Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2014-09-04 15:59:02

Claudia

Gość

Komitety Wyborcze

Już się zarejestrowały pierwsze komitety wyborcze.
Jako pierwszy ze Zgierza zarejestrował się komitet wyborczy Jerzego Sokoła.
Ale winien on pamiętać, że pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi.
No chyba, że takie informacje do Kęblin nie dotarły.

 

#2 2014-09-05 14:55:29

Nowik

Gość

Re: Komitety Wyborcze

Wśród zarejestrowanych komitetów wyborczych znalazł się komitet o tajemniczej nazwie Geotermia.
Kto za nim stoi?

 

#3 2014-09-05 15:46:41

MK

Gość

Re: Komitety Wyborcze

Niejaki Stanisław Nowak oraz banda oszołomów z jego stowarzyszenia bajdurzących o tym, że geotermia zbawi Zgierz.

 

#4 2014-09-05 15:49:56

Viking

Gość

Re: Komitety Wyborcze

Jesli Nowak chce osiągnąc sukces na niwie geotermalnej największe sanse ma na Islandii, tam jest pełno gejzerów z ciepłą wodą.

 

#5 2014-09-05 20:14:23

Włodek

Gość

Re: Komitety Wyborcze

Proszę pamiętać o tym,że jest pewna grupa ludzi,która znowu chce wrócic do władzy tylko w innych
konfiguracjach.Duża ilość komitetów,a będzie ich sporo spowoduje zamieszanie wśród elektoratu.
I co dziwne będą to komitety nie przyznające się do ewidentnych powiązań partyjnych.W dotychczasowej
Radzie było 8 mandatów -PO; 6 mandatów Sokół;5 mandatów-PIS;po 2 mandaty - PSL i SLD.I to jest
prawda-nie było żadnego niezależnego kandydata.Teraz są okręgi jednomandatowe- więc wygra ten
kto w danym okręgu będzie miał najwięcej głosów.Obojętnie  z jakiej opcji-to wyborcy zadecydują komu
powierzą mandat.I chyba już nie będzie tak,że radnym zostanie osoba,która w poprzednich wyborach
uzyskała 74 głosy.Każdy ma swoich faworytów ,ale proszę pamiętać o tym,że jakakolwiek by nie była
konfiguracja to osoby,które już były nic przez 12 lat nie zrobiły,a przez ostatnie 4 lata to już tragedia.
Służę konkretnymi informacjami o działalności każdego radnego z obecnego składu na rzecz mieszkańców
okręgu z którego został wybrany.Co do wyboru prezydenta - wolna wola i wolny wybór i swobodna
ocena dotychczasowej działalności Pani Prezydent. Ja jestem w jej przypadku-na nie.
PS- jak nie pójdziecie na wybory ,szczególnie apeluję do młodzieży,to znowu wygrają układy i późniejsze
stwierdzenie-źle się dzieje w państwie duńskim- będzie  jak musztarda po obiedzie.
I nie zabierajcie babci dowodu,dziadkowi też. Oni z pewnością też już mają dosyć tego co sie
dzieje w naszym mieście.

 

#6 2014-09-06 10:59:42

MK

Gość

Re: Komitety Wyborcze

A kto stoi za komitetem "Bezpartyjny Samorząd"??

 

#7 2014-09-07 05:56:12

Viking

Gość

Re: Komitety Wyborcze

Mamy też komitet utworzony przez działaczy (sympatyków) Twojego Ruchu (Palikota), który przyjął nazwę Reformatorzy.
Ciekawe o co zamierzają walczyć a Zgierzu?
Bo reformy Panie, które nie chcą w nich chodzić dawno już zdjęły.
Może teraz czas na rerformy dla Panów?

 

#8 2014-09-10 17:05:27

Andrzej B

Gość

Re: Komitety Wyborcze

Kto stoi za komitetem "Bezpartyjny Samorząd" ?
Nazywam się Andrzej Błoński i jestem jedynym inicjatorem powstania komitetu.
Trudno mi powiedzieć kto znajdzie się na listach wystawionych przez komitet, bo wbrew pozorom, znalezienie osób nie uwikłanych politycznie, godnych zaufania itd. wcale nie jest takie proste. Prezydenta nie obsadzam, więc nie muszę wystawiać kandydatów w więcej niż połowie okręgów, a więc nic na siłę. Jeśli choć jeden radny z mojego ramienia będzie godnie reprezentował komitet i swoich wyborców, to będę już zadowolony. Jeśli nikt się nie przebije, to pozostanie mi satysfakcja, że próbowałem zrobić coś dobrego, i również będę zadowolony.  Programu wyborczego nie mam żadnego, bo nie uprawiam populizmu a ludzi traktuję poważnie. Niespełnione obietnice to paskudna sprawa a co można obiecać gdy miasto nie ma pieniędzy. Zamiast programu mam cel. Chciałbym wpływać na to, żeby radni gmin, miast i powiatów, podejmowali decyzje dla dobra mieszkańców a nie swoich partii. Jeśli ktoś ma pytania, to proszę. Postaram się nie uchylać.

 

#9 2014-09-30 08:58:24

agrafa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 17

Re: Komitety Wyborcze

Samorządy wymagają odpartyjnienia

- Samorządy wymagają odpartyjnienia, to wynika z ich definicji - przekonywali na konferencji prasowej w Poznaniu bezpartyjni prezydenci miast. Ich zdaniem partie polityczne uzurpują sobie prawo by zawłaszczać struktury samorządowe.

Jak podkreślono podczas konferencji, w nadchodzących wyborach samorządowych wyborcy powinni zaufać ludziom, którzy nie chowają się za logo partii politycznej, lecz są osobiście odpowiedzialni za swą pracę i podejmowane decyzje.

http://www.portalsamorzadowy.pl/raport/,63354.html

Offline

 

#10 2014-10-08 15:00:15

amadeusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 34

Re: Komitety Wyborcze

Polecam stronę komitetu wyborczego doktor Iwony Wieczorek.
Jest, tam tak samo dużo treści jak dokonań Iwony Wieczorek w ciągu ostatnich 4 lat czyli PUSTKA.

http://www.wiedzaiskutecznosc.pl/

Offline

 

#11 2014-10-08 15:29:18

Adamwys1

Gość

Re: Komitety Wyborcze

HAHAHAHA


Chociaż RAZ jeden jedyny Wieczorkowa prawdziwie opisała swoją wiedzę i skuteczność.

ZERO! Kompletne zero!
Mam nadzieję, że dostęp do tego serwisu będzie płatny...

Oczywiście, niech nikt z obecnych tu Forumowiczów nie ma złudzeń. Najpóźniej do piątku na stronie Wieczorkowej pojawią się karminowe zdjęcia w ilościach hurtowych oraz lista co najmniej pięciuset dokonań prezyDĘTKI, włączając w to udzielenie pomocy staruszce podczas przechodzenia przez ulicę, nakarmienie własnego psa specjałami firmy Kitekat, ugotowanie obiadu dla domowników, posłanie całusa bezdomnemu czy pokazanie brzydkiemu Jerzemu środkowego palca. O własnoręcznym sadzeniu rabatek nie wspominając.

Już nasza forumowa Sylwiaezg zatroszczy się o właściwy poziom merytoryczny ww. stronki. Na razie wraz z Kasią i nowo zatrudnionymi kolegami z Wydziału Promocji przebywa w plenerze i cyka urocze samojebki (tzw. selfie) naszej Paździochowej. Efekty ich urzędniczej pracy poznamy wkrótce.

A póki co musimy na słowo uwierzyć w wiedzę i skuteczność Wieczorkowej. Bez ani jednego zdjęcia! Taka kara dla niewdzięcznego zgierskiego luda.

 

#12 2014-10-08 16:14:44

amadeusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 34

Re: Komitety Wyborcze

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/34_1412777404.jpg

Komitet wyborczy Iwony Wieczorek działa już prawie miesiąc i taką stroną internetową chwali się na stronach Komisarza Wyborczego w Łodzi.

http://lodz.pkw.gov.pl/g2/oryginal/2014 … 634fc8.pdf

Offline

 

#13 2014-10-08 16:17:44

tadzio

Gość

Re: Komitety Wyborcze

Wypatrujcie plakatów wyborczych iwonki na ścianach przystanków autobusowych,właśnie po to w trybie przyśpieszonym stawiane są co rusz to nowe.Nieważne,czy na takim przystanku oczekiwać będzie jeden czy trzydziestu pasażerów,ważna jest przestrzeń reklamowa.Pasażerowie poczytają sobie o osiągnięciach pani dr pr,po czym szczęśliwi wsiadają do brudnych i dusznych autobusów.A spróbujcie na takim przystanku powiesić ogłoszenie o zaginięciu psa i już nasza SM/bohaterska/zapuka do naszych drzwi.Są równi i równiejsi/Orvell/.

 

#14 2014-10-13 09:55:25

Zombi

Gość

Re: Komitety Wyborcze

fakty.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2014/aktualnosci/news-rzeczpospolita-oszukuja-przed-wyborami,nId,1534709#iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=22609&iwa_block=facts_news_small

Zgierz znowu na pierwszych stronach internetu. Tym razem okazało się, że na listach poparcia znalazły
się osoby nieżyjące. Cóż za cud! To w Zgierzu zaczęła się apokalipsa zombi. Trupy wstają i podpisują
listy popracia.... no właśnie.. kogo? Wiecie może kogo dotyczy ta sprawa? A może macie podjrzenia?
Kt ma tak małe poparcie, że ludzi z trumien wzywa do wyborów?

 

#15 2014-10-13 14:04:21

milczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-29
Posty: 68

Re: Komitety Wyborcze

Postanowiłem doczytać informacje o komitecie wyborczym oraz o wspierających go gdzie odnalazłem

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/62_1413199319.jpg

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/62_1413199380.jpg

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samsungmobile.pun.pl www.everquest.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl