Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2015-03-14 11:58:32

nieważne kto

Gość

Re: Konfitury dla PiS

zapomniałaś napisać, że oferta konkurencji Markabu nie spełniała wymagań przetargu, że to była firma krzak. A cena za  śmieci .... oferta konsorcjum była niższa niż oferta konkurencji. Zatem cena mogła być jeszcze wyższa.
W Zgierzu obecnie mamy politykę TKM jego ekscelencji prezydenta ... wszyscy moi, nie ważne kto ile pracował, co zrobił, czy się nadaje, jakie ma kompetencję, ważne żeby moi dostali robotę !

#32 2015-03-14 12:07:01

Fill

Gość

Re: Konfitury dla PiS

No cóż, patologię do miasta przyniosła Iwona, której było to naturalne otocznie w którym się wychowywała. Trudno oczekiwać, żeby nagle wszystko się zmieniło. Bardziej dziwi mnie, że ta osoba nie jest ścigana nadal przez odpowiednie organy udając obłożnie chorą na onkologii. To już się stało naprawdę nudne ile można grać tą samą kartą, która mało kogo wzrusza prócz kilku koleżanek na facebooku. Polecam wyjście z onkologii i położenie się na psychiatrycznym - może tam zostałabyś "kobieto" rzeczywiście uznana za obłożnie chorą.

#33 2015-03-14 15:10:08

okno

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Jakim trzeba być bezmózgowcem aby wypisywać takie rzeczy i naśmiewać się z tak poważnej choroby!!!! Mimo wszystko nie życzę ci byś jej doświadczył.

#34 2015-03-14 15:58:11

Laura

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Kasprzycki ostatni "pretorianin" Iwonki został odczepiony od koryta.
A tak na marginesie dziwne, że aż 100 dni od zmiany warty.

#35 2015-03-14 16:38:52

miraż

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 63

Re: Konfitury dla PiS

Kolejny od dojenia kasy z PiS został powołany na prezesa.

Offline

#36 2015-03-14 17:05:06

mir

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Nowa pijawka w MPGK to "prawdziwek". Ten gość to nawet nie został ociosany. Pogratulować Staniszewskiemu takiego wybrańca. Ten Facio z Tuszyna nie ma zielonego pojęcia kogo mu podsyłają kolesie.
Obciach na całej linii. No dobra, zaraz odezwie się chór wujów, że to Rada Nadzorcza nie Przemysław. Prawda jest niestety taka, że  ocięcie Staniszewskiego się od PISU jest warta funta kłaków. Ta nominacja nieudacznika jest tego koronnym dowodem.

#37 2015-03-14 17:22:23

Kristoff

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Nie obrażaj nowego prezesa MPGK , wszak wie gdzie podpisać listę obecności i płac, a jak na PiS to i tak dużo.

#38 2015-03-14 21:18:53

Sofia

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Zmiany jakie nastąpiły po przegranej Wieczorkowej, to tylko pozbycie się tej persony oraz nowe związane z PiS osoby dojace zgierskich podatników.

#39 2015-03-15 13:56:32

Monika

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Za Staniszewskiego widzimy jeszcze większe "otwarcie" na ludzi spoza Zgierza i osoby z PiS. W tym układzie kompetentni i wykształceni zgierzanie nie mają co liczyć na objęcie istotnej funkcji w naszym mieście.

#40 2015-03-15 16:08:27

Dino

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Ale za czasów Iwony to ani wykształceni zgierzanie ani wykształceni niezgierzanie nie mogli liczyć na istotne funkcje w mieście. Mogli na nie liczyć za to np. była szefowa z uniwersytetu Bogusława Urbaniak (mamiona kaską w zamian za utrzymanie etatu?) lub umysłowe betony, które wykonywały bezwiednie psychodeliczne rozkazy tłumoka. Ogromną ulgę odczuwam włączając telewizję i nie widząc tej napompowanej silikonem mordy - nawet zapłacę te parę złoty więcej za te śmieci żeby mnie nie straszyło.

