Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#241 2014-12-01 10:46:02

sylwiaezg

Gość

Re: II tura na PMZ

Co jest pisane, to będzie.
A co jest napisane w wytycznych PiS, tego nie wiem ale czas pokaże.

 

#242 2014-12-01 10:49:30

kano

Gość

Re: II tura na PMZ

A co teraz pocznie Iwona Wieczorek? Zabrali jej "jej" urząd i fajną kaskę...

 

#243 2014-12-01 10:54:09

sylwiaezg

Gość

Re: II tura na PMZ

Pani Iwona Wieczorek jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Łódzkiego to ma gdzie wrócić do pracy, w przeciwieństwie do sprzedajnego Sokoła, który powinien już nie opuszczać Kęblin.

 

#244 2014-12-01 11:22:08

Monika

Gość

Re: II tura na PMZ

Sylwiaezg strasznie się pomyliła, twierdząc, że Iwonka wygra te wybory. Zgierzanie jednak poznali się na tej podłej, okropnej babie i wyrzucili ją na śmietnisko historii zgierskiego samorządu. Słyszałem, że z niej jest taki sam naukowiec, jak była prezydentem.

 

#245 2014-12-01 12:46:12

Aspirant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-01
Posty: 229

Re: II tura na PMZ

Po zwycięstwie kandydata spod Tuszyna, kolejne furgony fachowców z innych miejscowości opanują Zgierz.
Na stanowisku zastępcy prezydenta pojawi się aktywista PiS z Łodzi.
Zwolnione po nieudacznikach powołanych przez Wieczorkową stanowiska naczelników  pojawi się desant z innych miast, wszak SWOIM trzeba pomagać....

Offline

 

#246 2014-12-01 13:00:19

Fakt

Gość

Re: II tura na PMZ

Wyniki wyborów Prezydenta Miasta Zgierza (II tura)

W dniu 30 listopada 2014 r. odbyła się II tura wyborów Prezydenta Miasta Zgierza. Na poszczególnych kandydatów na Prezydenta Miasta Zgierza oddano następujące liczby głosów ważnych:

Staniszewski Przemysław Konrad - 10498
Wieczorek Iwona Małgorzata - 6526

Miejska Komisja Wyborcza w Zgierzu stwierdziła, że na Prezydenta Miasta Zgierza został wybrany Staniszewski Przemysław Konrad.

Ilość głosów ważnych - 17024
Ilość głosów nieważnych - 348
Frekwencja wyniosła 35,89%

 

#247 2014-12-01 13:25:06

przyjaciółka

Gość

Re: II tura na PMZ

Aspirant napisał:

Po zwycięstwie kandydata spod Tuszyna, kolejne furgony fachowców z innych miejscowości opanują Zgierz.
Na stanowisku zastępcy prezydenta pojawi się aktywista PiS z Łodzi.
Zwolnione po nieudacznikach powołanych przez Wieczorkową stanowiska naczelników  pojawi się desant z innych miast, wszak SWOIM trzeba pomagać....

Najwidoczniej Aspirant jest poplecznikiem Jej Mściwości, że wszystkich mierzy jedną miarką.
Kto będzie zastepcą to się dopiero okaże, podobnie jak okaże się czy desant z innych  miast sie pojawi. Osobiście watpię i mam dużo zaufania do nowego Prezydenta. Mam nadzieję, że nie nauczył się od poprzedniczki chamstwa i populizmu. Jej Mściwości władza uderzyła mocno do głowy, za mocno jak sie okazało, a Zgierzanie swój rozum mają. Nikt nie jest wieczny na stanowisku, pan Staniszewski tez nie.

 

#248 2014-12-01 14:26:00

Aspirant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-01
Posty: 229

Re: II tura na PMZ

Czystki w Urzędzie Miasta Zgierza i podległych spółkach w ciągu 4 lat będą większe niż za rządów Wieczorkowej.
Trzeba przyznać, że w ostatnich czterech latach były ogromne, jednak znając zachłanność PiS zmiany będą  większe.
Na pierwszy ogień pójdą pracownicy związanie z SLD (Komorowski i inni).

Offline

 

#249 2014-12-01 14:40:30

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: II tura na PMZ

Jaki procent poparcia dostał Pan Staniszewski ????????????? czy ktoś może  mi napisać?

Offline

 

#250 2014-12-01 14:42:19

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

Aspirant, wnioskuję z tej twojej nieudolnej wypowiedzi, że masz patent na wiedzę powyborczą. To podejrzane nieco....

 

#251 2014-12-01 14:56:16

rydwan

Gość

Re: II tura na PMZ

Wiki jesteś na liście do zwolnienia i dlatego panika?
PiS pożera wszystkich, którzy z nim współpracują.
Na arenie krajowej pożarli LPR i Samoobronę.

W Zgierzu taki los spotkał te dwie formacje (LPR, Samoobrona) oraz koalicjantów w Radzie Miasta Zgierza z ostatnich 4 lat z SLD i PSL, którzy nie wprowadzili żadnego radnego.

 

#252 2014-12-01 15:56:05

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

Rydwn, na żadnej liście do zwolnienia nie jestem (ku twojemu żalowi). Mam fajną  pracę  i z niej jestem  bardzo zadowolona.  Zresztą nie pracuję w UMZ. Nie panikuję. I nie należę do PIS.

 

#253 2014-12-01 16:03:15

Dochtów

Gość

Re: II tura na PMZ

Zdechła doktór, zdechła,
Już leży na desce.
Jakby dali wódy,
Chlapnęła by jeszcze.

Bo u doktór taka duszy,
Nie ma wódy - męczy susza.

Oj dana, od dana,
doktór wyruchana!

(Piosenka z polskiego serialu ŚWK)

 

#254 2014-12-01 18:02:22

rib

Gość

Re: II tura na PMZ

no, chciałbym troszeczkę ostudzić zarówno podniecenie popleczników obecnego prezydenta jak i nie mogących się doczekać na swoje "aniemówiłem" wyborców p. Wieczorek.

Otóż proszę Państwa zmieni się nic..mówię wam to ja, szeregowy pracownik spółki miejskiej.
W powietrzu czuć jedynie ślinę ludowców i wiecznie nienachapanych pisowców, jedyny powód dla którego nie mogę podać szczegółów to szansa błyskawicznego namierzenia mnie przez seryjnego wypowiadacza umów.

Co 4 lata bierzecie udział w tej samej farsie, ufacie tym samym ludziom...jestem pewien, że tyle szans na poprawę co po niektórzy nie dali by nawet członkom swojej rodziny, a jednak.

Mam ogromną nadzieję, że ktoś będzie trzymał ciągle ręke na pulsie i po 4 latach rozbroi w oczach Zgierzan całą bandę od prawa do lewa...
Gdzieś po drodze gubi się tu sens wyborów i gwałci demokrację...
Jest parę drużyn..których trenerzy się z Was śmieją i ustawiają mecze ponad głowami...a Wy odwracacie wzrok i kłócicie się na kogo lepszy kurs :)

 

#255 2014-12-01 18:20:05

Monika

Gość

Re: II tura na PMZ

Staniszewski uzyskał 61,7% poparcia.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elmir.pun.pl www.marynarzyk.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl