Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#106 2014-11-11 22:44:57

Adamwys1

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Niestety LewaNogo - nieco popłynęłaś.
Rozumiem kampanię wyborczą i chęć wspierania prezesa Witczaka, ale zamiast zręcznej analizy wyszło wróżenie z fusów.


Miejmy tylko nadzieję, że osobniki pokroju Zaparta, Komorowskiego, Wężyka czy Gajdy nie przejdą weryfikacji wyborczej.

 

#107 2014-11-11 22:48:55

Zgierzanka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-04
Posty: 3

Re: Kandydaci na radnych 2014

nikt napisał:

LewaNogo - rozumiem Twe intrncje ale takich bzdur to natym forum nikt jeszcze nie napisał. Ja pierdykam...

Podpisuje sie po Twoim postem oburącz, obunóż, z akcentem na prawą nogę :)

Offline

 

#108 2014-11-12 10:01:40

LewaNoga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-14
Posty: 46

Re: Kandydaci na radnych 2014

Na zarzuty o lobbowanie odpowiem krótko. Tak, w pełni popieram idee "Wspólnie dla Zgierza" oraz kandydaturę p. Mieczysława Witczaka na prezydenta. Ocenę szans kandydatów na radnych przeprowadzam jednak zupełnie na chłodno, w oparciu o dostępne powszechnie informacje. Wnioski, jak widać, wzburzają niektórych forumowiczów. Ale takie są prawa pisania na tym właśnie forum. Masz inne oceny szans kandydatów- proszę bardzo, zaprezentuj je. Do zobaczenia w tym wątku w najbliższy poniedziałek. Wszystko będzie jasne.

Offline

 

#109 2014-11-12 12:07:03

edek

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Ta... tylko podajesz nikomu nieznanych ludzi z kapelusza... jacy oni zasłużeni? heheh, dobre sobie. Agitujesz za swojakami, bo jesteś z komitetu wyborczego i tyle. Możesz pomarzyć, bo wejdzie 3/4 tych co było i kilku nowych, ale też nie będą to ludzie nieznani - jak ci, których wspominach. Generalnie NIKT praktycznie z tych ludzi za wiele nie zrobił dobrego dla miasta. Tak samo jak kandydaci na prezydentów. To miasto przegrało życie i stoczy się w patologię, a co mądrzejsi się zwiną. Nie ma nadziei i tyle.

 

#110 2014-11-12 12:14:42

literat

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Z ulotki kandydata na radnego

Kim jestem?

Jestem młodym przedsiębiorcą z doświadczeniem menadżerskim, (.....) ale przede wszystkim, jestem mężem i ojcem.
Jako młody człowiek mam dużo pomysłów i jestem zdeterminowany do działania.
Dla mnie kandydowanie do Rady Miasta to chęć służby w interesie naszej lokalnej społeczności.

Dlaczego kandyduję?

Kandyduję ponieważ jestem zwolennikiem idei społeczeństwa obywatelskiego i chciałbym aby mieszkańcy naszego osiedla, mieli realny wpływ na zmiany zachodzące w Zgierzu.
Uważam, że ciężar pozytywnych przemian (....) powinien spoczywać na barkach młodego pokolenia.
Kandyduję ponieważ nasze osiedle, potrzebuje mocnego i zdecydowanego głosu w radzie miasta, wychodzącego bezpośrednio od mieszkańców.

Oddaj na mnie swój głos 16 listopada

Wybierając taka osobę na radnego czego możemy się spodziewać?
Zero dokonań, zero konkretów, zero propozycji zmian w mieście.

 

#111 2014-11-12 12:18:07

abc

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Jakie ugrupowanie wystawiło kandydata, który za jedyny swój walor uważa młodość?

 

#112 2014-11-12 12:56:55

Heros

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Jak ten kandydat ma znać problemy Zgierza skoro mieszka w nim dopiero kilka lat.
Wcześniej oraz obecnie z racji zawodowej jest związany z Łodzią, natomiast w Zgierzu tylko pomieszkuje.

 

#113 2014-11-12 19:40:15

Maciej Kosmalski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 63

Re: Kandydaci na radnych 2014

literat napisał:

Z ulotki kandydata na radnego

Kim jestem?

Jestem młodym przedsiębiorcą z doświadczeniem menadżerskim, (.....) ale przede wszystkim, jestem mężem i ojcem.
Jako młody człowiek mam dużo pomysłów i jestem zdeterminowany do działania.
Dla mnie kandydowanie do Rady Miasta to chęć służby w interesie naszej lokalnej społeczności.

Dlaczego kandyduję?

Kandyduję ponieważ jestem zwolennikiem idei społeczeństwa obywatelskiego i chciałbym aby mieszkańcy naszego osiedla, mieli realny wpływ na zmiany zachodzące w Zgierzu.
Uważam, że ciężar pozytywnych przemian (....) powinien spoczywać na barkach młodego pokolenia.
Kandyduję ponieważ nasze osiedle, potrzebuje mocnego i zdecydowanego głosu w radzie miasta, wychodzącego bezpośrednio od mieszkańców.

Oddaj na mnie swój głos 16 listopada

Wybierając taka osobę na radnego czego możemy się spodziewać?
Zero dokonań, zero konkretów, zero propozycji zmian w mieście.

No no, chyba moja ulotka trafiła nie tam gdzie trzeba :) Ale proszę sobie ulżyć bardziej, nie mam nic przeciwko.


ps. W Zgierzu mieszkam od urodzenia ehh.
ps2. to jest ta różnica, mogłem przecież napisać "obiecać" nieskończenie wiele, jak czynią to inni prawda :)

Ostatnio edytowany przez Maciej Kosmalski (2014-11-12 19:43:31)

Offline

 

#114 2014-11-12 20:01:40

Barbara

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Panie Macieju, niech Pan się nie martwi - wyróżnia się Pan na forum to muszę swoje powiedzieć. Pewnie to jakiś kontrkandydat albo rodzina - dobrze że Pan pod swoim nazwiskiem występuje. Nie mieszkam w Pana okręgu, ale ciocia mieszka a ponieważ gosuje na pana Witczaka to i na Pana zagłosuje. Życzę Wam powodzenia. Bez względu na wynik proszę nie ustępować - to miasto potrzebuje młodych ludzi, którym się chce! Pozdrawiam - wygrajcie te wybory i naprawiajcie Zgierz!

 

#115 2014-11-12 20:18:37

Maciej Kosmalski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 63

Re: Kandydaci na radnych 2014

Dziękuję, obawiam się niestety że za chwilę ktoś tu napiszę że rozmawiam sam ze sobą :huh:

Offline

 

#116 2014-11-13 00:16:27

Adamwys1

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Ogłaszam 4 dni do końca kadencji Wieczorkowej!

Pamiętaj Wyborco!

Oddając głos na Staniszewskiego lub Sokoła, ponownie zatrudniasz Wieczorkową i jej przyjaciela Tomaszka Zgierskiego.

 

#117 2014-11-13 08:41:49

wichrzyciel

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Ogłaszam 4 dni do końca pierwszej kadencji Prezydent doktor Iwony Wieczorek, od poniedziałku czas na drugą!

 

#118 2014-11-13 08:53:06

Pitu pitu

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

wichrzyciel napisał:

Ogłaszam 4 dni do końca pierwszej kadencji Prezydent doktor Iwony Wieczorek, od poniedziałku czas na drugą!

Heh.. wg "wichrzyciela" od poniedziałku IW rozpocznie drugą kadencję. Tzn., że musiałaby wygrać, i to w pierwszej turze..

.........

Dawno się tak nie uśmiałem....

Poważnie zaś rzecz ujmując IW powinna się cieszyć jeśli w pierwszej turze będzie w środku stawki, tak między 5 lub 6 miejscem. Wtedy nie byłoby blamażu.

Moim jednak zdaniem nawet o taki wynik będzie jej ciężko.

 

#119 2014-11-13 08:54:59

Adamwys1

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Będzie druga, ale w bamboszach, przed TV i z chusteczka w ręku.  Kadencję 2014-2018 Iwonka może również spędzać na tym forum. Nick juz wybrała wcześniej - sylwiaezg.

 

#120 2014-11-13 09:03:50

Pitu pitu

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

W sumie pensja prezydencka Karminowych Ust + dochody za zasiadanie w spółkach to łącznie może być uposażenie jak za dwie kadencje. Można powiedzieć - że cel został osiągnięty!

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odk.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.listopadowki07.pun.pl www.otservers.pun.pl www.scgavalon.pun.pl