Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#301 2015-08-16 22:30:00

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Urząd po zmianach

Co się czepiacie Lui, czyżby dała Wam kosza?

Offline

#302 2015-08-19 13:34:58

Rajmund

Gość

Re: Urząd po zmianach

nazwa123 napisał:

blondyneczka napisał:

aneks napisał:


Będzie zmiana skarbnika i podobno w MUK też zmienią na swojego ale to jeszcze nie takie pewne z MUK.

Swoją drogą to co musiała i komu zrobić pewna mała drobna i urodziwa blondyneczka z UMZ Swoją drogą od Wieczorek

Piskacz- takich sie nie bierze chyba, że ktoś chce mieć ogród zoologiczny między nogami i nie tylko :)

#303 2015-08-19 16:12:02

???

Gość

Re: Urząd po zmianach

Wiadomo już kto wygrał konkurs na specjalistę w Inwestycjach i Rozwoju, ktoś coś wie ?

#304 2015-08-19 16:42:28

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Urząd po zmianach

Rajmundzie czytając twe spostrzeżenia odnośnie Lui zastanawia mnie skąd je posiadasz?.
Może jednak mam rację, że dostałeś kosza....

Offline

#305 2015-08-20 10:19:04

Rajmund

Gość

Re: Urząd po zmianach

nazwa123 napisał:

blondyneczka napisał:

aneks napisał:


Będzie zmiana skarbnika i podobno w MUK też zmienią na swojego ale to jeszcze nie takie pewne z MUK.

Swoją drogą to co musiała i komu zrobić pewna mała drobna i urodziwa blondyneczka z UMZ Swoją drogą od Wieczorek

piskacz- jak takiego czegoś nie biore, jej uznamnie czy tez nie, w ogóle mnie nie interesuje, Z OSTATNIEGO SORTU NIC NIE BIORE rozumiesz kolego?opisuje tylko szarą rzeczywistość jaja w pewnych miejscach panuje.
Widze ze jestes zafascynowany, ale masz do tego prawo, tylko pamietaj ten czar pryska jak bańka mydlana.

#306 2015-08-20 16:24:54

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Urząd po zmianach

Rajmundzie co bierzesz mnie nie interesuje.
Ale może na wyleczenie kompleksów odnośnie Lui powinieneś zacząć brać.
W kwestii wyjaśnienia, nie jestem zafascynowany Lui, gdyż nawet nie znam tej osóbki.
Ale jeśli ma takie "talenty", które przedstawiacie, to się marnuje w UMZ, zrobiłaby karierę w innym miejscu.
Odnośnie sortu nie będę się wypowiadał, jednak zacytuję Ci stare powiedzenie
nie ma brzydkich kobiet tylko alkoholu brak

Offline

#307 2015-08-20 19:32:41

piskaczu

Gość

Re: Urząd po zmianach

nazwa123 napisał:

blondyneczka napisał:

aneks napisał:


Będzie zmiana skarbnika i podobno w MUK też zmienią na swojego ale to jeszcze nie takie pewne z MUK.

Swoją drogą to co musiała i komu zrobić pewna mała drobna i urodziwa blondyneczka z UMZ Swoją drogą od Wieczorek

Jeśli lubisz alkohol to Twoja prywatna sprawa. Proponuję zakończyć ten upadły temat i porozmawiać o kimś z klasą np : co sądzisz o urodziwej blondyneczce?

#308 2015-09-01 07:56:38

Rajmund

Gość

Re: Urząd po zmianach

Izydor napisał:

Wtajemniczeni twierdzą, że Sekretarzem zostanie kandydat na prezydenta Zgierza w ostatnich wyborach, który poparł Staniszewskiego przed II turą wyborów.

Pisakaczu to jeszcze Cię dioiformuę, że Lui jest dobra w podpier.... innych- to dzięki niej wyleciało dużo osób z umz i nie dlatego , że byli od Wieczorkowej.  Od Wieczorkowej to właśnie jest lui, poszukaj sobie zdjęć w necie jak były razem nad morzem. Pisałem Ci , że wystarczy gdzie nogi rozłoży i załatwi kogo chce. Ten typ tak ma- ale wszystko ma swój koniec.

#309 2015-09-02 21:24:23

???

Gość

Re: Urząd po zmianach

dzisiaj brałam udział w castingu . Jestem rozczarowany a właściwie powinienem napisać głupi że dałem się nabrać na otwartość i konkurencyjność konkursu. Po krótkim przeprowadzeniu wywiadu miałem swój typ na "najlepszego". Mimo, iż nie przeszedłem do kolejnego etapu pozwoliłem sobie poobserwować z boku tę nierówną walkę. Po ujrzeniu wyniku szkoda mi się zrobiło drugiej dziewczyny, która nie dawała za wygraną. jak widać zgłaszają się jeszcze ludzie posiadający wiedzę, ale nic z tego bez protekcji, układów nie wejdziesz do UMZ. Prezydent w końcu utopi się we własnym bagnie. Konkurs wygrała Aneta Kobus - zam. Kania Góra, która UWAGA zgłoszona przez KWW Barbary Kaczmarek do składu komisji w ostatnich wyborach samorządowych. A jakiś czas temu chyba syn radnej dostał się do Urzędu Gminy. Ale oczywiście to wszystko jest czystym przypadkiem. Ech....

#310 2015-09-03 09:39:10

abc

Gość

Re: Urząd po zmianach

ja też kiedyś byłem na castingu do wydz Inwestycji i też wygrała go osoba , która skończyła hotelarstwo, a potem takie wybory kończą się właśnie tym, że mieszkańcy protestują pod kościołem , że masowo jeżdżą TIR-y po mieście, ale jak takich ludzi przyjmują do pracy z poręczenia to tak mają , bo ten casting też powinni wygrać inni, nie kogoś takiego biorą , kto się w szkole uczył ,,trzepać poduszki" a potem go biorą do sterowania ruchem.

#311 2015-09-03 11:58:18

QQ

Gość

Re: Urząd po zmianach

Nie rozumiem zdziwienia. A czego szanowni Państwo spodziewaliście się?

#312 2015-09-03 23:08:04

Przemek

Gość

Re: Urząd po zmianach

QQ napisał:

Nie rozumiem zdziwienia. A czego szanowni Państwo spodziewaliście się?

Przecież to oczywiste, że poprzez pewne "transfery" Prezydent Zgierza chce żyć dobrze z Urzędem Gminy czy Starostwem Powiatowym.

#313 2015-09-04 06:34:31

$$$

Gość

Re: Urząd po zmianach

Prezydent przez takie działania chce się ustawić na zgierskiej scenie politycznej, aby w razie przegranej za 3 lata walce (czego mu szczerze życzę) mógł zaistnieć w innym charakterze. Miałem okazję kilka razy rozmawiać z Nim. Wnioski: dużo mówi mało robi. Wypowiedzi są bardzo zachowawcze. Osoby, które nie są Mu potrzebne traktuje jak rzeczy tylko z tą różnicą że do nich mówi i szyderczo się śmieje. Liczę na to że w swoim czasie twardo wyląduje na ziemi. Przyczynie się do tego nie głosując na Niego. Mam nadzieję że Mięsok będzie kandydował na fotel prezydenta.

#314 2015-09-04 11:26:10

abc

Gość

Re: Urząd po zmianach

n

#315 2015-09-04 11:31:35

abc

Gość

Re: Urząd po zmianach

Wiedzcie, że młyn mieli powoli ale sprawiedliwie,także na wszystkich przyjdzie pora i na Pana też.
Potem może otworzy kancelarię prawną  :D ,gdyż przecież w tym jest najlepszy ,,nawet porad udzielał" ha ha

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etk.pun.pl www.kolejkamarecka.pun.pl www.nithrp.pun.pl www.gangsterlife.pun.pl www.turbogamehero.pun.pl