Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#106 2014-04-10 20:39:46

Amelia

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Zuzo przetrzyj oczy może zauważysz panujący syf w mieście.
Koncerty to zdecydowani zbyt mało.
Jeśli zaś chodzi o służbę zdrowia to podczas kadencji Iwony Wieczorek NFZ nie podpisał umów na wiele wcześniej działających w przychodni specjalizacji.
Odpowiedzialna za sprawy zdrowia koleżanka Iwony W. zwalnia lekarzy zatrudnia natomiast ogrodników, to nowatorski sposób poprawy zdrowotności mieszkańców miasta.

#107 2014-04-24 12:52:36

11bolo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 58

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

z relacji z sesji RMZ w dniu 24 kwietnia 2014 roku

Wysoka Rado, nazywam się Olga Kwiatkowska, mieszkanka Przybyłowa.
Mam żal do prezydent, powinna pani służyć mieszkańcom, a nie człowiek źle życzącym mieszkańcom.
Byłam  u pani w sprawie śmieci. Córka wynajmuje mieszkanie, chociaż jest zameldowana u mnie.
ROM wie bardzo dobrze o tym, a ściąga mi się za 5 osób, mimo, że jestem jedna.
Miałam chorego męża, nikt nie przysłał powiadomienia w sprawie licznika, ROM obciążał mnie za wodę, byłam z tym u pani prezydent, narosły mi zadłużenia, byłam u pani prezydent.
Mąż zmarł, byłam o zniesienie odsetek. Napotkałam na ludzi którzy mi przyszli z pomocą, na przykład pani Trocińska.
Pani prezydent nie zrobiła nic, to już jest koniec z panią prezydent.
W naszym mieszkaniu dwa miesiące temu czuć, jakby komuś palono mięso.
Chciałam uciekać, okazało się, że się człowiek spalił. Mieszkamy w grobowcu, jest smród, jest czarno. Pan Antczak z ROMu nie chce wymalować. Oświadczam, że to co mi ROM zabrał wystarczyłoby na odmalowanie klatki schodowej. Powiadomiłam Straż Miejska, bo nasza klatka to ubikacja dla psów. Dlaczego ci co płacą mają cierpieć? Jestem piątą kadencję  członkinią Rady Osiedla Przybyłów. To co stało się w naszej Radzie Osiedla to szkoda gadać. Podstępnie wyrzucono jedną osobę. Wiem, że zawsze pomoże pani Agata, pan Sencerek, pan Pilarski, ale reszta… Pani prezydent bardzo dba o groby niemieckie i rosyjskie, ale dotknęło mnie, że ci, którzy zginęli na Placu Stu Straconych, ale o tych ludziach się zapomina. Przy trasie jest Pomnik Stu Straconych, o nich się nie pamięta. Trzeba pomyśleć o ludziach, służyć mieszkańcom. Bezpodstawnie zabrano mi 3000, a ja mam 700 zł renty, to nie w porządku pani prezydent!

http://gazetazgrzyt.pl/?p=4762

Offline

#108 2014-04-24 13:58:29

Monika

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Najciekawsze stwierdzenie tej mieszkanki było na koniec, kiedy stwierdziła: 'To z panią prezydent to już jest koniec!".

#109 2014-04-25 10:49:34

Wasyl

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Skoro krewna prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego stwierdziła, że z Iwoną Wieczorek KONIEC, to musi być coś na rzeczy.

#110 2014-05-15 15:42:57

WILK

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

A gdzie dzielni strażnicy miejscy?
Czyżby nie wiedzieli o leżących od roku (lat) śmieciach?

#111 2014-05-15 15:43:56

Vasyl

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Ale Straż miejska nie ustawia tam fotoradaru, to skąd niby mogłaby cokolwiek wiedzieć.

#112 2014-05-19 14:43:46

zgierski_serwis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 473
WWW

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Czy bezdomny ze Zgierza trafi do zakładu psychiatrycznego?

Miejski Ośrodek Pomocy w Zgierzu chce, żeby "najpopularniejszy" bezdomny w Polsce, pan Janek, trafił do zamkniętego zakładu psychiatrycznego...

Ewa Lesiak, dyrektor zgierskiego MOPS-u chce żeby to właśnie sąd zdecydował o dalszym losie mężczyzny. - Nie naszym zadaniem jest ocenianie jego stanu zdrowia psychicznego. Od tego są zarówno biegli jak i sąd, a my uszanujemy ich decyzję - wyjaśnia.

http://wiadomosci.onet.pl/lodz/czy-bezd … nego/5vyn3

Offline

#113 2014-05-19 14:45:40

ze Zgierza

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

ani prezydent Zgierza wydała już dyspozycje. Tan człowiek od dawna działa na nią jak płachta na byka. Znam temat od źródła...Szkoda człowieka,zniszczą go w majestacie prawa...

#114 2014-05-19 14:47:03

ONE

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Ja chciałbym się zapoznać z diagnoza psychiatryczna pani Ewy Lesiak.
Sad powinien zainteresować się ta panią i biegli powinni orzec czy nadaje się do pełnienia funkcji dyrektora MOPS.

#115 2014-05-19 15:09:07

Adamwys

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Czy niejaka pani Ewa figuruje na liście hańby? Mowa oczywiście o wykazie pracowników, zatrudnionych przez Wieczorkową?

Jeśli tak, to jej godne pożałowania wychodzenie przed szereg w sprawie p. Jana nie powinno dziwić. Prawdopodobnie jest to kolejny bezmyślny urzędnik-wyrobnik z tego rozdania politycznego, który widzi jedynie paragraf i grożący palec swojego zwierzchnika, a nie CZŁOWIEKA i jego GODNOŚĆ.

Nie jest tajemnicą, że p. Jan najzwyczajniej w świecie nie pasuje do zrodzonego w głowie Iwonki obrazu PIĘKNEGO ZGIERZA. Wg Wieczorkowej Zgierz jest piękny, a pan Jan nie.

Proszę również pamiętać, że Zgierz ma właściciela. Iwonka wielokrotnie oświadczała w swoich publicznych pamiętniczkach, że cyt.: "Zgierz jest moim miastem". Skoro tak, może robić z jego mieszkańcami, co sobie zamarzy.

Mam nadzieję, że po wyborach, nowy włodarz miasta zapewni Iwonce dożywotnią opiekę zdrowia psychicznego. Może się przydać...

#116 2014-05-19 20:10:58

b52

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 201

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Stosunek Iwony Wieczorek do Pana Janka jest oznaką życzliwości Iwony Wieczorek wobec ludzi.

Offline

#117 2014-05-20 07:53:54

Monika

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

W ostatnim dodatku do EI "Bliżej Ciebie" był artykuł o panu Janku, na którego nie ma żadnych skarg, zachowuje się przyzwoicie i od nikogo nic nie potrzebuje. A tu nagle ci zgierscy podli urzędnicy chcą go odesłać do zamkniętego zakładu psychiatrycznego. Tam to powinna (i od dawna) znaleźć się Iwonka.

#118 2014-05-20 12:45:38

Vasyl

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Moniko, aby tylko Twe słowa dotyczące Iwonki nie były prorocze.
Po przegranych z kretesem jesiennych wyborach Iwonę Wieczorek może dopaść "załamanie nerwowe", a wtedy gdzie się odnajdzie nie wiadomo.....

#119 2014-06-16 08:02:50

BimBom

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

W Zgierzu dzieją się cuda.
Mieszkańcy ul. Rembielińskiego na Rudunkach nie mogli się doczekać sprzątnięcia zalegającego piasku przez prawie dwa lata.
W roku 2014 został on sprzątnięty w kwietniu.
Ale największa sensacja, to ponowne zamiatanie ulic w dniu dzisiejszym (16 czerwca).
Już przed godziną 5 rano ciągnik wraz z zamiatarką czyścił ulice na trasie procesji, która przejdzie ulicami w dzień Bożego Ciała.
Jak się okazuje w roku wyborczym można nawet posprzątać ulice.

#120 2014-06-16 09:46:27

Fakt

Gość

Re: Takie rzeczy tylko w Zgierzu...

Jak się zbliżają wybory, to Iwona Wieczorek próbuje się przypodobać wyborcą.
nie ważne, że przez ponad trzy klata miała ich gdzieś....
Teraz będą organizowane pikniki, na których nawet pojawi się prezydent mimo, że panicznie boi się spotkań i rozmów w sprawach interesujących mieszkańców.
Na spotkanie z protestującymi przeciw budowie spalarni odpadów niebezpiecznych nie znalazła czasu.
Podobnie brakło czasu na spotkanie w programie telewizyjnym poświęconym tej problematyce, gdyż tam był radny Mięsok, który argumentował, że decyzja zezwalająca na budowę spalarni nie powinna być wydana.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.netkomp.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.wggig.pun.pl www.xenoria.pun.pl www.zordon-music.pun.pl