Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#76 2014-03-25 11:20:36

cywil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 12

Re: Wpadki Wieczorkowej

Qba napisał:

Cywil czytaj ze zrozumieniem.
Tę umiejętność uczniowie powinni opanować na poziomie szkoły podstawowej, (nie dotyczy szkoły na Proboszczewicach).
Nikt nie napisał, że Iwona Wieczorek jest przestępcom lecz, że naruszyła zapisy ustawy o ochronie danych osobowych.

Nie chciało mi się Ci wytykać, ale skoro wyjeżdżasz ze szkołami to sam naucz się pisać po "polskiemu" . Przestępcom (tym przestępcom czyli l.mnoga) zajrzyj do słownika, bo widać dawno o ile w ogóle, go nie widziałeś ;)

Offline

 

#77 2014-03-25 11:47:56

Qba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 301

Re: Wpadki Wieczorkowej

Cywil masz zupełną rację, że w przypadku Iwony Wieczorek będziemy mieli do czynienia z przestępczością w liczbie mnogiej.
Ciekawi mnie skąd jesteś tak dobrze poinformowany o wyczynach tej osoby?
Czyżbyś pracował w służbach?

Offline

 

#78 2014-03-25 11:54:48

cywil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 12

Re: Wpadki Wieczorkowej

Qba napisał:

Cywil masz zupełną rację, że w przypadku Iwony Wieczorek będziemy mieli do czynienia z przestępczością w liczbie mnogiej.
Ciekawi mnie skąd jesteś tak dobrze poinformowany o wyczynach tej osoby?
Czyżbyś pracował w służbach?

Uważaj więc co piszesz... ;)  Słowo pisane ma to do siebie, że już na zawsze pozostawia ślad ;)
Ale póki co to Ty się widzę "dwoisz i troisz" ;)

Offline

 

#79 2014-03-25 13:29:45

Adamwys

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Odpowiadając na argument dotyczący prywatności:

Nie ma rozróżnienia na Iwonę Wieczorek prywatną i Iwonę Wieczorek publiczną (czyli Prezydent MZ). Funkcja prezydenta jako przedstawiciela i reprezentanta miasta jest zawsze PUBLICZNA, a czas pracy tegoż urzędnika nienormowany. Zatem występując publicznie i publicznie zabierając głos Iwona Wieczorek nigdy nie jest osobą prywatną. Prywatne mogą być jej relacje z tymi czy innymi ludźmi, o ile nie kolidują z wykonywaniem obowiązków służbowych.

Cywilu, chyba nie wyobrażasz sobie sytuacji, że podczas każdego spotkania z Wieczorkową należy ją pytać, czy dzisiaj występuje publicznie czy prywatnie. Nie sprowadzaj dyskusji o jej miernej prezydenturze do absurdu.

Coś za coś, albo apanaże albo prywatność.

Na tej samej zasadzie można usprawiedliwić Sokoła. Prywatnie mieszka w Kęblinach, a jako radny ma kąt w Zgierzu. Tak se ne da...

 

#80 2014-03-25 14:26:36

Monika

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

W zupełności zgadzam się z cywilem, który twierdzi że za kadencji Iwony Wieczorek w Zgierzu dzieje się znacznie więcej niż było poprzednio. Mamy obecnie do czynienia z ciągłymi aferami, głupimi przetasowaniami w Urzędzie Miasta, ze wstydliwymi wydarzeniami o których jest głośno w telewizjach ogólnopolskich.
Z drugiej strony mamy panią prezydent ciągle sztucznie śmiejącą się, bujającą w obłokach, nie znającą się na sprawach samorządowych, nie szanujących ludzi - tylko pieniądze.
Niestety żaden najlepszy "pijarowiec" w Polsce ( nie mówiąc Zgierski) nie jest w stanie z niej nic pozytywnego wycisnąć. Oczywiście jest  w naszym mieście kilka osób mało ambitnych i karierowiczów, którym do szczęścia wystarczy  jak potańczą z Wieczorkową i z nią się napiją. Tak wiec "cywilu" dzieje się bardzo dużo w naszym mieście i dziać będzie się po jej odejściu - gdy organy ścigania wezmą się do pracy.

 

#81 2014-03-25 14:59:54

Laura

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Jak można ciągle "czepiać  się " Pani prezydent.
Ona tyle dobrego zrobiła dla miasta i jego mieszkańców.
Skoro uważacie inaczej to napiszecie, co wy zrobiliście dla miasta i jego mieszkańców.

 

#82 2014-03-25 15:05:52

cywil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 12

Re: Wpadki Wieczorkowej

Adamwys napisał:

Odpowiadając na argument dotyczący prywatności:

Nie ma rozróżnienia na Iwonę Wieczorek prywatną i Iwonę Wieczorek publiczną (czyli Prezydent MZ). Funkcja prezydenta jako przedstawiciela i reprezentanta miasta jest zawsze PUBLICZNA, a czas pracy tegoż urzędnika nienormowany. Zatem występując publicznie i publicznie zabierając głos Iwona Wieczorek nigdy nie jest osobą prywatną. Prywatne mogą być jej relacje z tymi czy innymi ludźmi, o ile nie kolidują z wykonywaniem obowiązków służbowych.

Cywilu, chyba nie wyobrażasz sobie sytuacji, że podczas każdego spotkania z Wieczorkową należy ją pytać, czy dzisiaj występuje publicznie czy prywatnie. Nie sprowadzaj dyskusji o jej miernej prezydenturze do absurdu.

Coś za coś, albo apanaże albo prywatność.

Na tej samej zasadzie można usprawiedliwić Sokoła. Prywatnie mieszka w Kęblinach, a jako radny ma kąt w Zgierzu. Tak se ne da...

Nie ma różnicy między Iwoną Wieczorek, a prezydentem Iwona Wieczorek, ale już między "Wieczorkową" jest... Zdaje się, że Ty i Tobie podobni próbujecie sprowadzić tą dyskusję, już nawet nie do absurdu, ale do rynsztoka. Mnie interesują tylko poczynania Prezydenta Zgierza i żadnych nadużyć nie widzę.

Offline

 

#83 2014-03-25 15:08:53

kano

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Dla miasta i jego mieszkańców od trzech lat pokazujemy prawdziwe oblicze fałszywej Iwony Wieczorek.

 

#84 2014-03-25 15:21:22

cywil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 12

Re: Wpadki Wieczorkowej

Monika napisał:

W zupełności zgadzam się z cywilem, który twierdzi że za kadencji Iwony Wieczorek w Zgierzu dzieje się znacznie więcej niż było poprzednio. Mamy obecnie do czynienia z ciągłymi aferami, głupimi przetasowaniami w Urzędzie Miasta, ze wstydliwymi wydarzeniami o których jest głośno w telewizjach ogólnopolskich.
Z drugiej strony mamy panią prezydent ciągle sztucznie śmiejącą się, bujającą w obłokach, nie znającą się na sprawach samorządowych, nie szanujących ludzi - tylko pieniądze.
Niestety żaden najlepszy "pijarowiec" w Polsce ( nie mówiąc Zgierski) nie jest w stanie z niej nic pozytywnego wycisnąć. Oczywiście jest  w naszym mieście kilka osób mało ambitnych i karierowiczów, którym do szczęścia wystarczy  jak potańczą z Wieczorkową i z nią się napiją. Tak wiec "cywilu" dzieje się bardzo dużo w naszym mieście i dziać będzie się po jej odejściu - gdy organy ścigania wezmą się do pracy.

A może byś tak przeszła do konkretów? Jakież to wielkie afery na skalę ogólnopolską masz na myśli? A już zarzut o bujaniu w obłokach i sztucznym uśmiechu  wskazuje, że Twój komentarz to tylko "bicie piany" .
Daj mi przykład gminy, miasta, powiatu, województwa i wreszcie Państwa (jakiegokolwiek) gdzie po wyborach nie odbywają się przetasowania. A jeśli nie potrafisz takowego wskazać, to nie rób głupiego wrażenia, że Zgierz jest tu jakimś wyjątkiem, bo to tylko manipulacja i to na dodatek niezbyt "lotna" ;)

Offline

 

#85 2014-03-25 15:23:56

Fakt

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Cywil ma w jednej kwestii zupełną rację.
Nie można pisać "Wieczorkowa", gdyż osoba od której która przyjęła nazwisko się za nią wstydzi.
Może powinno być pisane DOKTOR NAUK EKONOMICZNYCH Iwona  z domu Oraczyńska.

