Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#76 2014-03-25 20:42:31

Gość2

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Nie ma to jak łatać ulice zamiast wymieniać po części nawierzchnie , sprzęt ciężki wjeżdża po to tylko by załatać dziury na ile miesiąc dwa ?? Bez przesady ile kasy się traci przez głupie zarządzanie zamiast myśleć realnie z przyszłością dla miasta . Ale takie rzeczy tylko w Zgierzu .

#77 2014-03-25 23:16:20

Jagódka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 2

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Łatwo jest kogoś krytykować a trudniej rzetelnie oceniać czyjąś pracę.

Offline

#78 2014-03-26 01:51:34

Kamil

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Szczere NIE dla Pani Prezydent. Wybory niebawem.

#79 2014-03-26 14:58:42

Gość2

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Krytykować łatwiej wątpię . Łatwiej jest wydawać grube pieniądze na coś co nie jest pierwszorzędna rzeczą co powinno być robione w tym mieście tu się dzieje wszystko i nic . Ile osób potrafiło by zrobić tak samo doskonałe renowacje nie z firm które biorą grube pieniądze za wykonanie pracy tylko zwykli nasi mieszkańcy za parę groszy którzy są bez pracy i szukają ją z myślą o rodzinie .  Ale co ja bd dalej opisywać Ludzie sami się wypowiedzą na wyborach  . Powodzenia z poważaniem

#80 2014-03-28 07:58:04

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Na ulicach podlegających powiatowi zgierskiemu jest usuwany piasek pozostały po zimie.
Natomiast na miejskich ulicach tendencja odwrotna piasku przybywa (foto poniżej).
To prawdopodobnie nowa strategi wypracowana przez zastępcę prezydenta z PiS Przemysława Staniszewskiego ochrony nawierzchni z warstwy bitumicznej przed jej zniszczeniem.
Nie istotne, że ponownie będą się w Polsce śmiać z nowatorskich pomysłów realizowanych w Zgierzu.


http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/115_1395989505.jpg

Offline

#81 2014-03-28 12:29:28

STOP

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Zgierz pod rządami Iwony Wieczorek, to "kraina cudów".
Wielka szkoda, że te cuda są pośmiewiskiem w mieście , a nawet w całej Polsce.

#82 2014-03-30 23:12:24

rysiekezg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 26

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Adamwys Ty to chyba w opozycji jesteś, bo nie przyjmujesz zdania, że ktoś może się z Tobą i Twoimi uwagami nie zgadzać. Niedługo oskarżysz władze za to, że paliwo za drogie! Nosz k***** byłem ostatnio na sesji i jakoś nie widziałem tylu mieszkańców krytykujących co tutaj. Z racji, że mordy nie widać i z imienia i nazwiska się człowiek nie podaje, to może wylać kubeł pomyj na drugą osobę? Trochę szacunku.
Za czasów każdego z prezydentów (Zaparta, Maślińskiego czy Sokoła) ludzie krytykowali władze i tak już pozostanie. Niech to jednak będą konkrety, które dotyczą miasta, a nie ploteczki.
April skoro biegasz z aparatem w ręku i fotografujesz piasek na ulicach, weź do ręki telefon wykręć numer do Wydziału Infrastruktury Miejskiej i zgłoś sprawę. Zrób coś dla miasta od siebie, a nie obwiniaj o wszystko kozła ofiarnego!

Offline

#83 2014-03-30 23:45:33

Adamwys

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

To Wydział Infrastruktury przez 4 lata nie wie, co się dzieje na zgierskich ulicach? Nie zna ich stanu? Nie wie, jakie wymagają remontów? Człowieku, nie kompromituj się, proszę cię!
To co ci pozatrudniani przez Wieczorek spece robią w godzinach pracy? W pasjansa grają?

Jeszcze może za nich te dziury załatać? Kolego, pomylił ci się pan ze sługą! Nikt wyręczać Wieczorkowej nie będzie.

Proszę o konkrety, jakie są osiągnięcia Wieczorek. Ja wymieniłem jej wpadki. Proszę o kontrargumenty.

A po co mieszkańcy mają chodzić na sesje, skoro Wieczorkowa albo na nich nie bywa, albo głupawo się uśmiecha, nie odpowiadając na żadne pytania? Swoje niezadowolenie wyrazili protestując na ul. Śniechowskiego, w Proboszczewicach, przeciw spalarni, wyjeżdżając za pracą poza Zgierz, zgłoszeniem sprawy wyjmowanych siedzeń w autobusach do mediów, czy nagłośnieniem polityki miasta wobec bezdomnego... Tacy są zadowoleni!
Nigdy o Zgierzu nie było tak wiele w mediach. Szkoda, że to sam negatyw.

Jeszcze raz powtórzę, bo to widać temat drażliwy - jakie są osiągnięcia Iwony Wieczorek dla miasta?

#84 2014-03-31 23:04:05

Gość2

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Popieram wypowiedź Adamwys .

#85 2014-03-31 23:38:26

Gosc4

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

a co sadzicie o rewitalizowanym PL. kilińskiego nowoczesnie to to nie bedzie

#86 2014-04-01 00:08:52

Adamwys

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Witaj,

Każda rewitalizacja z założenia jest dobra i pożądana, zwłaszcza w tak zaniedbywanym przez ostatnie 4 lata mieście jak Zgierz.

Niestety, nie widzę sensu ładowania pieniędzy w coś, co było kilka lat temu odnowione i co na tle okolicznych ruin już teraz wygląda jak paryski Plac Concorde. Rewitalizacja pl. Kilińskiego przy założeniu, że obecna ekipa niczego nie spiep...y, (a jak wiadomo szanse ku temu są wręcz gigantyczne) dodatkowo spotęguje kontrast.

Uważam, że ekipa Wieczorkowej po raz kolejny źle rozłożyła akcenty. Zamiast posuwać się z modernizacjami od "dołka" w górę, spece od infrastruktury zabrali się za obszar nie wymagający aż tak pilnych zabiegów.

Ogółem centrum Zgierza upadło. Składają się na to następujące zaniedbania:

- nierówne chodniki,
- wszechobecny brud
- nieczyszczone i od lat pomazane bunkry między Popiełuszki a Narutowicza
- brak koncepcji wypromowania Miasta Tkaczy, brak kompetentnej osoby, która ściągnęłaby unijne fundusze (przy całym szacunku, ale miejsce Kapusty jest na bazarku w Głownie, ewentualnie może oflagować się i stanąć przy bramie wjazdowej do spalarni). Trąbienie w mediach, że 2 jednostki SŁOWNIE DWA CZŁOWIEKI odwiedziły MT to kpina z inteligencji zgierzan!
- straszący lokal MP, który miał wypełnić pustkę po kinie Luna, od miesięcy nie działa. Ja wiem w czym rzecz. Wiem o co w tej sprawie chodzi, ale mimo wszystko szkoda, że nawet koleżanka nie zdzierżyła Wieczorkowej i zwyczajnie zwinęła interes.

A wszystko to widać z okien UMZ. Po raz kolejny wstyd dla Wieczorkowej!

#87 2014-04-01 16:35:14

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

W "Misiu" stwierdzili, że "wszystkie Ryśki to fajne chłopaki".
Jednak to stwierdzenie nie dotyczy Ryśka ze Zgierza.
Wszystko mu się pokręciło.
Uważa, że do moich obowiązków należy informowanie miejskich służb o bałaganie.
Po pierwsze nie mam numeru telefonu do UMZ.
Po drugie do obowiązków miejskich służb należy dbanie o porządek.
Po trzecie nie ma powodu do przesyłania takich informacji, bo bałagan i syf jest wszędzie.
Ja płacę podatki, gdybym tego nie zrobił to urzędasy nasłały by na mnie komornika.
Dziękuję jednak, że wzorem co poniektórych nie kazał mi wziąć miotły i łopaty i posprzątać i za to jestem wdzięczny ryśkowiezg.

Offline

#88 2014-04-02 20:40:28

Jagódka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 2

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Moim zdaniem, jeśli chodzi o Plac Kilińskiego, to ważne, że w ogóle cokolwiek się dzieje. Jakkolwiek nie będzie to wyglądało po remoncie, to i tak uważam, że wymagało to zmiany.

Offline

#89 2014-04-03 00:11:20

goscx

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Brzydki jest klepisko z kamieni jak cmentarz. Szkoda ze przy takim rozmachu na cos nowoczesniejszego sie pokusic Nie moj gust ale moze dla 70 latkow wyborcow jest ladnie

#90 2014-04-03 10:49:58

Yaris

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Koncepcja przebudowy i jej realizacja na Pl. Kilińskiego dostosowuje się do obrazu miasta.
Kamienne katakumby to zupełne bezguście.
Aż prosiło się o nawet małe kąciki zabaw dla dzieci na tartanowym podłożu.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skp.pun.pl www.speedwayadam.pun.pl www.dragonballgame.pun.pl www.commandos.pun.pl www.piguly.pun.pl