Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#136 2014-11-14 19:42:58

Adamwys1

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Panie Włodzimierzu - jedynym sposobem na ustawki i polityczną chuliganerię jest nagranie incydentu. Proszę również działać w grupie.


Praktyka zrywania plakatów, zamalowywania twarzy lub pisania obraźliwych komentarzy jest w Zgierzu znana od ładnych paru lat. Celuje w niej pewna agresywna młodzieżówka sterowana przez tzw. ruchacza i jego kolegów...


Ludzie od Mięsoka i Witczaka, jak widzę mają podobne problemy. Wniosek - zgierski mafijny układ robi co może, aby machlojki nie wyszły spod kołdry po niedzielnych wyborach.


Życzę powodzenia!

 

#137 2014-11-14 19:46:51

Chełmy 01

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Dziękuję.
Wymiana korespondencji z Panem to przyjemność.Mam nadzieję,jeżeli nie zostanę zbanowany,na merytoryczną
i rzeczową ocenę wyborów.
Pozdrawiam-WP.

 

#138 2014-11-14 23:55:05

Krzysztof Grzybowski

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Witam Wszystkich

Patrząc na to co się dzieję przy kampanii wyborczej robi mi się delikatnie niedobrze. Dzis przed ciszą wyborczą postanowiłem zanieść moje listy do domów które zostały opuszczone. Spotkałem Pana który kandyduje z Platformy. Wymieniliśmy parę ciepłych słów i życzyliśmy sobie powodzenia... Każdy ma prawo dokonać wyboru jaki tylko chcę.  A wracjąc do ulotek i plakatów ludzie chyba maja dosyć festiwalu twarzy...

Moi drodzy zachęcam do głosowania i wcale nie koniecznie na mnie...

Zagłosujcie tak abyście rozbili układ, tak aby miasto miało prawdziwego gospodarza i wbrew opiniom wsród tych kandydatów którzy są da się wybrać normalnych...

Pozdrawiam

Krzysztof Grzybowski

 

#139 2014-11-17 08:15:39

Witek M.

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Gdzie jest LewaNoga i wspierani przez nią kandydaci do Rady Miasta Zgierza?
Miał być sukces a jest klapa.
Bo sukcesem nie mozna nazwać mandatu radnego Bogusława Stożka.
Poprzez rozdrobnienie elektoratu i wybujałe ambicje w wielu okręgach radnymi zostali aktywiści PiS.
Ale może osoby wspierające Witczaka miały konkretny cel osłabienie szans kandydatów z niezaleznych komitetów?

 

#140 2014-11-17 08:35:01

Adamwys1

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Sponsorowi na tyle nie poszlo, ze i sam przepadł.  Jego  Macki nieco się skurczyly.
Szkoda, że tradycyjnie najlepiej oblowili sie chlopcy z Wiosny Ludow. W Radzie maja Grzesia, a na fotelu prezydenckim potencjalnie 2/2 kandydatow. Iwonka przez ostatnie 4 lata czule przytulala chlopcow zza rogatek miastka do piersi (o pardon), a Slicznotek w niczym jej nie ustepowal. Dlaczego tym razem mialoby byc inaczej... Mili Panstwo, frukty polityczne zostaly juz rozdane dlugo przed wyborami. Teraz nadszedl czas konsumpcji.


I tylko Jerzyka mi zal... znow go wy....chuchali. Sam juz od tego obracania przez wszystkich i na wszystkie strony nie wiedzial kim ma byc i komu z reki jesc. No coz, Mis o malym rozumku znow bedzie musial przeczekać w keblinskich lasach 4 lata. A potem kolejne i kolejne...

Szkoda mi tez Witczaka i Miesoka, bo zakladali, ze wyborcy to lud nieciemny. Jak sie okazalo nie tylko ciemny, ale i glupi.
Nie zazdroszczę Budziarskiemu - czyzby rozbrat z polityka? Zgierska PO nie istnieje de facto.

 

#141 2014-11-17 08:57:07

Witia

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Najwięksi przegrani z kandydatów na radnych:

Jerzy Sokół, Michał Kleszczyński
Zbigniew Zapart
Eugeniusz Jacel, Zdzisław Sobczak, Paweł Wawrzyńczak
Grzegorz Maciński
Jerzy Nastalczyk
Mirosław Kolenda
Katarzyna Kupis-Wojciechowska, Marianna Strugińska-Felczyńska i Justyna Zielińska
Jarosław Komorowski
Karol Maśliński, Stanisław Skupiński, Bogusława Szczecińska
Aleksander Frach, Witold Ślawski
Stanisława Stefanowicz

 

#142 2014-11-17 10:14:41

zgierski_serwis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 473
WWW

Re: Kandydaci na radnych 2014

WYBRANI RADNI DO RADY MIASTA ZGIERZA

1.    Janiszewski Bartosz  PO
2.    Świątczak Beata  PO
3.    Wężyk Krzysztof  KJS
4.    Kupis Tomasz  PO
5.    Pilarski Mirosław  PiS
6.    Antczak Idzi KO
7.    Gajda Radosław PiS
8.    Leśniewicz Grzegorz PiS
9.    Pietrzak Jarosław KO
10.    Nowak Stanisław Geotermia
11.    Piłacik Andrzej KJS
12.    Grzelak Aneta PiS
13.    Linkowski Zbigniew PiS
14.    Fiipowicz Jakub KJS
15.    Stożek Bogusław WDZ
16.    Mięsok Andrzej KO
17.    Hiliński Marek PO
18.    Sencerek Marek PiS
19.    Krzewina Elżbieta KJS
20.    Forfecki Mariusz PiS
21.    Bratus Michał PiS
22.    Piekut Henryka IM
23.    Grzelak-Makowczyńska Agata PiS

PiS – 9
PO – 4
KJS – 4
KO – 3
WDZ-1
IM- 1
Geotermia - 1

Offline

 

#143 2014-11-17 10:28:03

zibi

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Iwona Wieczorek w drugiej turze "walczy o życie", w razie przegranej wylatuje z układu, Staniszewski jest trochę za słabym kandydatem, zobaczymy, te dwa tygodnie będą ciekawe

 

#144 2014-11-17 10:32:47

As

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Tak, czy inaczej, rządzi PiS. Bo na kim Iwonka się oprze?

 

#145 2014-11-17 11:08:45

literat

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Panie Macieju Kosmalski

Mieszkańcy nie docenili walorów Pańskiego młodego wieku.
oraz nie podzielili zdania,

że ciężar pozytywnych przemian (....) powinien spoczywać na barkach młodego pokolenia.
Kandyduję ponieważ nasze osiedle, potrzebuje mocnego i zdecydowanego głosu w radzie miasta, wychodzącego bezpośrednio od mieszkańców.

Ale sądzę, że zgodnie z deklaracją ustosunkuje się Pan przynajmniej do mojego wpisu.

Pozdrawiam
literat (przez małe l)

 

#146 2014-11-17 11:13:40

milczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-29
Posty: 68

Re: Kandydaci na radnych 2014

A jeszcze w ostatni piątek promotorzy kandydata na prezydenta Mieczysław Witczak "ryczeli" z samochodowych głośników jaki to wybitny menadżer oraz  jacy to wybitni kandydaci startują z jego listy.
A teraz zwolennicy z tej listy milczą.
Czyżby całą energię spożytkowali na wspomniane ryki?

Offline

 

#147 2014-11-17 12:15:19

Inicjatywa

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

W okręgu 21 zwyciężył Jakub Pyrzanowski

 

#148 2014-11-17 12:20:10

Maciej Kosmalski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 63

Re: Kandydaci na radnych 2014

Nikt nie milczy. Proszę dać się wyspać ;)

Panie literat, wygrała Pani która od dłuższego czasu udziela się w radzie osiedla Rudunki. W moim odczuciu jest to zasłużone zwycięstwo. Pani Piekut to osoba bezpośrednio zaangażowana w sprawy osiedla. W tym momencie nie interesuje mnie z jakiego komitetu starowała. Szkoda tylko że Zgierzanie nie przenieśli tego kryterium na szersze pole...

Offline

 

#149 2014-11-17 12:24:05

Rudunki

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Jeśli Pani Piekut, to osoba która jest zaangażowana w sprawy osiedla, to gratuluję poczucia humoru.
Dokonania tej Pani sprowadzają się do współorganizacji dofinansowywanych z miejskiego budżetu wyjazdów jej klienteli wyborczej.

 

#150 2014-11-17 12:26:14

Maciej Kosmalski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 63

Re: Kandydaci na radnych 2014

To tylko moje spostrzeżenie na podstawie ponad rocznej obserwacji. Być może mylne.

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.listopadowki07.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.nova.pun.pl www.odk.pun.pl www.scgavalon.pun.pl