 

#86 2014-03-25 15:29:57

kano

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Q.uwa, przetasowania?! 50 nowych pracowników w samym urzędzie, tj. 1/4 stanu osobowego została wymieniona!!! Na kogo? Kwiaciarki, szwaczki, pomywaczki i faceta od anten. I nie po wyborach, ale w ciągu całej kadencji! Rozpi....lanie urzędu TRWA!

 

#87 2014-03-25 15:47:07

Adamwys

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Zgierz za kadencji Wieczorkowej zapuścił się strasznie. To co nie dzieje się dobrego i to co dzieje się złego zaskoczyło wszystkich - chyba nawet samą carycę.


Dlaczego nie wolno pisać Wieczorkowa? Słowo prezydent Iwona Wieczorek jest eufemizmem. Taki z niej prezydent jak ze mnie skoczek narciarski. To pomyłka. Znaj proporcje mocium panie.

Poza tym, zapewne słyszałeś (albo jesteś zwyczajnym urzędniczym świeżakiem, dopiero co przyjętym do UMZ, stąd twoje dziwne zaklinanie rzeczywistości) w jaki sposób Wieczorkowa zwraca się do pracowników... uszy więdną. Niech koledzy ze ZR podpowiedzą, jak ta "dama" potrafi się zachować. Szybko ochłoniesz z tej forumowej służalczości.

Poza tym nazwisko Wieczorek podlega odmianie. W starannej polszczyźnie powinno się mówić do zamężnej/rozwódki właśnie per -owa. Na -ównę trochę za późno...

 

#88 2014-03-25 16:14:41

cywil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 12

Re: Wpadki Wieczorkowej

Do: Adamwys, Kano

No to już wszystko dla mnie jasne... że piszą tu sami sfrustrowani urzędnicy ;)
Nie jestem i nigdy nie byłem urzędnikiem, ŻADNEGO urzędu. Tak więc argument o "służalczości" nie trafiony zupełnie. Od lat pracuję w firmie prywatnej (sektor produkcyjny) i gdybym to ja podkradał swojemu pracodawcy czas za który mi płaci (lepiej lub gorzej) pisząc na forach to by mnie wywalił na zbity pysk z użyciem odpowiednich epitetów ;) Pozdrawiam, bo ja akurat mogę sobie pisać, bo mam grypę i siedzę w domu ;)

Offline

 

#89 2014-03-25 16:32:26

Monika

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Żadne "cywile" nie są w stanie zakrzyczeć tej zgierskiej rzeczywistości. Największa nadzieja jest w tym, że zgierzanie mają wyrobione zdanie o Wieczorkowej. Gdzie się tylko pójdzie: do sklepu, fryzjera, jedzie autobusem, stoi na przystankach, rozmawia z zaufanymi pracownikami UMZ - to wszyscy mówią jednym głosem, że jest to najgorszy prezydent w historii Zgierza i dziwią się, że dotychczas nikt jej nie przepędził z tego urzędu.

 

#90 2014-03-25 16:32:42

LOLEK

Gość

Re: Wpadki Wieczorkowej

Fakt napisał:

Cywil jak widzę nawet uchwała w której określono, że Iwona W. złamała prawo poprzez naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych jest dla Ciebie działaniem dla dobra Zgierza.
Jeśli uważasz, że jawne łamanie prawa powinno być tolerowane, to zgłoś się na ochotnika jako dostarczyciel paczek po jej osadzeniu w zakładzie karnym.

Nie myli się ten ,kto nic nie robi

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allinone.pun.pl www.rock-metal.pun.pl www.roomx.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl