Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#121 2014-11-13 09:34:04

taktyk

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Maciej Kosmalski napisał:

Dziękuję, obawiam się niestety że za chwilę ktoś tu napiszę że rozmawiam sam ze sobą :huh:

przykre ale nie wróżę panu sukcesu na tym obwodzie jeśli ktoś chce głosować na młodych aktywnych to ma wybór Kosmalski, Mirys dalej glosy się rozłożą i niestety panowie mają pozamiatane... zresztą ilu z wyborców przegląda internet....

 

#122 2014-11-13 13:47:29

Maciej Kosmalski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 63

Re: Kandydaci na radnych 2014

Dlaczego z góry zakłada Pan że moja aktywność kończy się w internecie ?  Z tego co wiem Mateusza Mirysa również można spotkać na co dzień w okręgu 22.

Offline

 

#123 2014-11-13 14:28:13

Monika

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Dostałam ulotkę wyborczą Ilony Tulkowskiej. Szukałam długo i nie mogłam znaleźć informacji z jakiego komitetu wyborczego ona startuje. Dopiero jak wzięłam lupę to z ledwością dostrzegłam informację, że jest to komitet wyborczy Iwony Wieczorek (litery są o wysokości ok.1 mm). Z tego wynika, że kandydaci na radnych wstydzą się przyznać, że startują od Iwonki - od tego podłego i okropnego babska.

 

#124 2014-11-13 16:44:54

gregor

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

No przecież Wszyscy wstydzą się Wieczorkowej a tym bardziej zmuszani do kandydowania z jej listy. To normalne i bolesne przeżycie.. Jak hemoroidy czy gangrena. Tylko idiotki czy debile się z tego cieszą! Wybory za 3 dni i koniec ale wstyd na lata gratis. W promocji od pazdziochowej. W sumie trochę szkoda tych ludzi ale sami wybrali hańbę zamiast honoru. Do nie zobaczenia i likwidacji! Won ze Zgierza.

 

#125 2014-11-13 16:50:36

wiki

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Monika napisał:

Dostałam ulotkę wyborczą Ilony Tulkowskiej. Szukałam długo i nie mogłam znaleźć informacji z jakiego komitetu wyborczego ona startuje. Dopiero jak wzięłam lupę to z ledwością dostrzegłam informację, że jest to komitet wyborczy Iwony Wieczorek (litery są o wysokości ok.1 mm). Z tego wynika, że kandydaci na radnych wstydzą się przyznać, że startują od Iwonki - od tego podłego i okropnego babska.

Moniko, niektórzy  kandydaci są dumni z tego. Widzę to na twarzy pewnej pani, z którą  pracuję. Mam nadzieję, że wyborcy dokonają właściwego wyboru i nie będą głosować na kandydatkę z klubu miłośników i wielbicieli  Wieczorkowej.

 

#126 2014-11-13 18:54:42

taktyk

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Maciej Kosmalski napisał:

Dlaczego z góry zakłada Pan że moja aktywność kończy się w internecie ?  Z tego co wiem Mateusza Mirysa również można spotkać na co dzień w okręgu 22.

Niestety aktywność teraz to nie wszystko. Patrząc na poprzednie statystyki, oraz realnie na dotychczasowe wybory daję panom miejsca 6 do 12. I nie jest to złośliwość, są tutaj po prostu mocniejsi.

 

#127 2014-11-13 20:50:16

Maciej Kosmalski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 63

Re: Kandydaci na radnych 2014

Nie chodzi o internet, nie chodzi o aktywność, a jedyne czego się dowiedziałem to że kontrkandydaci są po prostu "mocniejsi" ;)

Jedyne czego możemy być pewni proszę Pana, to że o wszystkim dowiemy się 17 listopada


Pozdrawiam :)

Offline

 

#128 2014-11-14 10:06:16

Narcyz

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Chciałbym też przestrzec wyborców przed wyborem takich radnych, którzy obecnie pokazują się jako oponenci Wieczorowej, a którzy do niedawna jedli jej z ręki. Takim najlepszym przykładem jest Mirosław Kolęda. Do niedawna pełnił intratną fuchę w spółce MPGK. Wtedy bardzo chwalił Iwonkę i nie dopuszczał do wydawania Gazety bez cenzury, aby nikt nic złego nie napisał o pani prezydent.
Obecnie gdy Iwonka wyrzuciła go z tej spółki pan Mirosław staje na czele jej krytykantów, zaś jego wystąpienia na sesji RMZ są takim "glindzeniem" i w tej dziedzinie wyprzedził on nawet obywatelkę Zofię.

 

#129 2014-11-14 10:47:01

Hiczkok

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Narcyz napisał:

Chciałbym też przestrzec wyborców przed wyborem takich radnych, którzy obecnie pokazują się jako oponenci Wieczorowej, a którzy do niedawna jedli jej z ręki. Takim najlepszym przykładem jest Mirosław Kolęda. Do niedawna pełnił intratną fuchę w spółce MPGK. Wtedy bardzo chwalił Iwonkę i nie dopuszczał do wydawania Gazety bez cenzury, aby nikt nic złego nie napisał o pani prezydent.
Obecnie gdy Iwonka wyrzuciła go z tej spółki pan Mirosław staje na czele jej krytykantów, zaś jego wystąpienia na sesji RMZ są takim "glindzeniem" i w tej dziedzinie wyprzedził on nawet obywatelkę Zofię.

A myślałem że obywatelka Zofia nie ma sobie równych... :)

 

#130 2014-11-14 13:08:36

 ono

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-26
Posty: 44

Re: Kandydaci na radnych 2014

W przeddzień wyborów stało się jasne, że w Zgierzu kandydaci partyjni niewiele ugrają. PSL musi odpokutować za fatalny prezent na minioną kampanię, SLD skompromitowało się prostacko popełnionym plagiatem a centralny PIS wyhodował żmiję hofmańską na własnej piersi. Lokalnych, mniejszych żmijek w tej partii znalazłoby się też co najmniej kilka. To wpłynie na wynik wyborów. Szef kolejnej partii, rządzącej PO, doczekał się dzisiejszej nocy rozrzucanych na mieście ulotek, brutalnie go szkalujących. Zgłoszono to chyba do prokuratury, jednak mleko się rozlało. Dla PO to duża niezręczność. Ja jestem zdecydowanie przeciw takim metodom prowadzenia kampanii wyborczej i chcę aby sprawców tej sytuacji pokazać opinii publicznej. Innych partii nie tykam bo nie ma to sensu. Nie wracam też do komitetu aktualnej prezydentki- prawie wszystko o tym już powiedziano a reszta zostanie ujawniona po wyborach. W domyśle, skala szalbierstwa i kombinacji w komitecie proporcjonalna do pazerności pani doktor.
Wybierzmy więc radnych spośród kandydatów niepartyjnych. Będą odpowiadać za swe czyny bezpośrednio przed wyborcami. Kandydaci partyjni zawsze będą się zasłaniać legitymacją. Dla nich zawsze ważniejsze będą korzyści z racji bycia członkiem niż wspólne dobro zgierzan.

Offline

 

#131 2014-11-14 14:47:01

kasia

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Hej znalazłam dzis w skrzynce list kandydata na radnego z mojego okręgu, Krzysztofa Grzybowskiego, jest co najmniej oryginalny i malo nachalny, nie jak ten festiwal buziek, daje do myslenia

 

#132 2014-11-14 14:54:07

Narcyz

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Hipokryzja PiS przekracza wszelkie granice przyzwoitości. W gazecie "nasze miasto" piszą, że dla nich liczy się tylko prawda i uczciwość, że PiS był przeciwko budowie spalarni odpadów niebezpiecznych w Zgierzu. Jakoś zapomnieli jak Michał Pulpet bronił tej spalarni, mówiąc że będzie mniej niebezpieczna niż spalenie 1 papierosa. Odcinają się też od partyjnych synekur. Jeszcze trochę to PiS zacznie krytykować powstałą myjnię samochodową w parku miejskim. Hipokryzją też jest, że największym moralistą tej partii jest Radek - znany z niemoralnego prowadzenia się w Bratoszewicach - o czym swego czasu mówili nawet niektórzy działacze PiS, oraz Jureczek "pływak".
Jest rzeczą zaskakującą, że poczynania zgierskich działaczy PiS nisko cenią same władze PiS. Najpierw od kierowania strukturami PiS-u w okręgu sieradzkim został odsunięty Matuszewski, obecnie zaś Radosław Gajda nie znalazł się na listach do Sejmiku Wojewódzkiego, a już się mówi, iż w przyszłych wyborach parlamentarnych nikt ze zgierskiego PiS nie znajdzie się na listach wyborczych.
Jeśli chodzi o ich kandydata na prezydenta Zgierza Przemysława Staniszewskiego, to wydaje się być najbardziej sympatycznym z tego całego towarzystwa, choć gdyby został prezydentem, to byłby tylko marionetką w rękach Młynarzy ze Zgierza. Pocieszające jest, że tam gdzie mieszkam, czyli na Osiedlu 650-lecia - większość mieszkańców bardzo krytycznie wypowiada się o działaczach zgierskiego PiS.

 

#133 2014-11-14 18:13:31

 ono

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-26
Posty: 44

Re: Kandydaci na radnych 2014

Nikt chyba nie dziwi się dziewczynie, że się tak zachowuje, mając tatę- aktywistę PIS. Na pewno imię na J. jest ładne a dziewczyna w ogóle fajna. No i, być może, nie bardzo podoba się jej własne nazwisko. Czyżby było na G.? Ktokolwiek by to nie był, to jedynym lekiem na uzdrowienie rodziny jest szybkie wypisanie się z partii pełnej takich cwaniaków jak A.H. i jemu podobnych.

Offline

 

#134 2014-11-14 18:56:14

kasia

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Pis w Zgierzu jest znany ze swojich "ustawek". Oczywiscie wszystko w imię demokracji :)

 

#135 2014-11-14 19:25:30

Chełmy 01

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Co do ustawek lub innych machlojek całkowicie się zgadzam. Poproszę Was o ocenę takiego faktu - Poczta Polska
dostała 5 tygodni temu partię ulotek,a 2 tygodnie temu drugą.Dotyczyło to mojego okręgu wyborczego-Krzywie-
-Chełmy.I proszę sobie wyobrazić,że Poczta ,mimo podpisanej umowy i zapłacenia,nie dostarczyła ani jednej ulotki.Nie jestem jako obywatel tego wytłumaczyć.Zgodnie ze spiskową teorią dziejów mam prawo sądzić,że ktoś steruje
rozsyłaniem ulotek lub Poczta Polska bierze udział w kampanii wyborczej.
Długi czas nie pisałem,bo zostałem zbanowany na innym serwerze i mimo moich dwóch próśb,nie otrzymałem
żadnego wyjaśnienia.Nikomu nie ubliżyłem,anie nikogo nie oczerniłem.Dzisiaj koło godz. 17.00 przykleiłem 2 pla-
katy na słupie wyborczym {róg Łagiewnickiej i Chełmskiej} nikogo nie zasłaniając . Plakaty zostały zerwane po
10 minutach - tak wygląda II umowa zgierska {specjalnie z małych liter}. Wyjaśniam,że plakaty dotyczyły Pana
Mieczysława Witczaka jako kandydata na Prezydenta,a ja startuję jako kandydat na radnego -Włodzimierz Pietrzak z KW "Wspólnie dla Zgierza" z listy nr 23.Nie namawiam do głosowania na listę nr 23,gdyż nie chcę czytać inwektyw.Tylko parenaście osób pisze normalnie i merytorycznie.Ale proszę uprzejmie o rozważenie tych  kandydatur.
Szanuję wybory innych i życzę dobrego nastroju po wyborach.
PS. PIS rzeczywiście się zacietrzewił ,bo w swoim piśmie grozi wszystkim sądem.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamfortress2.pun.pl www.bfb.pun.pl www.aka.pun.pl www.cs2dsite.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl