Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#151 2014-11-17 12:29:18

Rudunki

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Panie Macieju powinien Pan więcej się rozglądać.
Ale szacunek dla Pana za własne zdanie i podjecie próby jego artykułowania.

Pozdrawiam
Ktoś z sąsiedztwa

 

#152 2014-11-17 12:31:25

Maciej Kosmalski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 63

Re: Kandydaci na radnych 2014

Dziękuję i Pozdrawiam,


to jeszcze nie koniec, głowa do góry :)

Offline

 

#153 2014-11-17 13:11:40

Rudunki

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Panie Macieju zachęcam do większej aktywności.
Pańskie zaangażowanie może przynieść tylko pożytek dla mieszkańców osiedla Rudunki.
Jestem przekonany, że nowe spojrzenie na problemy, z którymi borykają się mieszkańcy przy także Pańskim zaangażowaniu będą sprawnie i szybko rozwiązane.

 

#154 2014-11-17 13:12:01

przyjaciółka

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Rudunki napisał:

Jeśli Pani Piekut, to osoba która jest zaangażowana w sprawy osiedla, to gratuluję poczucia humoru.
Dokonania tej Pani sprowadzają się do współorganizacji dofinansowywanych z miejskiego budżetu wyjazdów jej klienteli wyborczej.

O ile mnie pamięc nie myli, to pani Piekut od niepamiętnych czasów zasiada w radzie osiedla Rudunki. Jak by była taka zła, to nie byłaby wybierana do tej rady. Osobiście uważam, że to ,,baba z jajami,, i z pewnością dobrze będzie reprezentować swoich wyborców w UMZ. Będę się bacznie przyglądać.

 

#155 2014-11-17 13:25:20

przyjaciółka

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Jak będzie, to się dopiero zobaczy. Jednakże,  lepszy powiew świeżości w UMZ niż stary, skostniały układ.

Nie wiem dlaczego, ale czuję u pana/pani Rudunki nutę zazdrości :D

 

#156 2014-11-17 13:31:25

Rudunki

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Czy Pani Piekut, to powiew świeżości czas pokaże.
Chciałbym się mylić ale w to nie wierzę.
Co wymieniona Pani wie np o konstrukcji budżetu miasta?
Podejrzewam, że nie wie nic.
Samo zasiadanie nawet 20 lat nie świadczy o znajomości problemów.
Oprócz siedzenie trzeba mieć jeszcze coś sensownego do powiedzenia.

 

#157 2014-11-17 13:53:17

przyjaciółka

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Jak nie wie, to sie dowie. To chyba oczywiste, że każdy ma pojęcie o budżecie, nawet domowym, choc ten to inny wymiar. Wnioskuję, że jesteś za tym, aby powrócił stary układ, bo ten wie duzo o budżecie.
Szkod czasu na jałową dyskusję z kimś, kto jak wnioskuję, ledwie wąs zaczał golić.

 

#158 2014-11-17 14:05:06

Rudunki

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Przyjaciółko raczysz żartować, że radni radni których nie ma w ostatnio wybranej radzie coś wiedzieli o budżecie.
Wiedza byłych radnych Skupińskiego i Pelikana z PSL była porównywalna na koniec ich 4 letniej kadencji z tą którą posiada obecnie Pani Piekut na początku kadencji.
Podobny poziom wiedzy o finansach miasta posiadali radni Maciński, Sokół.
Moja ocena jest taka, gdyż jak można nie zauważyć pożyczenia prawie 16 milionów złotych w postaci obligacji.

 

#159 2014-11-17 14:36:58

tadzio

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Rudunki napisał:

Czy Pani Piekut, to powiew świeżości czas pokaże.
Chciałbym się mylić ale w to nie wierzę.
Co wymieniona Pani wie np o konstrukcji budżetu miasta?
Podejrzewam, że nie wie nic.
Samo zasiadanie nawet 20 lat nie świadczy o znajomości problemów.
Oprócz siedzenie trzeba mieć jeszcze coś sensownego do powiedzenia.

"Siedzenie" to ona ma!!!!!

 

#160 2014-11-17 14:56:30

zenon

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Typowe pieprzenie Polaków w internecie.  O niczym!  Gra słów i strata czasu....

 

#161 2014-11-17 15:37:01

walor

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

podobno ma szklarnie słynie z uprawy ziemi-vide drugi S. Skupiński........

 

#162 2014-11-17 15:42:02

Rudunki

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Walorze, Pani Piekut świadczy usługi szklenia, a to jeszcze nie szklarnia.
Chyba, że grunty pod szkłem zlokalizowała w innych rejonach Zgierza i o nich nie słyszałem.

 

#163 2014-11-17 15:45:47

Adamwys1

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Sprawa dosyć dziwna...


Wieczorkowa weszła do drugiej tury, ale chyba tylko 1 osoba z jej KWW dostała się do RMZ.
Gdzie tu logika? W mieście głosy oburzenia. Nikt nie chce się przyznać, że głosował na proboszczewicką piękność... Wstyd? Kac?

Ciekawie u Sokoła - sporo ludzi w Radzie, a on sam na politycznym śmietniku...

Nie rozumiem wczorajszych wyników. Są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Niby pozbyto się peeselowskich pozorantów i eseldowskich kombinatorów, niby przegoniono wpływowego Macińskiego i obrotowego Sokoła (co świadczy o wyborczej dojrzałości), a z drugiej zapewniono 2 turę Wieczorek.

Mam nadzieję, że wygra Staniszewski, a wygłodniałe stanowisk pisowskie zaplecze zmiecie z powierzchni wszystko wokół Paździochowej (włącznie z nią samą).

 

#164 2014-11-17 16:23:46

adi

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

a czy ktoś wie jak w powiecie i miastach ościennych?

 

#165 2014-11-17 16:52:07

SPOKO

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Adamwys1 napisał:

Sprawa dosyć dziwna...


Wieczorkowa weszła do drugiej tury, ale chyba tylko 1 osoba z jej KWW dostała się do RMZ.
Gdzie tu logika? W mieście głosy oburzenia. Nikt nie chce się przyznać, że głosował na proboszczewicką piękność... Wstyd? Kac?

Ciekawie u Sokoła - sporo ludzi w Radzie, a on sam na politycznym śmietniku...

Nie rozumiem wczorajszych wyników. Są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Niby pozbyto się peeselowskich pozorantów i eseldowskich kombinatorów, niby przegoniono wpływowego Macińskiego i obrotowego Sokoła (co świadczy o wyborczej dojrzałości), a z drugiej zapewniono 2 turę Wieczorek.

Mam nadzieję, że wygra Staniszewski, a wygłodniałe stanowisk pisowskie zaplecze zmiecie z powierzchni wszystko wokół Paździochowej (włącznie z nią samą).

Przestań pierdolić  w internecie i weź się Gościu do roboty .Gadałeś napier.....  i co? gówno! wielkie gówno ... a ciemny lud Zgierza poszedł i zagłosował na" kwiatki "  Q.......a
Ja mam ŻĄŁOBĘ i dylemat .................na KOGO!!!???
Jednak chyba na....................





















STANISZEWSKIEGO.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.porsche.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.maniakimargonem.pun.pl