Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#106 2013-09-09 13:08:18

STOP

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

PiS wygrywa wszędzie wybory uzupełniające.
Aż strach pomysleć jak weźmie pełnię wladzy w Polsce oraz w Zgierzu.
Po przejęciu wladzy nad Zgierzem będą budować tylko Mlyny i wiatraki na każdej ulicy.

#107 2013-09-09 13:11:21

stokrotka

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

I jeszcze myjnie samochodowe!

#108 2013-09-09 14:51:19

abc

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Myjnie samochodowe tylko pod warunkiem, że inwestorem będzie żona posła Matuszewskiego.

#109 2013-09-17 16:36:13

Leon

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Oprócz myjni samochodowych niezbedne jest wybudowania salonu gdzie będzie można nabyć plyn na porost włosów dla tytułowego bohatera postów w tym wątku.

#110 2013-09-30 09:24:37

verba

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Podobno Radzio G. przygotowuje już listę do zwolnienia w UMZ.
Wszyscy posądzeni i sympatie do PO mają być zwolnienie.

#111 2014-01-07 13:14:53

Valery

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Notowania Radosława Gajdy w PiS i Zgierzu systematycznie spadają.
Na koniec roku wobec nacisków PiS, z funkcji radnego miejskiego musiał zrezygnować Gajda senior.
W nowym roku Radzio nie znalazł poparcia do ubiegania się o urząd prezydenta Zgierza.
Takie efekty są pokłosiem kontaktów wspomnianego z byłymi członkami PiS, którzy są obecnie w Solidarnej Polsce oraz zapraszania na plebanię parafii zgranego "agenta Tomka".

#112 2014-01-07 15:52:09

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Ale sie naczytałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nierozumiem dlaczego pan Gajda ( pierwszy raz przeczytałam o takowym jako radnym Zgierza ) pracuje w spół. wodnej ? przeciez powinien uczyć jez. rozyjskiego w szkole lub byc tłumaczem .A radny Pilarski jakie stanowisko pełni w tej samej spółce co Pan Gajda ? OJ chyba chłopcy narobia sobie kłopotów niech dowie sie o nich Pan Prezes K .Oni nie dodaja rangi swojej prtii lecz ja pogrązaja w niebezpieczna strone. Jeszcze nie przeczytałam o kimś pozytywnej opinii o osobie która chce pomóc mieszkancom Zgierza walczyc o bezrobocie w naszym miescie . Oni walcza o siebie i ich rodziny. Takich radnych ja nie chce i nie bede na nich głosowała to sa nieroby , bez sumienia i nie maja swojej indywidualnej ambicji, pasozyty na koszt naszych podatków.Oni maja nas za matołów ale niech poczekja do wyborów , Czego sie dorobili dzieki mieszkancom Zgierza nikt juz im nie odbierze , ale mam nadzieje że ta cierpliwość  mieszkanców Zgierza wkrótce  sie skonczy .A TV Centrum niech wiecej pokazuje nam tych leniwych radnych i ich posiedzenia a nie pokazuja nam przeszkola i zabawy bardzo madrych dzieci, ja chcę widziec i usłyszeć  kto rzadzi w naszym miescie i jak dyskutyuje i co mowią na tych posiedzeniach
" inteligetni" i " madrzy " radni.

Offline

#113 2014-01-07 16:57:31

Leon

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Gajdy czasy się jeszcze nie skończyły.
Ale może po najbliższych wyborach będzie musiał poszukiwać kasy gdzieś poza Zgierzem.
A co najgorsze dla Radosława wszystkie fuchy w Ozorkowie już są zajęte.

#114 2014-01-07 19:17:29

Adamwys

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Proponuje ośrodek wypoczynkowy pod Łęczycą.

Pan Grzegorz chętnie uraczy byłego radnego. Mam nadzieję, że była prezydent również znajdzie tam przytulny kącik...

#115 2014-01-07 23:40:15

Weles

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Mam wrażenie, że lista przyszłych pensjonariuszy dr Grzegorza L w jego ośrodku wypoczynkowym może być dużo, dużo dłuższa...

#116 2014-01-08 07:39:52

Valery

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Do grona przyszłych pensjonariuszy ośrodka pod Łęczycą dołączy prawdopodobnie B.B. były prezes TBS, za wykorzystywanie majątku spółki do bezpłatnego prowadzenia kampanii wyborczej Jerzego z Kęblin.

#117 2014-01-22 15:26:45

leon

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Gajda junior tak mocno pociągnął za sznurek zgierskiego układu władzy, że wypadł z niego Gajda senior (ten od ulicy Suchowolca).
A może powody wypadu Gajdy seniora były zupełnie inne?
Prawdopodobnie decydenci w PiS postanowili ograniczyć dopływ środków dla rodziny mającej jedynie słuszne poglądy w czasach PRL.
Gajda senior za PRL był żołnierzem Ludowego Wojska Polskiego, służąc wiernie i z poświęceniem "ludowej władzy" i Związkowi Socjalistycznych Republik Radzieckich, na co przysięgał w rocie przysięgi wojskowej.

#118 2014-01-24 11:06:07

zetor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 51

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Początki sterowania Sokołem przez Radosława Gajdę sięgają 2007 roku

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/74_1390557871.jpg

cytat z posiedzenia Rady Miasta Zgierza

Offline

#119 2014-01-24 15:19:53

Adamwys

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Sokół ze względu na dosyć nikczemne predyspozycje intelektualne od zawsze działał na pilota. Wraz z wymianą bateryjek zmieniał właściciela. Był Gajda, był prezes firmy przewozowej, jest i Wieczorkowa. Fałsz i zakłamanie to cechy tak naturalne dla Jureczka jak oddychanie. 

Gdyby był ciut "ciemniejszy" z urody, mógłby równie łatwo skraść serce carycy. Ona ma wyjątkową słabość do otaczania się mężczyznami pochodzenia romskiego.

#120 2014-01-25 17:02:34

Vincenty

Gość

Re: Pociągający za sznurki zgierskich władz, czyli Radosław Gajda.

Sokół to taka miernota, że tylko dzięki sterowaniu jest w stanie coś powiedzieć.
Dla tego osobnika z Kęblin R Gajda to prawdziwy guru.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allinone.pun.pl www.roomx.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl www.herosy3.pun.pl