#41 2015-03-15 22:10:05

koziołek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-15
Posty: 1

Re: Konfitury dla PiS

ono napisał:

Nie pomogły sztuczki z umową o pracę, zawartą przez Iwonkę z prezesem MPGK. Od dziś tą firmą kieruje znany wszystkim zgierzanom, znakomity fachowiec od komunalki, p. Krzysztof Kozłowski. Niech żyje Prawo I Sprawiedliwość!

A tu coś o tym osobniku:
http://ahaja3.wix.com/wodniktonie#!wodn … e/mainPage

Offline

#42 2015-03-16 10:24:04

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Konfitury dla PiS

„Zrezygnowałem, bo miałem dość …” oznajmia dyrektor „Wodnika” (Krzysztof Kozłowski) na łamach „Reportera”nr.77/14 z 03.03.2014r.

… zaczęło się od protestów pracowników i nieuzasadnionej, jego zdaniem, krytyki jego osoby.  Uff, ulżyło mi bo bałem się , że to moje zarzuty przedstawione podczas obrad Rady Miejskiej w czerwcu ubiegłego roku, wycisnęły na dyrektorze takie piętno!  Pan Kozłowski to dobry człowiek, pomimo swej deklaracji nie podał mnie do sądu za te paskudne pomówienia jego osoby – dzięki o Panie!

Jak się okazuje zawiodła jego załoga, najpierw żądając podwyżki a potem wychwalając go pod niebiosa. Nie wiem tylko, które - pierwsze czy drugie pismo go zawiodło?

Pan Kozłowski najwyraźniej biorąc sobie do serca przysłowie „Winny się tłumaczy” honorowo zrezygnował z wielotysięcznej pensji i teraz jako

ten jedyny sprawiedliwy odchodzi, poświęcając się dla dobra pływalni!

Nie wiem, śmiać się czy płakać?

Ps. Zastanawiam się czy „Reporter” to zwykły brukowiec, czy brukowiec na usługach reklamodawców, czy może po prostu nie stać tej gazety na profesjonalnych redaktorów i dziennikarzy? Ciekawe, dlaczego nikt nie dyskutuje z przedstawionymi na łamach www.wodniktonie.pl argumentami, przemilczając fakt, iż odpowiedzialni ze te wszystkie zaniedbania nie poniosą konsekwencji prawnych ani finansowych.

„Szkodnik” zamiast tłumaczyć się przed sądem stał się ofiarą i męczennikiem!

ze strony: http://ahaja3.wix.com/wodniktonie#!wodn … e/mainPage

Offline

#43 2015-03-16 11:07:47

Leon

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Nic tylko gratulować współpracowników, którzy z nadania PiS pojawiają się w Zgierzu.
Specjalista, od hodowli kurcząt, który został besenowym , teraz ma doprowadzić do rozkwitu zgierską spółkę komunalną.
Widocznie pod Tuszynem gdzie mieszka Staniszewski, takie osoby uchodzą za fachowców....

#44 2015-03-16 12:15:45

Radek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 130

Re: Konfitury dla PiS

Ja myślę, że rozkwit to będzie taki, że mamy jedną z najdroższych w regionie opłat za wodę i ścieki to teraz przyszedł czas na odpowiedni wzrost opłat za wywóz śmieci. Po obecnych podwyżkach  już są wyższe niż w Łodzi nie mówiąc o gminie Zgierz.

Offline

#45 2015-03-17 08:04:25

skała

Gość

Re: Konfitury dla PiS

Żałosny jest nowy układ. Sprzątają ludzi Wieczorek ale niedokładnie. Zostało jej jeszcze sporo uszu w UMZ. Niektóre bardzo bardzo blisko gabinetu prezydenta.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszystkogtasa.pun.pl www.maniakimargonem.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.porsche.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl