Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2013-05-03 22:05:40

kicia

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Szeryfie. nie przesadzaj z nazwaniem tej broszurki książką, a autorkę pisarką. To są zwykłe zabiegi nawet można je nazwać socjotechnicznymi. Wieczorkowa poza wypocinami na blogu czy w ITZ-e nie ma nic do powiedzenia sensownego. Bo tak naprawdę to niech mi ktoś powie o czym ta kobieta ma pojęcie, i na czym się zna, poza oczywiście pazernością na kasę.

 

#32 2013-05-04 08:10:16

Szeryf

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Czyżby "kicia" do końca nie zrozumiała, że mój ostatni wpis miał charakter uszczypliwy? Sadzę, że autorka tych bestsellerów - Iwona Wieczorek może wkrótce kandydować do literackiej nagrody Nobla.

 

#33 2013-05-04 22:29:40

dyzio

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Wybrałbym się na promocje tej "książki", która niechybnie będzie aspirować lecz obawiam się, że czujni stróże prawa i porządku publicznego nie wpuszcż takiej persony jak ja.

 

#34 2013-05-05 07:40:37

Szeryf

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Na ten wieczór autorski obecność będzie obowiązkowa dla pracowników UMZ, placówek oświatowych, spółek z udziałem miasta itp. W przypadku braku obecności, tym pracownikom grożą zwolnienia dyscyplinarne z pracy, natomiast osoby obecne mogą liczyć na nagrodę w postaci autografu tej słynnej autorki książek.

 

#35 2013-05-06 07:49:51

Szeryf

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Proponuję, aby w oparciu o tą "książkę" napisaną przez panią prezydent nakręcić film. Oczywiście, że główna rolę w tym filmie grałaby I.Wieczorek. A trzeba przyznać, że ma ona duże doświadczenie w graniu różnych ról, jak np. Rycerza w przedstawieniu o Królewnie Śnieżce, czy też granie na różnych piknikach roli: łowiczanki, góralki czy anioła. Jedynie co jej zupełnie nie wychodzi, to granie roli prezydenta miasta.

 

#36 2013-05-06 08:11:05

kicia

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Może ktoś wie po ile to arcydzieło piśmiennictwa Wieczorkowej będzie sprzedawane, a może będzie rozdawane ?

 

#37 2013-05-06 08:11:07

zezowaty

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Roli prezydenta Iwona W. też się nauczy.
Trening czyni mistrza.
Bedzie prezydentem przez 7 kadencji to opanuje w stopniu podstawowym sztukę zarządzania maistem.

 

#38 2013-05-06 08:21:45

kicia

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Nauczyć to można się jeździć na rowerze, a prezydentem to Wieczorkowa nigdy nie była i nie będzie. Bierze tylko wynagrodzenie z tego tytułu. Żaden z niej gospodarz miasta.

 

#39 2013-05-06 10:04:24

Szeryf

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Jeśli chodzi o to, arcydzieło literackie, to jedni mówią że będzie ono rozdawane tylko zaufanym ludziom, zaś inni twierdzą że będzie ono wpychane na siłę każdej osobie, która przyjdzie na ten "wieczorek literacki".

 

#40 2013-05-06 10:07:54

zezowaty

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Arcydzieło literackie Iwony Wieczorek, jak to określacie to jest realizacja hasła wyborczego Wieczorek dla Zgierza.
Będzie to jedyna sprawa, którą w Zgierzu zrobila doktor nauk ekonomicznych.

 

#41 2013-05-06 12:10:11

kano

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Czekamy na kolejny tom prozy Iwony Wieczorek pt. "Moja opowieść o podłych ludziach".

 

#42 2013-05-06 12:49:04

cross

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 270

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Chodzą słuchy, że wzorem filmu Co mi zrobisz jak mnie złapiesz Iwona Wieczorek zleciła zamontowanie na ścianie Urzędu Miasta Zgierza galerii "podłych ludzi".

Offline

 

#43 2013-05-06 15:04:21

Szeryf

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Należy sądzić, że teraz nasza bajkopisarka odbędzie tournee po całej Polsce, gdzie będzie promowała swoją książkę.

 

#44 2013-05-06 15:09:44

dyzio

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

Szeryfie nie sugeruj wyjazdów doktor Iwonie Wieczorek, bo gotowa ruszyć w Polskę.
Zgierski budzet może nie mieć zabezpieczenia  na delegacje na takie wyjazdy i kolejne ulice wypadną z grafiku doraźnego łatania.

 

#45 2013-05-06 15:34:48

Szeryf

Gość

Re: Prezydent Wiedczorek, to ma klawe życie...

W grę wchodzić może jeszcze inna opcja. Czy nie lepiej byłoby aby wzorem tego co się dzieje w sporcie - dokonać transferu naszej prezydent bajkopisarki do innego miasta? Za zarobione pieniądze można by zbudować jakąś ulicę i przy okazji pozbyć się tego kłopotliwego balastu.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbwars.pun.pl www.copy4general.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.apocalypseraiders.pun.pl www.nc10.pun.pl