Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#76 2014-01-18 17:02:13

b52

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 201

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Ostatnie notowanie listy zatrudnionych wraz z komentarzem

to lista „fachowców” nierobów przyjętych przez Wieczorkową do urzędu ,(znaki zapytania niech się same przypucują )

1. Bando Danuta – koleżanka dyscyplinarnie zwolniona z Sanepidu
2. Baszczyński Bartosz – syn zastępcy komendanta WKU w Łodzi
3. Bieliński Robert – syn znajomego ginekologa
4. Borysewicz Emilia – córka fryzjerki
5. Cylke Kinga - szkoda gadać,poprostu zrealizoana obietnica wyborcza
6. Durasik Michał - ?
7. Dzierbicka Izabela – córka właściciela szwalni, u którego ubiera się Wieczorkowa
8. Gabryelczyk Jolanta- córka koleżanki/rodzina
9. Gajewski Bartosz – zaangażowany w kampanię
10. Gałamon Józef – transfer z Głowna (z polecenia Kapusty)
11. Gołek Agnieszka – przyszła synowa radnego Skupińskiego (PSL)
12. Kaftan Rafał – transfer ze Starostwa (PiS)
13. Kaleta Ewa – koleżanka, szwaczka
14. Kapusta Bogumiła – z PiS miejsca nie zagrzała zaraz po niej Grzesiu a teraz fircyk von cham Staniszewski
15. Kowalczyk-Bartczak Karolina – koleżanka Lefik-Babiasz
16. Królewiak Paweł – transfer z PUP w Zgierzu (z polecenia Macińskiego),(schowaj pan zęby po podłogi nowe)
17. Krusińska Marzena - ?
18. Lefik-Babiasz Ewa – koleżanka
19. Łuszczyńska Małgorzata – transfer z Urzędu Marszałkowskiego
20. Markowska Anna – PSL
21. Maśliński Karol – "kabaret PARANIENORMALNI" ,NA LECZENIE JUŻ ZA PÓŹNO zaangażowany w kampanię(jak on uciekł z Tworek?)
22. Mierzejewski Janusz - ?
23. Olszewska-Nowak Iwona– koleżanka zaangażowana w kampanie chciała robotę to ma
24. Pacyna Cyprian – syn właściciela zakładu opieki zdrowotnej „Bazylia”
25. Pawlak Anna – żona masażysty
26. Pelikan Małgorzata – synowa radnego Pelikana (PSL)
27. Rakowski Bartosz - ?
28. Sendal Katarzyna – córka kwiaciarki Wieczorkowej
29. Tałajko Maria – pochodzi z Głowna pracowała w urzedzie ,transfer ze Starostwa (z polecenia Kapusty)
30. Tulkowska Ilona – koleżanka ze szkoły
31. Wilczewski Maciej – sąsiad Wieczorkowej
32. Wille Ewa – żona współwłaściciela centrum rehabilitacji REH MED
33. Sikorska Lidia - ?
34. Strzelecka Anna -?
35. Zgierski Tomasz – zaangażowany w kampanię

na podstawie notowania na https://www.facebook.com/ponury.zgierz? … n=timeline

Offline

 

#77 2014-01-18 19:44:52

Adamwys

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Pani Bando z tego co wiem już nie pracuje w UMZ. Jeżeli Wieczorkowa okłamała opinię publiczną, to ja zgłaszam sprawę do prokuratury. Trudno, ostrzegałem! Tej sprawy Wieczorkowej nie odpuszczę! To chamstwo i patologia w najczystszej postaci.

Będzie musiała się Wieczorkowa wytłumaczyć dlaczego zatrudnia osobę, która wg informacji ściga Urząd Skarbowy...

Czy rzeczywiście chodzi o lokal MP?
Tym zajmą się odpowiednie służby.

Nie chciałbym być na miejscu paru osób, jeśli sprawa się "rypnie".


Gdzie są do cholery radni? Nic nie widzą, o niczym nie wiedzą?

 

#78 2014-01-19 10:19:27

Rolex

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Radni nie chcą widzieć, tego zła co się dzieje w UMZ, gdyż jest im tak wygodnie i leży to w ich interesie. Pytam się czy w tropieniu zła może być zainteresowany Zapart, którego córka pracuje w UMZ, czy Sokół, który nie powinien być radnym. gdyż nie mieszka w Zgierzu, a może Skupiński, którego syn wygrywa przetargi na dostawę kruszywa, a może radni PiS-u, którzy mają ciepłe posadki w WoD-Kanie i nie tylko tam, czy radny Pelikan, którego synowa pracuje w UMZ, czy Komorowski, który jest przewodniczącym RMZ, bo chodzi na sznurku władz miasta itp.?

 

#79 2014-04-27 21:47:01

franche

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

b52 napisał:

fircyk von cham Staniszewski

mogę spytać, na jakiej podstawie takie komentarze? każdy komentarz powinien mieć uzasadnienie, mylę się?

 

#80 2014-04-27 23:16:08

Weles

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Czyżbyśmy mieli zaszczyt powitać Pana Prezydenta w gronie forumowiczów?

 

#81 2014-04-28 07:38:33

b52

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 201

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Franche albo z moją pamięcią coś nie tak, albo piszesz jak na urzędowych grafomanów "sztuka dla sztuki".
Jakoś nie mogę odnaleźć wpisu, który przypisujesz mojej osobie.
Odnosząc się do cytatu, który przywołujesz, to facia z PiS znam tylko z widzenia i doprawdy nie wiem czy jest chamem gdyż nie miałem okazji tego doświadczyć z jego strony.

Offline

 

#82 2014-04-28 22:14:29

Franche

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

A ja znalazłam ów post, z dnia 2014-01-18 17:02:13, znajduje się na tej stronie, ino ciut wcześniej.
Dla Pańskiej informacji, nigdy nie pracowałam w urzędzie, to nie jest mój życiowy cel.
Wydaje mi się jednak, że obrażając kogoś, (tak, cham jest zaliczane do wyrazów pogardliwych) kogo, jak sam Pan zauważa, że nie miał okazji poznać, sam Pan się swoim obraźliwym określeniem staje.
Widząc Pański cytowany przeze mnie post moje pytanie było oczywiste. Jeśli się Pan decyduje użyć takich, a nie innych epitetów do opisania innej osoby, powinien Pan to uzasadnić. Jeśli natomiast Pan uzasadnienia nie znajduje, tylko wypisuje swoje dalekie od eufemizmów pojęcia, to widocznie właśnie tego dnia 18 stycznia br. przejął Pan opinię innych, skoro dziś nie przypomina Pan sobie faktu poznania bliżej wiceprezydenta Staniszewskiego.

 

#83 2014-04-28 23:36:41

Adamwys

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Franche, przestań pan bredzić. Bełkoczesz jak pijany zajac.

Obrońca Staniszewskiego sie znalazł. Kogo, jak kogo ale jego bronić? Sprawa przegrana.

 

#84 2014-04-29 08:58:19

b52

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 201

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Franche nie neguję, że zwrot

fircyk von cham Staniszewski

znalazł się w moim poście.
Jest, to cytat za profilu na Facebooku, w którym jego administrator takiego zwrotu użył.
Przyjmując Pański styl rozumowania używając takiego cytatu także Pan określił, że zastępca prezydenta Zgierza, to

fircyk von cham Staniszewsk

.

Offline

 

#85 2014-04-29 14:57:10

Fakir

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Zdanie o Staniszewskim, że jest chamem znajdują się w większości  komentarzy w relacji Radia Łódź dotyczącym bezdomnego Pana Janka.

 

#86 2014-04-29 20:38:48

b52

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 201

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Czyżby obrońca funkcjonariusza PiS zamilkł, bo brakło argumentów?

Offline

 

#87 2014-04-29 20:49:26

Franche

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Dla informacji użytkowników Adamwys i b52: być może nie przeczytali Panowie zbyt dokładnie mojego postu, ale tam wyraźnie są użyte czasowniki wskazujące na moją płeć. Radzę się do tego ustosunkować, gdyż nie mam planów na przyszłość stać się Grodzkim.

Następnie, drogi użytkowniku Adamwys. Uważam Twój komentarz za dalece rozbieżny z normami, które sugeruje dobre wychowanie. Co więcej, proszę mi wskazać, w którym dokładnie miejscu wstawiłam się za osobą pana wiceprezydenta, ponieważ ja tego nie zauważam. Zadałam zwykłe pytanie, prosząc o wyjaśnienie komentarza przez użytkownika b52.

Szanowny użytkowniku b52, Pański post poprawił mi niewątpliwie humor, szuka pan drugiego dna, być może również jest pan kobietą? Pan bezmyślnie, najwidoczniej, przekopiował czyjąś opinię. Ja natomiast spytałam o wyjaśnienie, cytując Pana skopiowane słowa. Zatem, bez porównania.

 

#88 2014-04-29 21:04:06

Franche

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Powtórzę jeszcze raz, nie jestem żadnym obrońcą, tylko obiektywnym (jeśli w tym kraju takie słowo w ogóle istnieje) obserwatorem zgierskiego podwórka. Przejrzałam całe forum (jest mi to potrzebne do pracy zaliczeniowej na studiach), mam więc ogólny ogląd na to, pod jakim kątem strona zmierza. Nie będę komentować tutaj osoby pana M. Pilarskiego, pana posła M. Matuszewskiego ani pani prezydent I. Wieczorek. Jednakże moją uwagę przykuł właśnie wiceprezydent Staniszewski. Zarzuca się mu praktycznie i teoretycznie trzy rzeczy: zgoda na budowanie spalarni odpadów niebezpiecznych, "załatwienie" kwestii pana Janka oraz fakt mieszkania w Łodzi i bycia marionetką zgierskiego PiS-u. Stąd wynikło moje pytanie dot. komentarza "fircyk von cham", gdyż na całym forum, oprócz wątku pana z ziemianki, nie pojawiły się one.
Czy teraz Panowie dobrze mnie rozumieją?

 

#89 2014-04-29 21:24:53

Adamwys

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Domagasz sie szacunku dla pogardzanego przez wszystkich od prawa do lewa w Zgierzu jakiegos tam Staniszewskiego , a jednoczesnie piszesz o Grodzkim, wiedząc że jest Grodzką...

Czu szacunku do ludzi uczyła cię p. prezydent ds. pałeczek perkusyjnych? Jeśli tak, to nie mam więcej pytań.

 

#90 2014-04-29 22:06:51

Franche

Gość

Re: Prezydencka ekipa Iwony Wieczorek

Moment, skoro pani Grodzka była wcześniej mężczyzną, a teraz jest kobietą, nie popełniłam żadnego faux pas pisząc, że zostanę Grodzkim (obecnie jestem kobietą).

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-time.pun.pl www.gryf.pun.pl www.zdobywcywieprzy.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl www.allmetalforum.pun.pl