydentem Miasta Zgierza, jak jej udało się uwieść wyborców.

 

#65 2014-04-22 16:12:06

koval

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 119

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Oj światowe życie prowadziła i prowadzi  Iwona Wieczorek, a w jak wyszukanym towarzystwie....

Ploty plotki, ploteczki czyli… podróże kształcą.

„Dalekie trzeba podejmować podróże,
kochając swoje domostwo”
G. Apollinaire


     Któregoś świątecznego popołudnia rozmawiałyśmy z mamą o wakacyjnych planach. Wspomniała wtedy, że pierwsze wyjazdy rozpoczęłam w wieku trzech lat. Nie było mowy o wyjeździe bez mojej ukochanej dużej lalki i oczywiście smoczka. Wtedy podróżowaliśmy głównie pociągami i autobusami. Potem już samochodem, aż w końcu pokonałam strach i nadszedł czas na pierwszy lot samolotem. Od tamtego czasu „oswoiłam się z lataniem”, lecz kiedy są silne turbulencje, albo lecimy podczas burzy, odczuwam wtedy silny niepokój.

Offline

 

#66 2014-04-22 16:40:22

Amelia

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Lala i smoczek to jest właśnie, to co powinna robić Iwona Wieczorek.

 

#67 2014-04-22 16:44:24

Adamwys

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

...Odczuwam silny niepokój i po prostu rzygam na całego. 
Na szczęście w rejsach na koniec świata towarzyszy mi mój niezawodny Antenka. Jest lepszy niż worek na pozostałości strachu i niejeden aviomarin... cdn.

To jest lepsze niż Świat wg Kiepskich. Przygody Paździochowej z Proboszczewic są tak ekscytujące i pełne napięć jak zbieranie grzybów na bosaka. Iwonko, prosimy o więcej relacji z podróży tu i tam.

Matko kochana, 50letnia baba, a takie kocopoły wali. Pamiętniki proboszczewickiej księżniczki. Składania, złożoność zdań, unikanie zaimków osobowych - i to ma być doktor? I to ma być osoba wykształcona?
Ekshibicjonizm wręcz kliniczny. Czy ta miałka osóbka nie ma żadnych koleżanek oprócz wspomnianej mamusi? Dlaczego uszczęśliwia się zgierzan takimi idiotyzmami. Co to, zwierzenia dwunastolatki do Bravo Girl?

Tak czy inaczej, gratuluję Iwono, że udało ci się przełamać strach przed lataniem. Mniej będzie stresu na jesieni, kiedy z hukiem właściwym dla smoleńskiej tutki odlecisz do Proboszczewic.

 

#68 2014-04-22 17:00:23

Albert

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Iwonie Wieczorek pozostał już tylko lot w kosmos.
Sorry może jeszcze lot na miotle....

 

#69 2014-04-23 08:26:11

Monika

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Wielkim świństwem Wieczorkowej przy dystrybucji swojej gazety byto to, iż była ona dostarczana zgierzanom począwszy od Wielkiego Piątku i trwała nawet w pierwszy dzień Wielkanocy. Ona nie potrafi uszanować nawet świat.

 

#70 2014-04-24 14:36:44

Antenka

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Cały Wydział Promocji rozmyślał, jak uatrakcyjnić święta wielkanocne mieszkańcom.
Pomysł padł na zrobienie "wielkanocnych jaj" w postaci wydawnictwa promującego sukcesy i rozkwit Zgierza.

 

#71 2014-04-25 10:27:20

Wasyl

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Z niecierpliwością oczekuję kolejnych wyn(at)urzeń Iwony Wieczorek o jej dokonaniach.
Szczególnie dotyczących tego co by zrobiła, gdyby nie przeszkadzali jej podli mieszkańcy, którzy ciągle coś chcą.
A to naprawy drogi, oświetlenia ulicy czy dopilnowania porządku.

 

#72 2014-04-25 18:05:31

Monika

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Wiele osób jest oburzonych, że Wieczorkowa w swojej gazecie napisała "Zgierz moim miastem". Ja tym razem będę broniła panią prezydent, gdyż ona tak naprawdę myśli. Dlatego  zarówno Urząd Miasta jak i cały Zgierz traktuje jak prywatny folwark, wiedząc przy tym, że jej chłopi pańszczyźniani - w osobach: Sokoła, Zaparta, Komorowskiego, Macińskiego, Wężyka, Pilarskiego, Gajdy, Pelikana - nie podskoczą.

 

#73 2014-04-25 20:06:42

Zgierz

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Wstydzę się, że mieszkam w Zgierzu.
Jak spotykam kogoś na wczasach mówię, że mieszkam w Łodzi, bo po prostu mi wstyd.

 

#74 2014-04-26 20:16:00

abc

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Za Zgierz nie ma co się wstydzić, wstyd przynoszą rządzący.

 

#75 2014-05-05 15:46:55

Kasiaezg

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Jak Wam wszystko negującym się nie podoba, to wyprowadźcie się ze Zgierza.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.robygcityapartments.pun.pl www.pokemonland.pun.pl www.ifp.pun.pl www.dolinarozpusty.pun.pl www.retro-vintage.pun.pl