Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#61 2014-03-04 15:40:24

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/115_1393943960.jpg

Offline

#62 2014-03-05 15:02:00

się

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Tylko w Zgierzu naczelnik może być jednocześnie sekretarką, albo sekretarka jednocześnie naczelnikiem.

#63 2014-03-10 15:28:24

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/115_1394461638.jpg

Offline

#64 2014-03-14 11:13:21

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

54-letni pan Jan zimę spędził w wykopanej w ziemi jamie w lesie na obrzeżach Zgierza. Nie chorował, nie prosił nikogo o pomoc. Magistrat kazał mu się jednak wynieść z zajmowanego terenu, który okazał się własnością komunalną. Mężczyzna posłuchał, opuścił ziemiankę i... kilkaset metrów dalej wybudował sobie szałas.

http://www.expressilustrowany.pl/artyku … ,id,t.html

WYBRANE KOMENTARZE

Pan Jan wykazał się inicjatywą w branży budowlanej. Ekologiczne budownictwo z naturalnych materiałów to w tej chwili światowy trend....
Tyle, że pan Jan swoją modną twórczość rozwinął w gminnym lesie. Po prawdzie nie miał wyboru.

Nie podoba się to jednak władzom Zgierza, które idą z nim na wojnę: "Nie możemy tolerować tego, że ktoś bezprawnie zajmuje nasze grunty. Nie możemy pozwalać na to, aby ktoś wykopywał ziemianki czy budował domy na gruntach miejskich. Musimy chronić interes Zgierza" - grzmi wiceprezydent Staniszewski. Serio? Może jeszcze interes Europy, panie wiceprezydencie? Bo wiadomo, że jedna ziemianka w lesie narusza ład społeczny, sprowadza powodzie i sieje zgorszenie wśród dzieci.

Skoro była to własność komunalna to można założyć, że powinna ona służyć obywatelom, bo przecież nie jest to prywatny folwark urzędasów. Z tego co przeczytałem to Pan Jan niczego nie niszczył ani nie śmiecił, więc komu przeszkadzała jego obecność? Jak tak dalej pójdzie to do miejskich parków wejść nie będziemy mogli...

Takich urzędasów do prawdziwej roboty zagonić bo jak widać i słychać mózg im zanika....I takie matoły dostają trzynastki.....żałosne....

Offline

#65 2014-03-14 11:21:30

Monika

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Pan Jan swoimi działaniami przyczynił się do promocji naszego miasta w większym stopniu niż robi to Wieczorkowa i Tomcio-Antenka. To pan Jan powinien zostać naczelnikiem Wydziału Promocji Zgierza. Szkoda tylko, że wyrzucając tego biedaka z lasu władze Zgierza skompromitowali nasze miasto na arenie krajowej.

#66 2014-03-14 12:42:10

Adamwys

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Po fatalnej przegranej z psem Alexem (!!!) Wieczorkowa zaliczyła kolejny w ciągu kilku dni wizerunkowy blamaż.
Pomijam czysto ludzkie podejście i okazanie zrozumienia i dobrej woli CZŁOWIEKOWI (tak, osobniki pokroju Wieczorkowej i jej podległych urzędasów może to zdziwić, ale p. Jan jest CZŁOWIEKIEM i co równie istotne również OBYWATELEM, który swoim jestestwem nikomu nie wadzi i nie narusza żadnych norm pożycia społecznego) - Wieczorkowa ma za mało wyczucia i całkowity brak klasy, aby ten drobny niuans zauważyć. Jej głowę zaprząta dobór sweterka i szminki do zdjęć w prasie czy audycji TV. Cała ona...

Zalecam jednak proste rozwiązanie, które może nie uratuje cię Iwono od kolejnych kompromitacji, ale przynajmniej załagodzi ich skutki. WYWAL WRESZCIE NA ZBITY PYSK tego czarodzieja w przykrótkiej pelerynce zwanego Zgierskim. Kto ci kobieto do jasnej cholery doradza? Człowiek, który sam wygląda jak siódme, płaczliwe nieszczęście.

Mam wrażenie, że naczelnik ds. promocji celowo działa na twoją szkodę. Każda akcja poprawy wizerunku kończy się spektakularną klapą. W czym tkwi twój nieuleczalny problem Iwonko?

Przepraszam za bardzo emocjonalny język, ale analityczne podejście w tym przypadku nie zdaje egzaminu. Jest mi po prostu, po ludzku szkoda p. Jana...
Z drugiej strony, jak sobie pomyślę, jak niewiele wysiłku wymagałaby pomoc ze strony miasta i ile na tym mogłaby ugrać Paździochowa, która bądź co bądź ma najgorszy PR w historii Zgierza - to aż mi słabo...

#67 2014-03-14 12:47:37

Adamwys

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Właśnie przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Czy ktoś z Forumowiczów ma może dojście do TVN? Chodzi mi o programy typy Uwaga czy Prosto z Polski? Można by zainteresować dziennikarzy sprawą p. Jana. Może to trochę otrzeźwi władze Zgierza i wyczuli ich na problemy zwykłych ludzi?


Dwa tygodnie temu, pamiętam, że na antenie tej stacji puszczono materiał o walce niejakiego Arkadiusza Mularczyka z mężczyzną, który podobnie jak p. Jan "psuł poczucie estetyki" lokalnemu vipowi.

Myślę, że po takiej akcji TV Wieczorkowa nie miałaby już czego szukać w Zgierzu.

#68 2014-03-19 13:18:22

xara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-26
Posty: 67

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Offline

#69 2014-03-25 12:22:11

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

W Raporcie o Stanie Miasta Zgierza 2011-2013 Wybrane Inwestycje 2011 Prezydent Iwona Wieczorek stwierdziła, że nastąpiło "wykonanie nawierzchni bitumicznej na ulicy Szenwalda i Kochanowskiego".

Jakie było moje zdziwienie gdy w poprzednim tygodniu przejechałem ulicą Kochanowskiego i zobaczyłem to co na foto poniżej:

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/115_1395746020.jpg

Offline

#70 2014-03-25 12:39:40

filozof

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Prezydent Iwona Wieczorek określiła mieszkańców Zgierza, że to podli ludzie.
Miała rację, bo jak można ukraść położoną na nawierzchnię z masy bitumicznej na ulicy Kochanowskiego?
Czyż nie jest to szczyt podłości?
Prezydent miasta wykonuje nawierzchnię, a niewdzięczni mieszkańcy torpedują jej dokonania.

#71 2014-03-25 12:45:54

Fakt

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Ulica Kochanowskiego na odcinku około 300 metrów została przykryta tłuczniem z łupków.
Dzięki takiemu rozwiązaniu nawierzchnia bitumiczna położona w 2011 roku za sprawą prezydent Wieczorek nie będzie się zużywać.

#72 2014-03-25 15:01:37

Laura

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Pani prezydent Wieczorek tyle robi dla miasta, a Wy tylko wszystko wyśmiewacie.

#73 2014-03-25 15:53:11

Adamwys

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Ale co robi? Konkretnie?

Miałaś na myśli TYLE złego?

Jakiś zmasowany dzisiaj atak pseudozwolenników. Pewnie caryca zagoniła do podbijania popularności :)
Już raz doszło do niedopatrzenia ze strony Wydziału Propagandy, kiedy słodka Iwonka przegrała z psem Alexem...

#74 2014-03-25 16:00:13

Laur

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

To Wam napiszę co pani prezydent zrobiła:
koncert Budki suflera
koncert Andrzeja Rosiewicza
koncert Kory
i wiele wiele innych wydarzeń KULTURALNYCH

#75 2014-03-25 16:06:11

Adamwys

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

HAHAHAHAHA.


O litości, mój brzuch...
To napiszcie wprost, że Wieczorek jest organizatorką potańcówek a nie prezydentem miasta. Unikniemy nieporozumień semantycznych. Po raz kolejny potwierdzasz, że priorytetem są IMPREZY, IMPREZY, IMPREZY!

ANIMATORKA KULTURY - nosz jego mać...


Kogo ta cała Wieczorek oddelegowała na dyżur w Wydziale Propagandy Internetowej.
Ludzie, każdym kolejnym wpisem jeszcze bardziej pogrążacie tę swoją prezyDĘTKĘ! Może lepiej nic już nie piszcie. Niech pozostanie jak jest. Po co Wieczorkowej dokładać kolejnej porcji obciachu.

HASŁO WYBORCZE: ZGIERSKA ZAPIEWAJŁO

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutouchihaforum.pun.pl www.copy4general.pun.pl www.dbwars.pun.pl www.apocalypseraiders.pun.pl www.nc10.pun.pl